kamery na křižovatkách

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MAN737 1. 12. 2005 23:16

4Headquest:Ty jsi nereagoval na obálky předtím.. tedy po přestupcích,a ouha..
MAN737
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kibitz 1. 12. 2005 23:36

737....: Pockej,mne ani zadnou obalku neposlali,takze jsem nemel na co nereagovat... :wink: :)


Saman: Ted se ptam,neznam odpoved.Neni to uz nahodou po 4letech promlceny?
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Driver 1. 12. 2005 23:46

Nesnašim _ _ _ _ _ _, co jezdej na cervenou. Kdyz jede nekdo v kolone, tak to jeste chapu, nebo kdyz sviti doplnkova sipka a zhasne 3 metry predtim, nez tam vjedete, proti tomu se neda nic udelat. Ale nekolikrat se mi stalo, ze sem stal na cerveny a kolem me ve druhym pruhu to nejakej borec na fér projel a vůbec ho nezajímalo, že je tam červená. Tak takovejm bych bral ŘP na místě
Das Auto
Driver
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MAN737 1. 12. 2005 23:52

a řešení pro ty kdo se s takovým divným člověkem nechtějí stazit zní: Na zelenou nevyrazit hned do křižovatky,ale pořádně se rozhlídnout,jestli všichni bezpečně stojí,a nechystá se někdo projet na červenou,čímž by vám skřížil cestu.Je to divná rada,ale má smysl.
(Pokud není vidět co dělají ostatní,vjet do křižovatky tak,aby ten hříšník,měl šanci projet před vámi.TJ nevjížtět při rozsvěcování zelené,ale až pár sekund po rožnutí..)
MAN737
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Saman 2. 12. 2005 09:34

headquest : promlceni bejvavalo, ted prestupky resi financni urady, a tudis si dluznikem financniho uradu a je nezajima za co to dluzis, proste to dluzis a klidne to muze bejt dluh starej 15 let (us to neni prestupek, ale dluh a tam bude promlceci lhuta stejna jako u bezneho trestneho cinu), v tom dopise zadna zminka o tom za co ta pokuta je neni, proste si najednou dluznik financaku a hotovo. A plyne z toho ze financak ti muze naridit exekuci, nevystavi ti doklad o bezdluznosti, takze ti nikde nedaj uver/pujcku, teda pokud podnikas, u zamestnancu je to putna.
6 hrnku dopovanych dvema feny
Saman
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fahrman 6. 12. 2005 21:38

737888840 píše:a řešení pro ty kdo se s takovým divným člověkem nechtějí stazit zní: Na zelenou nevyrazit hned do křižovatky,ale pořádně se rozhlídnout,jestli všichni bezpečně stojí,a nechystá se někdo projet na červenou,čímž by vám skřížil cestu.Je to divná rada,ale má smysl.
(Pokud není vidět co dělají ostatní,vjet do křižovatky tak,aby ten hříšník,měl šanci projet před vámi.TJ nevjížtět při rozsvěcování zelené,ale až pár sekund po rožnutí..)r/quote]


je to recht... krizovatka Prazska v Olomouci - tam projizdeji cervenou i kamiony (je to prvni svetelna krizovatka od vypadovky na Hr.Kralove) a umrel tam nejeden clovek vc. moji spoluzacky...
fahrman
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vitasek 25. 5. 2006 08:18

mám čekat psaníčko když jsem na křižovatce kotlářská-kounicova odbočil vlevo? :o
vitasek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ota 25. 5. 2006 08:25

V posledni dobe vidim nejak casto projizdeni na plnotucnou cervenou, tedy takovou, co sviti uz 5 a vice sekund a nelze rict, ze by to dotycny chtel projet na oranzovou, ale jel vedome na cervenou. A nejedna se o malicke krizovatky, to jedno byla T krizovatka ctyrproudych silnic.
Z toho mi beha mraz po zadech..:-/
Ota
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M. 25. 5. 2006 08:46

Obrázek
"Systém GPS není určen pro přesné určování polohy
a nikdy byste neměli výhradně spoléhat na data
o poloze získaná z přijímače GPS a rádiových sítí pro
zjišťování polohy nebo navigaci."
M.
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kilja 25. 5. 2006 08:56

Revdr píše:Kdyby nejaky v olmiku byli tak uz su zavrenej s kamosovim zigulem sem bral driftem esicko u koruny a kolem prioru sem tam mel 110 Mr. Green


Ty jsi magor!!!!!! Zebrat řidičák, pokud ho máš, na doživotí!!!!
Kilja
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Předseda 25. 5. 2006 09:05

No tak co já mám osobní zkusenost tak na Bohdalci dělaj kvalitní fotky...

BTW-REVDR ŽIJE!!!No néé :tleskani Už sme si mysleli že ses někde rozmázl :P
I shock the angel in you...
Is that what devils do?

I need to know now - can you love me again?
Předseda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kilja 25. 5. 2006 09:13

[quote="Předseda";BTW-REVDR ŽIJE!!!No néé :tleskani Už sme si mysleli že ses někde rozmázl :P-/quote]
Při jeho popisovaném stylu jízdy to určitě nebude dlouho trvat, ale bohuž na 100% vezme sebou i někoho nevinného!!!
Kilja
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod core 25. 5. 2006 09:43

Pred tydnem na Sportovni v Brne namontovali dalsi kamery. Ted budou pravdepodobne merit nejenom 80Km/h kolem mostu za Semilassem ale i tu 60km/h o 100metru dal :?
core
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Brus 25. 5. 2006 09:44

predseda: ten citovaný příspěvek je už poměrně starý
Brus
Inventář

Odeslat příspěvekod Předseda 25. 5. 2006 10:02

Brus: aha..sorry.Sem si nevšiml.No nic...takže sme zase tam kde sme byli..
I shock the angel in you...
Is that what devils do?

I need to know now - can you love me again?
Předseda
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků