Dokazete poznat rozdily ve kvalite podvozku

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Bond007 11. 11. 2005 19:39

asi moc brzdis, me predek vydrzi dyl :D ale je to na prd pri mym najezdi kazdy dva mesice kupovat novy zadky... :)
1 383 HP :)
Bond007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod marepa 11. 11. 2005 20:01

bond: tak si kup fabku HTP a budes , co se tyce gum, uplne vpho ;)
BMW E92 M3 | dlouhodoba spotrba 13.2l/100km, holt 75mph na dalnici nezere az tolik
marepa
Inventář

Odeslat příspěvekod Bond007 11. 11. 2005 20:04

marepa: ne diky, ja radsi budu platit ty pneu :D
Bond007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Driver 11. 11. 2005 21:33

Bond007: nemáš tolik driftovat :c), pak by ti možná vyržely i dýl. Ale je to bída, stačí pár pořádnejch hrábí při rozjezdu a gumy jdou pryč
Das Auto
Driver
Štamgast

Odeslat příspěvekod Bond007 11. 11. 2005 21:37

driver: no ne, ted jezdim zas driftem furt a ty kola to celkem snaseji... mam ted zimni GY GW3 nebo jaky a furt tam jeste zbytek vzorku je :)
Bond007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Driver 11. 11. 2005 21:38

Co znamena zbytek vzorku, >1,6mm?
Das Auto
Driver
Štamgast

Odeslat příspěvekod Bond007 11. 11. 2005 21:43

nene, jeste jsou tam aspon 4
Bond007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Driver 11. 11. 2005 21:48

no tak 4mm na zimní gumu to není nic moc... dokavad není sníh, tak v poho, pak už moc ne, budeš muset přezovat :c)
Das Auto
Driver
Štamgast

Odeslat příspěvekod Bond007 11. 11. 2005 21:52

ja uz mam koupeny novy, vsak tyhle sjizdim a na silvestra jedu do krkonos, takze prezuju na novy, abych se tam vyskrabal :)
Bond007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Driver 11. 11. 2005 22:10

tak to kazdopadne :c)) na slickách bys asi moc daleko nedojel. Ja jedu na Silvestra do Jeseniků, tak jsem zvědavej, minulej rok tam moc sněhu nebylo, což mě celkem na.sralo, jsem zvědavej na letošní zimu
Das Auto
Driver
Štamgast

Odeslat příspěvekod Caddy 11. 11. 2005 23:14

Lumpo píše:CADDY: Ty před retardéry brzdíš??? Já je s Tranzitem bral klidně v 80ti! Mr. Green /quote]

Mno, prave, ze s cadillacem nemusim...jsem jel s cadillacem na misto urceni a zaptaky jsme jel Baronem...Az prave v Baronu pri te zpatecni ceste jsem si vsiml, ze tam nejake retardery jsou...a byla to pekna slupka, jak jsem to necekal :)))
Caddy
Amík roku 2006

Odeslat příspěvekod Caddy 11. 11. 2005 23:15

wolff píše:Caddy, to mi chceš jako tvrdt, že se ten tvůj Cadd nenaklání jo? Jako vtip dobrý...Teda já sem viděl hodně Amerických aut, ale ani jedno co by se nehoupalo jak houpající koník (a to vč. Mustangů a Corvette).
Caddy
Amík roku 2006

Odeslat příspěvekod mayklmaykl 12. 11. 2005 18:05

to wolff:
ameriky se vetsinou naklanej ale sport. modely se nenaklanej vic nez alfa romeo :-)

me se napriklad nektery US podvozky zamlouvaj na českejch hájvej nevíš o dírách,je to jak na lítacím koberci...
mayklmaykl
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Jendolf 13. 11. 2005 00:08

goes píše:Casto se v diskusich bavime o tom, jak je ktery podvozek lepsi. Ze auto A ma lepsi podvozek, nez auto B. Casto si pripadam jako v narode Schumacheru, kdy kazdy jezdi okruhovou jizdu se svymi vozy, pritom 90% populace ma auta, ktere toto nikdy neumozni.

Tak si rikam, zda to nejsou jenom kecy a lidi obecne tvrdi, ze neco je lepsi nez neco. Ono kdyz nekdo prohlasi, ze podovzek Focusu je lepsi, nez podvozek ostatnich, tak kazdy kyvne hlavou, protoze se to vsude pise.

Dokazete tedy, objektivne, rict, ze auto A ma lepsi podvozek, nez auto B. Dokazete auto prohnat tak, ze to poznate? Ted nemyslim to, ze nejake auto ma mekci podvozek, nez druhe, to neni o kvalite, ale proste dokazete poznat tu hranu, kdy podvozek jeste dokaze auto udrzet a kdy uz zacne uskakovat, dokazte prohnat maly hatch, tak at je jak pretacivy nebo nedotacivy, nebo jsou to jenom plane reci?

Poznam velke kulove dokud to nedostanu na cestu, kterou duverne znam a nemam moznost to na ni parkrat profrcet...

trochu off-topic tema pro bonda, kolikatery kupujes zimni gumy na zimu??? ja dvoje, jedny zdycky srovnam.
B power M power W power
Jendolf
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod wolff 13. 11. 2005 10:31

Víš Mayklmaykl, vím, že si odborník ten z těch největších, ale to že ti ty brzdy hučí neznamená nic jinýho, než........................................................................., no máš je prostě zvlněný a tím i v pééérdeli pane Hrábě. Takže asi tak...No mě začaly hučet až tak v 80 000, po tom co sem tam nechal dát neoriginální NĚMECKÝ plotny, ***** jako všehno ostatní. Takže se mi to po pár prudkých brzdách zvlnilo, sice to ve Fiatu rovnaly, ale už to nikdy nemůže být takový jaký to bylo, tak mi to hučí taky. ALe nebrzdím už jak ťula, neb mi to za to nestojí. Takže máš ty kotouče zvlněný a né že ne.

To Bond...Nejsou Bremba od Fiatu, ale jsou made in Italy a jsou nejlepší, ale i nejdražší... (do M už je asi dávají :wink: )
Energetické audity, posudky a termovize (viz. Avatar)
wolff
Fanatik roku 06 + 07

Předchozí stránkaDalší stránka