Mámo, táto, krade se jak za cara!

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Nosíte si domů panel z autorádia (v případě, že je vyndavací)
Ano, vždy, nedávám příležitost zlodějům 37 %  46%  [ 37 ]
Ano, pokud jdu ale jen na chvíli od auta, nechávám uvnitř 24 %  30%  [ 24 ]
Ne, nevím proč, nepřemýšlel jsem nad tím, zapomínám, atp. 7 %  8%  [ 7 ]
Ne, je to zbytečné 11 %  13%  [ 11 ]
Celkem hlasů : 79

Odeslat příspěvekod PedroKV 22. 10. 2005 16:33

Vzpomněl jsem si na tuhle větu ze Šimka a Bubílkové, když jsem policajtům předával CD se záznamem z bezpečnostních kamer.
Mám je na baráku, koukají mi na parkoviště na auto.

Ve 14:11 přijel soused se starým golfem kombi. Je vidět, že zamyká.

Ve 14:30+- přišel čičmunda. Oblejzá auta, kouká, oblejzá, chodí střídavě k nám do vestibulu domu, rozhlíží se.

V 15:30 jde k jeho auto a chvíli je u zámku. Nejde dovnitř, zase oblejzá. Pro nezainteresovaného působí jako majitel, který na někoho čeká.

V 15:41 bere za kliku auta, nasedá, chvíli rochní, 15:43 odchází s rádiem pod bundou do domu (opět to vypadá jako majitel). (já se snažil rádio z Kadetta mýho tchána vyndat asi půl hodiny, než jsem přišel na to, kde to drží).

V 15:47 odchází z vestibulu.

Otázka do pléna: nosíte si domů panel z rádia? Ano/ne, proč?
Naposledy upravil PedroKV dne 22. 10. 2005 17:01, celkově upraveno 1
Hyundai Accent 1.5 CRDi mod. 2005
PedroKV
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Prochaine 22. 10. 2005 16:39

Mě zloděj stihnul odnést jen panel a rádio mi tam nechal... kdyby to bylo naopak, tak bych dostal od Sony nové rádio, takhle jsem měl smůlu.
Škoda Superb 2,0 TDI 140kW DSG (MR 2016)
Prochaine
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod brasci 22. 10. 2005 16:44

ja si ho domov bravam ale ked zaparkujem niekde v meste tak ho len vyberiem a hodim do schranky pred spolujazdcom...
brasci
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Dusan 22. 10. 2005 16:45

Nenosim, parkuji v podzemnich garazich pod barakem. Sance se tam probourat je vcelku minimalni, takze radio tam nechavam.
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Inventář

Odeslat příspěvekod germi123 22. 10. 2005 16:46

Nám se pokusili asi před dvěmi lety ukrást radio Škoda Grundig MS 201 z Felicie, ale asi to byl nějaký amatér, protože se mu ho nepodařilo vypáčit. (vzadu bylo přišroubováno, takže jen odřeli plasty.

Jinak panel u druhého auta, schovávám v autě.
germi123
Servismen

Odeslat příspěvekod p0etrik 22. 10. 2005 16:48

Pres den nechavam v kastliku, na noc ho beru.
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod Lumpo 22. 10. 2005 17:04

Panel si beru sebou a v autě ho nenechávám - mám Sony tak bych dostal new. Ale i tak se mi snažili rádio bez panelu ukrást. Díkybohu to byli amatéři a nepovedlo se jim to...
Lumpo
Inventář

Odeslat příspěvekod p0etrik 22. 10. 2005 17:07

Hodne i zalezi kde se to parkuje, ve velkych mestech je radio urcite ohrozenejsi nez v malomeste.
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod luk 22. 10. 2005 17:53

Panel si beru vždycky. Znám dost lidí, kterým ukradli rádio během chvilky. Např. na parkovišti u VFN takhle dvojice zlodějů během pár (desítek) minut vykradla 25 aut. Sice je pak chytli, ale rádia už samozřejmě nebyla (prodali je a prohráli to na automatech). I když někteří zloději berou rádia i bez panelu (a někteří dokonce jen panel ;-)), je lepší jim to neusnadňovat.
<--- Odpůrci aut fkombíku by si měli uvědomit, že...
luk
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod 0ndra 22. 10. 2005 18:19

oni ti magoři klidně ukradnou rádio bez panelu, takže je to skoro jedno jestli ho tam necháte nebo ne...
0ndra
Nováček

Odeslat příspěvekod zigi 22. 10. 2005 18:38

Hodně lidí panel jenom sunda a da do prihradky u spolujezdce. Ja ho tam nechava, protoze sice je vyndavaci ale uz tam nedrzi, takze jsem ho tam musel nalepit :-( Doufam ze ho nikdo neukradne je to takovy stary kazetovy stalo me 300,-
Sierra fanda
zigi
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod luk 22. 10. 2005 19:01

zigi: Zkušenější zloději samozřejmě přihrádku prohlížejí - tedy pokud už se rozhodnou vloupat. Ale hlavně na větších parkovištích jdou spíš cestou nejmenšího odporu, a toto auto vynechají.
luk
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod kubakod 22. 10. 2005 19:41

Doma parkuju v garazi a v praci na oplocenem podnikovem parkovisti. Tam bych strach nemel. Jinde asi jo, ale vzhledem k tomu, ze mam 18 let stare originalni Audi radio, asi o nej nebude moc zajem :-) Ale radio je to dobre, to zase jo, hraje moc pekne, je digitalni, ma pameti a umi samo ladit a ukladat, v nemecku umi najit i kanal s dopravnim zpravodajstvim. Na tu dobu myslim dost dobry. Kdyby mi ho ukradli, samozrejme by me to mrzelo, protoze neorig by tam uz tak pekne nevypadalo... Tohleto krasne zapada a i svym vzheledem spoluvytvari v aute prijemnou atmosferu :-)
kubakod
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Lukasoj 22. 10. 2005 21:04

My máme ty originální škodovácký rádia, který tam drží a nic snima nejde dělat, takže :)
Lukasoj
VIP Galerie

Odeslat příspěvekod luk 23. 10. 2005 01:11

Lukas[CZE]: Jo, originální rádia se hůř kradou. Ale zase jich je o poznání menší výběr (většinou tak 2-4) a jsou o dost dražší :-(
luk
Pozorovatel

Další stránka