Označení "Začátečník"

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Co mám udělat?
Kašlat na něj a v pohodě dokončit předjetí 47 %  52%  [ 47 ]
Sešlápnout plyn a urychleně předjet 22 %  24%  [ 22 ]
Zpomalit a nechat předjet kamiony 7 %  7%  [ 7 ]
Zazmatkovat a prudce zabrzdit 14 %  15%  [ 14 ]
Celkem hlasů : 90

Odeslat příspěvekod Majkky 26. 9. 2011 10:53

"V záběhu" jsem potkal asi před půl rokem na Subaru Impreza ...
Chceš mít v životě všechno easy? Buď primitiv ...

30.9.2011 2 body ( 60 km/h na 50 km/h ) ...
Majkky
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 26. 9. 2011 10:53

A přitom se všude píše, že dnešní auta už se nemusejí zabýhat
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod eLzyx 26. 9. 2011 11:07

občas mám pocit, že majitelům tvrdí, že s nimi nemusí zahýbat
eLzyx
Veterán

Odeslat příspěvekod bleach 26. 9. 2011 11:10

MELLO píše:A přitom se všude píše, že dnešní auta už se nemusejí zabýhat

zabýhat ne
bleach
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 26. 9. 2011 11:10

Ajo člověče, ono je to "zabíhat" :hm :-[ :D
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod bleach 26. 9. 2011 11:13

a to se taky nemusi :-D
bleach
Inventář

Odeslat příspěvekod pota 26. 9. 2011 12:08

spitfireIX píše:
pota píše:No twl...pokud se někdo bojí na silnici, tak ať si nekupuje samolepku Z ale permanentku na MHD. V dnešní době, pokud člověk nemá trochu kuráže, tak se nikam nedostane..

Pokud se někdo nebojí, taky by si měl předplatit místo na hřbitově, aby ušetřil pozůstalým neočekávý výdaj.

Já neřekl, že se nebojím. Ale pokud člověk nemá na to, se nacpat se 4 metrovým autem do 4,5 metrový škvíry, tak se holt nikam nedostane a bude muset tu Prahu objet dvakrát.
pota
Štamgast

Odeslat příspěvekod eLzyx 26. 9. 2011 12:40

já Prahu objíždím i několikrát, než zaparkuju. Sem ne, tady je to moc blízko tramvají, někdo mi to odře. Sem taky ne, ten předemnou má kouli. Sem taky ne, je to pod stromem, kdo to má mejt. Sem taky ne, je to pod lampou, ze který serou ptáci (případně v zimě padají rampouchy). Sem taky ne, páč mezi orezlý favo a feldu = odrbaný oba nárazníky. Sem taky ne, je to nad kanálem, případně u hydrantu atp. :hm
A tam kde by nehrozilo žádné nebezpečí pro mé auto, tam je zase málo místa. Takže si většinou najdu nějaký obchoďák s velkou podzemní garáží a odtamtud jedu MHDčkem na místo kam jsem se potřeboval dostat.
Měl bych mít Ztko, když "neumím" zaparkovat?
eLzyx
Veterán

Odeslat příspěvekod markus48 26. 9. 2011 12:57

eLzyx: to keby takto hladam miesto tak nikdy nezaparkujem, vacsinou som rad ked najdem v blizkosti prace jedno miesto, nieto si este vyberat

inak Zko som si chcel davat po autoskole(robil som ju dost neskoro az ked som mal 26 ale jazdit som zacal hned ako som dostal vodicak, cakalo na mna totiz auto) ale otec mi povedal nech neblbnem a som rad ze som to tam nelepil
markus48
Nováček

Odeslat příspěvekod Majkky 26. 9. 2011 12:58

Spíš nálepku blázen :-))

Majkky
Inventář

Odeslat příspěvekod eLzyx 26. 9. 2011 13:01

ale už mi to zachránilo auto. Raději jsem jel dalších 20minut přes Prahu, abych zaparkoval na bezpečném místě, protože na "mém" obvykle bezpečném místě, na kterém jsem skoro denně parkoval, se vyskytl problém - velká pravděpodobnost pádu sněhu ze střechy. A ta má předtucha se vyplnila - pár aut to tam slušně pocuchalo.
eLzyx
Veterán

Odeslat příspěvekod Captain Slow 26. 9. 2011 13:23

Majkky píše:Spíš nálepku blázen :-))

eLzyx to sice řeší, ale aspoň nemá po měsíci napětkrát ohnutou SPZ od koulí a obouchané dveře jako já :-(
Captain Slow
VIP moderátor

Odeslat příspěvekod m4lcolm 26. 9. 2011 13:28

Elzyxův přístup chápu, sám jsem na tom stejně.
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Majkky 26. 9. 2011 13:28

Captain Slow píše:

eLzyx to sice řeší, ale aspoň nemá po měsíci napětkrát ohnutou SPZ od koulí a obouchané dveře jako já :-(

Nejsi sám, mám to taky ... TEMPO je povinná pražská výbava :-))

Majkky
Inventář

Odeslat příspěvekod eLzyx 26. 9. 2011 13:51

Captain Slow píše:

víš jak jsem byl *****, když mi jeden kretén narval koulí nárazník? Neměl jsem čas to řešit s cajtama, tak jsem mu v *****ání prošláp jeho nárazník a nechal vzkaz za stěračem (nauč se parkovat, kreténe). Nikdy se nikdo neozval.
A já nechal u lakýry 3500Kč a ten bohužel nechytil odstín úplně.

Taky se mi stalo, že jsem parkoval u teplické Olympie na nejodlehlejším místě a než jsem vylezl z auta, tak jsem viděl, jak se k mě přes celé parkoviště žene nějaký teréňák a zpomaluje tak, aby zaparkoval na těsno vedle mě. Na nic jsem nečekal, i přes zamknutou zpátečku jsem nastartoval a skočil o místo dál. Spolujezdkyně z toho teréňáku málem vypadla, jak byla připravená se opřít dveřmi o moje auto. Oba jsem seřval, vyfotil jsem si je a už v klídku jim oznámil, že pokud na svém autě najdu jediný škrábanec, tak si je najdu a za každou rýhu je stihne trest, přičemž začnu podpálením jejich auta. A v předstíraném klídku jsem odkráčel (po návratu jsem na autě naštěstí nenašel žádný škrábanec)
Později jsem se dozvěděl, že šlo o nezaměstnaný pár, který si vyhlížel mladší týpky v silných autech, vyprovokoval je k napadení a následně se na nich hojil. V Chomutově zase údajně vodí nějaká babka jízdní kolo tak, že provokativně řídítky odře auto ve kterém někdo sedí. Tak aby dostala přes ústa a mohla se na něm hojit.
Naposledy upravil eLzyx dne 26. 9. 2011 13:54, celkově upraveno 1
eLzyx
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka