Ktere je Vase?

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Pavel Mareš 25. 4. 2006 09:55

mrazik: Taky byl tak nalitej jo? :D
Pavel Mareš
Missák Garáže 2008

Odeslat příspěvekod King of Potato People 25. 4. 2006 10:19

Koukam, ze vsichni skolaci, tady mame stejnou zalibu a to upravovat provoz v byte / na kolejich krasnymi cedulemi od cest :]
Breaking the sound barrier
King of Potato People
Missák Garáže 2007

Odeslat příspěvekod Brus 25. 4. 2006 10:36

pred par jsme dotahli na koleje brizu, ktera byla cca o metr delsi nez pokoj, narvali jsme to tam oknem, zabralo to komplet cely pokoj a jeste trcelo z okna a druhy den uz to neslo oknem ven, takze jsme to museli vytahnout na chodbu, orvat vetve a po castech vynosit ven.mohla mit tak 6-7 metru
Brus
Inventář

Odeslat příspěvekod Honza CZ 25. 4. 2006 10:48

mrazik píše:Při návratu naší menší skupinky (asi 7 lidí ) notně opilých nezvladatelných středoškoláků jsme si přinesli každý minimálně jeden plastový patník, jednu značku pozor zatáčka a větev stromečku - třešeň bez plodů, jen květy.
Třídní učitel ráno po příchodu do chatky nebyl několik minut schopen slova.t/quote]
Měl vám dát pořádně přes držku!
Honza CZ
Nováček

Odeslat příspěvekod PeTr7650 25. 4. 2006 10:57

my mame doma nekde starou znacku omezujici rychlost na tricet, koukam, ze bude rozumny ji vytahnout, moda se vraci .)
Keď auto tak žiguli, keď kopnuť tak do gulííí.
PeTr7650
Inventář

Odeslat příspěvekod Moose 25. 4. 2006 10:59

ja mam doma ukradnutou značku : POZOR, NEFÁRATELNÝ KOMÍN
:D - kdysi ji ukradl otec, když byl na brigádě na uranovejch :) :-P
a mrknete se na moje WWW ;)
Moose

Odeslat příspěvekod Arnošt 25. 4. 2006 11:31

Pokud je tam dopravní značka: Parkoviště (částečné stání na chodníku kolmé nebo šikmé), pak jsou pokuty v pořádku.
Arnošt
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Driver 25. 4. 2006 11:55

To jsou svině MP!!!!
Das Auto
Driver
Štamgast

Odeslat příspěvekod Driver 25. 4. 2006 11:57

Já mám značku "50" kterou jsem si "půjčil" od jedné silnice k příležitosti narozenin v rodině...
Das Auto
Driver
Štamgast

Odeslat příspěvekod Moose 25. 4. 2006 12:17

Driver : dik za dobrej tip ;) otec má 50tiny za chvililinku :) ;)
btw: nemoh bych si ji od tebe taky ,,pujčit,, ? potřebuješ jí ? :D mě se jí nechce krást.. :D já sem totiž sem nikdy nic nekrad dobrovolně... :D třeba se to.... plachej :D
a mrknete se na moje WWW ;)
Moose

Odeslat příspěvekod Deli 25. 4. 2006 12:29

Moose píše:třeba se to.... plachej :D>/quote]

Tak tam couvneš a je to... :D
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli
Bronzový avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod Marek71 25. 4. 2006 12:38

Alex.. píše:Bigduck: njn..co naděláš...je to fakt na prd...zrovna minulý týden jsem měl někde v holešovicích jednání, ale bylo tam blokové čištění, tak jsem měl o "zábavu" postaráno :Dp/quote]

V holešoviciach bývam a keď je čistenie ulíc, tak pravidelne dostanem bloček :-) Raz mi dokonca auto už naložili na odťahovku a musel som zacvakať 800 KČ :-( Vždy si poviem, že sa premožem a pojdem do práce skorej, ale nikdy ro nevyjde... a tí snaživci sú tam furt presne. Šťastie, že teraz už to nehrozí...
Lexus GS 450h Premium 2013
Sony KD-55XE9005 + TV Box X96 (S905X) + LibreELEC
Onkyo TX-L20D + repro Elac FS 78
Marek71
Inventář

Odeslat příspěvekod Driver 25. 4. 2006 16:44

Moose: no mam ji v Jesenikach na chalupe a vim, ze do cervna tam asi nepojedu, tak jedine kdyby se ti chtelo tam pro to jet... Jinak se to nezda, ale slohnout takovou znacku neni sranda, bylo to pridelany jak na veky :D

Co vem videl "50" v okoli Prahy tak to byly vsecny takovy hnusny oprejskany... a tahle je uplne nova, tak sem ji tam nemoh nechat... Problem byl v tom, ze sme pro to jeli ve 4 v Peugeotu 206 a ta znacka se jaksi nevlezla do kufru, tak to drzeli kluci na zadnim sedadle :D kdyby nas zastavili, tak nevim jak bychom to okecali :D
Das Auto
Driver
Štamgast

Odeslat příspěvekod cz_payne 25. 4. 2006 16:54

JencekSF píše:Koukam, ze vsichni skolaci, tady mame stejnou zalibu a to upravovat provoz v byte / na kolejich krasnymi cedulemi od cest :]

Jak jinak :) Lip vytunenej pokoj nez nejakou znackou si nedokazu predstavit :)
cz_payne
Nováček

Odeslat příspěvekod Jony 25. 4. 2006 17:03

"Keď Ťa život omrzí, keď Ti už nič nejde,
sadni si na diaľnicu, ono Ťa to prejde."
Jony
Nováček

Předchozí stránkaDalší stránka