Řidič octavie prostřelil na dálnici kola kamionu

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Elv1s 7. 3. 2006 11:54

Řidič kamionu jedoucího po dálnici D5 se v pondělí večer nestačil divit, když na něj zaútočil zatím neznámý muž z projíždějící octavie. Vystřelil na něj z pistole a poškodil dvě pneumatiky návěsu. Řidič tahače vyvázl bez zranění.
vice na: http://zpravy.idnes.cz/krimi.asp?r=krim ... 3_krimi_mr
Tak me tak napadlo, cim ho asi tak vytocil, ze po nem zacal strilet. Uz se to tu driv resilo, ze ridici kamionu sou prasata a nekteri je skoli lahvemy s vodou, bordelem z auto, zaznela i dlazebni kostka, dokonce ta pistol. Ale ze ji nekdo pouzije sem vazne necekal, to mu asi slusne museli vytect nervy :)
Elv1s
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hustoles 7. 3. 2006 12:06

Já mám někdy taky hodně velký svrbění proti těm TIRprasatům svoji legálně drženou CZ 85 Compact 9 mm použít. Jsou to hovada, ale ten kriminál mi za to nestojí. :x
Hustoles
Chameleon Garáže

Odeslat příspěvekod kepke 7. 3. 2006 12:12

potom co kolikrát předváděj na dálnicích se ani moc nedivim. Třeba ho chtěl jen probudit z mikrospánku :D co jsem slyšel od kolegy,kterej dělám ve spediční firmě, tak řidiči si běžně daj hodinku mikrospánku s volantem mezi koleny. Že prej jim to dodá dost sil na další jízdu...když jsem to slyšel,stávali mi vlasy hrůzou :x
miluju sílu 5000 poníků...
s2 combi
kepke
Štamgast

Odeslat příspěvekod JardaB 7. 3. 2006 12:14

Vystrelit v aute, to musi byt docela o usi :-) Ale jestli ho vytocil, tak se ani nedivim, jen bych se bal, ze najdou v gume projektil a pak je celkem jiste, ze najdou majitelebouchacky...
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Twingo II, 43 kW
Fikus MKII 1.6 TDCI 66 kW
[Fikus 1.6Ti RIP]
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod turboleon 7. 3. 2006 12:20

Mě by zajíímalo, co použil za munici. Ono prostřelit pneu kamiou není sranda. Ideální by asi byla ČZ52 a náboj 7.62 Makarov s ocelovým jádrem. Jinak bych volil celoplášť v 9mm Luger - ten má vysoku průraznost. A ještě lépe v +P laboraci.
turboleon
Inventář

Odeslat příspěvekod Alex.. 7. 3. 2006 12:22

JardaB: a jak by ho prosím Tě našli..? :) víš kolik je v ČR registrovaných zbraní..? To by první museli mít podezření, žes to byl Ty, aby ji otestovali .. :)
Alex..
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Alex.. 7. 3. 2006 12:27

turboleon: ony přece jen devítky jsou nejčastější zbraně..
Alex..
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Pickuper 7. 3. 2006 12:27

JardaB píše: jen bych se bal, ze najdou v gume projektil a pak je celkem jiste, ze najdou majitelebouchacky...

...myslím,že jen naprostej šílenec by střílel z legálně držený zbraně. Co se kulky týče, tak jedině dum-dum! Mr. Green
"a ja cekal, ze budes tak nejak jednodussi clovek, ktery kdyz mu nekdo nekyve hlavou na ty jeho blbosti, tak holt mu to hlava nepobere a musi davat vsem pres drzku. No proc ne, tim vice se potvrzuje to, co se tu o tobe rika." Goes
Pickuper
Štamgast

Odeslat příspěvekod Alex.. 7. 3. 2006 12:30

Pickuper: :D hmm..dum - dum..a kde myslíš, že to koupíš..? :)
Alex..
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Pickuper 7. 3. 2006 12:37

Alex..: Pravda, s pořízením trošku problém.......... :hm Ale v nejhorším případě se alespoň dá rozpilovat špička,že? :wink: Mr. Green
"a ja cekal, ze budes tak nejak jednodussi clovek, ktery kdyz mu nekdo nekyve hlavou na ty jeho blbosti, tak holt mu to hlava nepobere a musi davat vsem pres drzku. No proc ne, tim vice se potvrzuje to, co se tu o tobe rika." Goes
Pickuper
Štamgast

Odeslat příspěvekod mfilip 7. 3. 2006 12:38

mno kdyby se melo strilet po kazdem Octavianovi, ktery nasere, tak by nestacila munice
P: O1 1.8T SLX 1999 (5,81l/100 km)
K: OII 2.0 RS TFSI 2008 (5,80l/100 km)
K: Insignia 2.0 CDTi 103kW Ecoflex 2015 (4,55l/100 km)
Lekce češtiny: Dva piva. Skrovek chleba. Vuřt s křenem. Vysoké Mýto. Žvýkačka. Příjdu později. Okurka. Rožni světlo!
mfilip
Veterán

Odeslat příspěvekod Dusan 7. 3. 2006 12:39

turboleon píše:Mě by zajíímalo, co použil za munici. Ono prostřelit pneu kamiou není sranda. Ideální by asi byla ČZ52 a náboj 7.62 Makarov s ocelovým jádrem. Jinak bych volil celoplášť v 9mm Luger - ten má vysoku průraznost. A ještě lépe v +P laboraci.l/quote]

Nechci ti do toho kecat, ale 7.62 neni Makarov, ale Tokarev (kopie nemeckeho pre VWI 7.63 Mauser). Makarov je 9mm (aneb upravena kopie 9mm Browning short).
Dusan
Inventář

Odeslat příspěvekod Pickuper 7. 3. 2006 12:40

mfilip: no ono by stačilo jen po těch co to maj f TédéÍčku a f červeným Íčku Mr. Green
Pickuper
Štamgast

Odeslat příspěvekod Pavel Mareš 7. 3. 2006 12:46

kepke: A kdo tu hodinu řídí,když spěj?To se mi nezdá.
Pavel Mareš
Missák Garáže 2008

Odeslat příspěvekod kepke 7. 3. 2006 12:49

nespěj soustavně, jen si daj hodinu mikrospánku... :?
miluju sílu 5000 poníků...
s2 combi
kepke
Štamgast

Další stránka