Jaka pokuta

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod rhinos 10. 2. 2006 22:53

mam takovej malej dotazek kolik muzu dostat kdyz me chytej bez technicke?Skoncila mi 15.1 no ale 3.1 me naboril jeden ford tak sem mel auto v oprave a nejak se to protahlo a auticko mam asi dva dny a v pondeli musim nutne na druhej konewc republiky tak premyslim kolik by me to stalo kdyby me odchytli
rhinos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Koby 10. 2. 2006 22:57

Mě chytli a stálo to 500,- Ale původně chtěli 1000,- To bych jim nedal :)
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rhinos 10. 2. 2006 22:59

to neni tak strasny:)a co kdyz mi chytej vickrat behem te cesty?:)
rhinos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mayklmaykl 10. 2. 2006 23:03

na místě 5000,- jinak 15 000
mayklmaykl
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod rhinos 10. 2. 2006 23:12

no tak mi to nedalo... podle me na to plati tahle poucka: Tomu kdo jako ridic vozidla pri kontrole neni drzitelem predepsanych dokladu lze ulozit pokutu v blokovem rizeni do 5000 ve spravnim do 10000
MacBook Pro RETINA/15.4"/
rhinos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MAN737 10. 2. 2006 23:44

No a nezapomeň kalkulovat body od léta...
MAN737
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rhinos 11. 2. 2006 08:50

MAN737 píše:No a nezapomeň kalkulovat body od léta..../quote]

no ja ji nemam ne ze bych ji nemel ssanci dostat ale protoze se to nestihlo...takze v lete uz bude pul roku:)
rhinos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod radoch (novy) 11. 2. 2006 09:12

taky jsem jezdil s vozem 1,5mesice bez technicky... kdyz uz tedy s tim jezdis vedome, tak bud schranuj stesti, nebo az je potkas, zatloukej a povidej cosi o lednu 2007 :)
radoch (novy)
Nováček

Odeslat příspěvekod JardaB 11. 2. 2006 09:26

To mi pripomina, jak vzdycky auto kterymu konci technicka hodim do garaze, ze to opravim, pak tam stoji 2 mesice a resim jak na technickou jet :-) Tak si aspon trasu nejdriv projedu legalnim autem, aby me blbe nechytli pri normalni kontrole a pak to risknu ;-)
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koby 11. 2. 2006 12:30

Jak řikám, mě to stálo 500,- z původních 1000,- Bylo to ale trapný, technickou jsem měl do prosince 2004 a chytli mě s tím asi v polovině ledna 2005. Silniční kontola pane řidiče. Řikám si, dobrý, rychle sem nejel, alkohol žádnej, o přestupku nevim. A pak si všimne nákých nálepek na SPZ :D Já byl naštvanej...
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 11. 2. 2006 12:32

Znamej to mel 1 den prosly a mel to za 5 litru... Stalo se pred 14ti dny. Asi zalezi, jakyho vola clovek chyti :-(
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petrumr 11. 2. 2006 14:52

Jo a když tě auto živí anebo máš na to sociálku,ztp atd.tak třeba za půl roku očekávej,že musíš vrátit peníze za tu dobu,když to auto nemělo STK,třeba nesmíš si za tu dobu ani odečíst DPH a natož si brát cesták.TZV-finanční podvod,oni to mají spojeno počítačem. :hm
škoda fabia HTP combi edice 08 elegance
petrumr
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jouda.II 11. 2. 2006 15:05

Další věc je, že v případě dopravní nehody, by byly problémy i s pojišťovnou.
Jouda.II
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sherman 11. 2. 2006 15:24

My jezdili 1rok a 1 mesic .. a to i do zahranici ... pri asi tretim prijezdu do Cech se jeden cajt sel kouknout na SPZ, prisel za mnou ze mam propadlou technickou .. ja zapatral v pameti kdy sme to auto kupovali a rikal sem mu ze asi jo ... o mesic ... On na me o rok a mesic :) Docela sleha... ale jelikoz to bylo "nove" auto tak mi dal jen 500Kc pokutu ....
Uz ani nevim po jaky dobe se musi u noveho auta na 1. technickou, jestli po 4 nebo 5 letech ....
Sem silenej a ničemu nerozumim...
Sherman
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 11. 2. 2006 15:38

novy auto musi na stk po ctyrech letech
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků