kam to speje?

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Bond007 17. 11. 2005 20:10

GTI DSG: goes, ac mu to kazdy rozmlouval, si koupil alfu protoze jak vsude rika, neni to vic poruchove auto nez ta ostatni. No po par dnech mu odesla vodni pumpa tak ji nechal vymenit, no a po par dnech mu to nekde vyvrelo a zjistilo se ze je bud praskla hlava, nebo spatny tesneni pod hlavou, no tak ji zase vratil, ale puvodni majitel ho kapku natahl... no a takovej clovek se nam tu snazi tvrdit ze v tom umi chodit :D
1 383 HP :)
Bond007
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomi 17. 11. 2005 20:13

brasci: hmmm .. sakra, ma zmysel este potom vobec zit??
Tomi
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GTI DSG 17. 11. 2005 20:14

proto mi on zavidi to GTI :))
...tam kde jini brzdi, ja podrazuji...
GTI DSG
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 17. 11. 2005 20:14

tomi: no zatial ano :)
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bond007 17. 11. 2005 20:19

GTI: to on zavidi vsem...
1 383 HP :)
Bond007
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 11. 2005 20:33

GTI DSG: no asi takto. Koupil jsem auto, za cca 3 tydny umrel vlivem skryte vady motor, nechtelo se mi ji opravovat, nechtelo se mi pres soudy resit skrytou vadu, tak jsem ji vratil puvodnimu majiteli, ale on mi dal o 60 tis. mene :) Chlapec to pak za 20 opravil, ted s ni vesele jezdi, aspon ma na darky na dovcu :)
anonymni

Odeslat příspěvekod GTI DSG 17. 11. 2005 20:35

mas ty ale dobre srdce :) takove dobre skutky pachat :) :tleskani
GTI DSG
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GTI DSG 17. 11. 2005 20:37

lidi co s tim alternativnim palivem pro letadla? Elektromotory
se asi v momentalnim stadiu moc nechyti... :) Vi o tom nekdo neco?
...tam kde jini brzdi, ja podrazuji...
GTI DSG
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kosch 17. 11. 2005 21:03

GTI: nic moc, kerosin se nahrazuje blbě... v podstatě by se asi dal použít vodík, který se dnes běžne používá v raketových motorech... problém je skladování atd. z bezp důvodů by se asi musel tankovat v nějaké vázané formě... asi se na tom pracuje, ale jak intenzivně netušim...
The universe never did make sense; I suspect it was built on government contract.
Robert A. Heinlein
kosch
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kosch 17. 11. 2005 21:06

nebo malej atomovej reaktor, což američani v 50´s zkoušeli v upravený B36... ale nějak se to neuchytilo :-) ... nicméně současná technolgie je o dost dál a v době kdy to bude aktuální zas pokročí, takže to až zas taková šílenost není...
The universe never did make sense; I suspect it was built on government contract.
Robert A. Heinlein
kosch
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 11. 2005 21:08

GTI: jj ja jsem takovy samaritan :)
anonymni

Odeslat příspěvekod JardaB 17. 11. 2005 21:08

Kdyby vymysleli atomovej reaktor do auta, tak by to bylo zajimavy- akorat by se muselo zdaleka objizdet Rakousko :-)
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kosch 17. 11. 2005 21:12

JardaB: i to se kdysi dokonce plánovalo,nikdy z toho ale nebyl ani prototyp... do aut pochybuju na to je moc složitá a nebezpečná věc, ale do těch letadel to až tak nerealistické není..

... jinak v Rakousku by se vyhazovalo vyhořelé palivo Mr. Green Mr. Green
The universe never did make sense; I suspect it was built on government contract.
Robert A. Heinlein
kosch
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 17. 11. 2005 21:14

hmm malej atomovej motor v letedla by fungoval také zjevně na páru, stejně tak jako u ponorek či lodí. Což by bylo celkem funny. U letadel to půjde nahradit imho lépe než u aut. Letadla jsou v přísně kontrolovaném provozu, tedy je zde místo pro náročnější technologie, než u auta od kterého se čeká jen to že to pojede a že to přes noc může zůstat bez dozoru před barákem a nebude to chtít v podstatě žádnou péči.
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod huugh 17. 11. 2005 21:46

a) atomovy reaktor neni zadna levna sranda, je tezky, potrebuje haldu udrzby, narocny na obsluhu (o tom kam pak s vyhorelym palivem nemluve) i usazeni
b) kdyz u lode, ci ponorky vysadi reaktor, tak se proste zastavi ci vypluje na hladinu, kdezto letadlo spadne :)
c) letadla taky uz parkrat spadly, a na rozdil od lodi se nyni tezko muzete vypravit mrknout na trosky nejakeho boiengu (treba do NY :)), halt vice devastujici havarie -> chteli byste az padne letadlo mit dalsi maly cernobyl?
huugh
Nováček

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků