Poškození auta spadlou větví

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod M@tezz 5. 1. 2006 21:52

Už vám někdy spadlá větev poškodila auto? Zkoušeli jste vymoct úhradu škody po majiteli pozemku, na kterém strom stojí? Má to vůbec cenu?

Zaparkoval jsem u plotu, za kterým stojí ne moc zdravě vyhlížející bříza (toho jsem si při parkování nevšiml) a v noci z ní kus upadl a rozbil mi zadní okno. Policajti to zaprotokolovali a já uvažuju, jestli mám vůbec šanci těch 5 tisíc za výměnu skla vymoct.
Jůzr rekvestuje akces do fajlu na šérpojntu. Responsibl menedžr jeho rekvest ridžektnul.

Upozornění: Přečtením tohoto příspěvku potvrzujete, že souhlasíte s jeho obsahem.
M@tezz
Režisér roku 2007

Odeslat příspěvekod chucky 5. 1. 2006 22:14

asi ne.
chucky
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Alex.. 5. 1. 2006 22:36

M@tezz tak to je fakt síla...

pokud jsi někdy slyšel o českých soudech, tak Ti doporučuji to zaplatit a příště se lépe dívat když parkuješ ;)
Alex..
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod M@tezz 5. 1. 2006 22:38

Dal bych tu fotku, ale nevím jak na to.
Jůzr rekvestuje akces do fajlu na šérpojntu. Responsibl menedžr jeho rekvest ridžektnul.

Upozornění: Přečtením tohoto příspěvku potvrzujete, že souhlasíte s jeho obsahem.
M@tezz
Režisér roku 2007

Odeslat příspěvekod Alex.. 5. 1. 2006 22:53

http://www.album.cz/registrace/ hoď sem fotku a pak dáš odkaz :)
Alex..
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Bond007 5. 1. 2006 22:56

M@tezz: jsi bez sance, radsi obetuj 5 litru nez se tahat po soudech kde stejne prohrajes a vyjde te to draz...
1 383 HP :)
Bond007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod M@tezz 5. 1. 2006 23:10

Alex: Dík za tip.

K soudu bych s tím nešel, ale třeba se domluvíme :D

Obrázek

Obrázek
Naposledy upravil M@tezz dne 6. 1. 2006 22:56, celkově upraveno 1

M@tezz
Režisér roku 2007

Odeslat příspěvekod chucky 5. 1. 2006 23:23

kup nekde na vrakaci zadni sklo a zapomen na to... ten klacek si dej na vystavku ;) nebo si z neho udelej taborak ;)
chucky
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod M@tezz 5. 1. 2006 23:30

Vrakoviště jsem zkoušel. Prý že když je to lepené, tak mi to prodají jedině komplet s třetíma dveřma cca za 4000. K tomu ještě lakování, montáž ... Nové tónované s vyhříváním stojí 3500, práce 1200, lepidlo 500. Zítra si ho půjdu objednat a složit zálohu, protože ho nikde nemají skladem. Jsem netušil, že mám tak exotický vůz :lol:

Jo a ještě něco: Prodám ten sfinský klacek (originál), vyvolávací cena 1500 :D Slyšel jsem 2000?

M@tezz
Režisér roku 2007

Odeslat příspěvekod Alex.. 5. 1. 2006 23:40

M@tezz: drsné foto!! :) Vidím, že jsi "Té-řidič :) odkuď ze SM ? :)

Co to je za vůz? :)
Alex..
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Bond007 5. 1. 2006 23:47

matezz: dam dve koruny :)
1 383 HP :)
Bond007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Kibitz 6. 1. 2006 00:00

matezz: prihodim na 2,50Kc :D
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod M@tezz 6. 1. 2006 00:05

Alex.. píše:M@tezz: drsné foto!! :) Vidím, že jsi "Té-řidič :) odkuď ze SM ? :)

Co to je za vůz? :) /quote]

Ostrava, Seat Ibiza 2,0 GTi

M@tezz
Režisér roku 2007

Odeslat příspěvekod M@tezz 6. 1. 2006 00:08

headquest píše:matezz: prihodim na 2,50Kc :D

Nooo, jen blbni :lol: Dám to na eBay a příští zimu mi už budou padat klacky na M5 :D

M@tezz
Režisér roku 2007

Odeslat příspěvekod MKMAN 6. 1. 2006 00:25

ja bych se soudil! sance je 100% zajdi si na katastr s lokalitou nech si vyjet mapu katastralni mapy zjisti majitele a zkus se dohodnout mimosoudne. pokdu ne tak v tom lita za nejmene 30.000 czk a je jen otazka casu (5-6 let) kdy to zaplati. Nasledne samozrejme staci uctovat bezny urok (ono si staci papirove pujcit treba na 7-8 procent od rodicu kamaradu a za 5-6 let je 50 tisic na svete.
pokdu je nezaplati tak mu v exekucnim rizeni rovnou muzou zabavit prave ten pozemek kde stoji briza a za par tydnu muzes zase nekomu zaplatit ty.

dalsi moznost je zjistit si jeho majetek ten mu proste s papirem "dohoda o vzajemnem zapoctu zavazku" predat a danou vec mu odebrat (treba mu ocesat kola na aute) aje to LEGALNI zpusob jak snadno a rychle prijit k penezum!
tádydádydádyda
MKMAN
Pozorovatel

Další stránka