Proc se muze v televizi porusovat zakon o provozu...

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod luk 14. 11. 2005 16:52

Jarda2: A víš, že je spousta lidí, kteří vážně pracují na tom, aby se tak stalo? Dokonce tak, že připravují příslušnou legislativu? V takové dílně KDU-ČSL (zejména u poslanců Janečka a Severy) se to podobnými nápady přímo hemží.
<--- Odpůrci aut fkombíku by si měli uvědomit, že...
luk
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Caddy 14. 11. 2005 23:18

mfilip: to je, to prece nepopiram....ale jestli to delaji v televizi, je mi naprosto ukradeny a stourat se v tom mi prijde jako zabava duchodce, co nema co delat, tak hleda kraviny a pise do TV :)
Polibte mi vsichni vsechno
Caddy
Amík roku 2006

Odeslat příspěvekod mfilip 15. 11. 2005 11:11

Caddy píše:mfilip: to je, to prece nepopiram....ale jestli to delaji v televizi, je mi naprosto ukradeny a stourat se v tom mi prijde jako zabava duchodce, co nema co delat, tak hleda kraviny a pise do TV :)
Ja se vzadu poutam a nikdy jsem nejel bez pasu, ani na vojne, kde jsem nemusel jako ridic ... a nepotrebuju k poutani TV .... ale kolem je takova masa lidi, kteri balancuji na hranici idiocie, ze jim takove male tuknuti v podobe TV zaberu mozna pomuze, ze kdyz si sednou do auta, tak se pripoutaji. A v tom by TV mohla pomoc. Jsou to detaily, ale pokud si to jen par lidi uvedomi, tak je to dobre. Treba kdyz v TV v nejake inscenaci behaji deti pres prechod. Jak ma matka vysvetlovat deckam, ze se pres prechod nebeha, kdyz dite opaci, ze v TV deti behaji. Ale jsem stoural, to je asi fakt.
P: O1 1.8T SLX 1999 (5,81l/100 km)
K: OII 2.0 RS TFSI 2008 (5,80l/100 km)
K: Insignia 2.0 CDTi 103kW Ecoflex 2015 (4,55l/100 km)
Lekce češtiny: Dva piva. Skrovek chleba. Vuřt s křenem. Vysoké Mýto. Žvýkačka. Příjdu později. Okurka. Rožni světlo!
mfilip
Veterán

Odeslat příspěvekod Caddy 15. 11. 2005 11:20

mfilip: kdyz lidi balancuji na hranici idiocie a nechaji si TV nakukat, ze pasy mit nemusi, pak se tomu rika prirozeny vyber ;)
Polibte mi vsichni vsechno
Caddy
Amík roku 2006

Odeslat příspěvekod Jarda2 15. 11. 2005 11:35

luk píše:Jarda2: A víš, že je spousta lidí, kteří vážně pracují na tom, aby se tak stalo? Dokonce tak, že připravují příslušnou legislativu? V takové dílně KDU-ČSL (zejména u poslanců Janečka a Severy) se to podobnými nápady přímo hemží.
Jarda2
Inventář

Odeslat příspěvekod mfilip 15. 11. 2005 12:35

Caddy píše:mfilip: kdyz lidi balancuji na hranici idiocie a nechaji si TV nakukat, ze pasy mit nemusi, pak se tomu rika prirozeny vyber ;)
z tehle stranky jsem se na to nedival, neco na tom je.:-)
P: O1 1.8T SLX 1999 (5,81l/100 km)
K: OII 2.0 RS TFSI 2008 (5,80l/100 km)
K: Insignia 2.0 CDTi 103kW Ecoflex 2015 (4,55l/100 km)
Lekce češtiny: Dva piva. Skrovek chleba. Vuřt s křenem. Vysoké Mýto. Žvýkačka. Příjdu později. Okurka. Rožni světlo!
mfilip
Veterán

Předchozí stránka