odřený nárazník

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Caddy 12. 10. 2005 14:02

nam nekdo naboural LeBarona....na jednom z njehorsich mist, horni zadni roh nad svetlem...kdyztak ukazu foto...ach jo, to zas bude oprava.... :(
Caddy
Amík roku 2006

Odeslat příspěvekod Driver 12. 10. 2005 14:28

Dzefer píše:
sayza píše:Naraznik je klasika, na to vetsina borcu nehraje a "couva dokud to necukne". Taky bych je strilel. Jinak ja jsem si koupil sprej v tesku za 20 (dvacet) Kc a striknul jsem to ;-) Da se to poznat po hmatu, ale jinak pohoda, aspon to neni holy kov.

clovece, a naco je potom naraznik? Ked je malo miesta, tiez cuvam tak, az sa nedotkne naraznik naraznika, co je na tom? Naraznik je od slova narazit...

Ty ses teda peknej čůr.. Za tohle bych lidi zabíjel, pak tam zůstanou jen škrábance a vypadá do hnusně. Já si radši nechám místa víc, když si nejsem jistej a i když bych ještě o pár cm dozadu mohl, tak tam prostě už nejedu...
Das Auto
Driver
Štamgast

Odeslat příspěvekod jege 12. 10. 2005 14:53

Dzefer: No jasne, a nejlepsi to je s rozbehem, vzdyt se ty autaky trosku scucnou, ze? Mr. Green
jege
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kmarty 12. 10. 2005 15:05

Driver píše:Ty ses teda peknej čůr.. Za tohle bych lidi zabíjel, pak tam zůstanou jen škrábance a vypadá do hnusně.h/quote]

Jed se podivat do Spanel :-) Ale bacha aby te nezavreli za masovou vrazdu :-)
kmarty
Nováček

Odeslat příspěvekod Ufi 12. 10. 2005 16:52

pokud je to lehký škrábanec a pravidelně se jezdí k nějakýmu supermarketu, tak to nemá cenu opravovat, až při prodeji auta. už mám odřený přední (pravda, to se stalo při lovu zajíce) a zadní mi někdo odřel u kauflandu. za poslední rok přibylo i něco na dveřích, pár malejch flíčků a ještě toho bude, pokud vedle mě zase zaparkuje baba co má postavu jak růžičková a na vystupování potřebuje půlku parkoviště.

driver, jinak jak psal kmarty, nejezdi i do francie, nebo bude z tebe hromadný vrah :o)
nikdy neříkej nikdy. to bylo: kdo si může takovej hnus koupit (roomster). a už ho mám doma.
Ufi
Nováček

Odeslat příspěvekod Marek71 12. 10. 2005 18:03

Ste nejakí citliví na tie kusy plechu ( v tomto prípade plastu )... ja tiež tak parkujem, že veľmi pomaly cúvam a keď cítim, že už som na dotyk, tak prestanem. Žiadna stopa po mne ne tom druhom aute neostane, na rozdiel od toho chytráka, čo mi nacúval s gulou do značky. Ale ani to neriešim, je to len auto, škoda sa kvoli tomu rozčulovať.

driver: Som zvedavý, ako by si parkoval do miesta, ktoré je o pol metra dlhšie ako tvoje auto. Najradšej mám takých mudrcov, čo si pre istotu nechajú viac miesta a potom v úseku, kde normálne parkuje 10 áut, je ich tam 8. Ale hlavne, že majú miesto...
Lexus GS 450h Premium 2013
Sony KD-55XE9005 + TV Box X96 (S905X) + LibreELEC
Onkyo TX-L20D + repro Elac FS 78
Marek71
Inventář

Odeslat příspěvekod p0etrik 12. 10. 2005 18:07

Prave proto jsou na naraznicich nelakovane listy, at si muzes couvnout "na drc". Akorat jsou dost na pytel auta, u kterych je nejvystrcenejsi cast tabulka s SPZtkou. Ja jsem takhle uvalil pikapem tabulku na Oktavce rodicu (sice jsem nechtel couvat na drc, ale zakecal jsem se a uz to bylo). :) Navic jsem jeste odrypl kus kitu z narazniku - byl asi tyden spraveny potom, co do taty nacouval sikovny soused s taznym zarizenim - zavareni + tmel + novy lak. Holt sikulka. :)
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod p0etrik 12. 10. 2005 18:10

Marek71: Tak tak - kdyby mne sraly takove veci, jako mirne odreny NARAZNIK, tak bych se musel zblaznit.
Kdyz nakladam auto, taky najedu zdvihem az nadoraz. A kdyz to tam soupu paletakem, tak s nim jeste do toho schvalne prasknu at paleta na vidlich trochu popojede. Od toho je to naraznik aby se do nej narazelo, ne. ;)
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod Marek71 12. 10. 2005 18:22

p0etrik: Jasne... mne sa niekedy zdá, že ľudia prisudzujú autu večší význam, ako má v skutočnosti. A teraz nemyslím rozne veterány, raritky, alebo autá pre radosť a niečím výnimočné ( že, Caddy ? :-)), ale proste obyčajné autá, ktoré majú slúžiť a nie sa stať mojím pánom. No ale asi každý má nejakú úchylku :-)
Lexus GS 450h Premium 2013
Sony KD-55XE9005 + TV Box X96 (S905X) + LibreELEC
Onkyo TX-L20D + repro Elac FS 78
Marek71
Inventář

Odeslat příspěvekod p0etrik 12. 10. 2005 18:26

Pokud uz nekdo tezko nese na aute skrabance, doporucuju kupovat jedine starsi auta. Na tech uz je tolik skrabancu, ze nejaky novy uz nikoho nemuze rozhodit. Kdyz mam naladu tak to jednou za dva roky umeju a obejdu lakovou tuzkou. Jedine pokud by to byla ryha az na plech, tak bych to resil hned - aby to nerezlo.
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod Driver 12. 10. 2005 18:37

Marek71: Holt by mi to trvalo dyl, ale aspon bych neotukal ostatni auta. A vsechno je o cviku a zvyku. Kdyz vidim, ze se nekam ocividne nevejdu, jedu si hledat jiny misto. Ale lidi jsou lini a radsi to tam napasujou pred tukani do ostatnich aut... Tady v ulici uz jsem to videl hodnekrat, takze me to neprekvapuje
Das Auto
Driver
Štamgast

Odeslat příspěvekod p0etrik 12. 10. 2005 18:42

Ono pokud je to jedinne misto siroko daleko, tak to tam proste i natukas, co jineho ti zbyde (vem si ze nekde se parkuje ve dvou radach nebo tak, ze auta stoji nezabrzdene tesne na sobe a pokazde kdyz chce jeden vyjet, tak musi nejdriv ty ostatni odtlacit).
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod Mirek-607 12. 10. 2005 22:13

Do me nekdo nacouval v lete a ujel, promackl lem blatniku a odrel lak. Navic to bylo v noci a vsiml jsem si toho az rano (v noci kolem me nikdo nestal)... Taky bych ho rad necim pretahl, ale dokud budou bonusy dobreho ridice, asi se situace nezmeni :(
Každá práce se udělá sama, jen se jí na to musí nechat dostatek času.

Honda Civic 8G 1.8i-VTEC Sport, Opel Astra G 1.4 16V, Gilera Runner 50DD
Mirek-607
Štamgast

Odeslat příspěvekod Delphin 12. 10. 2005 22:22

Marek71 píše:p0etrik: Jasne... mne sa niekedy zdá, že ľudia prisudzujú autu večší význam, ako má v skutočnosti. A teraz nemyslím rozne veterány, raritky, alebo autá pre radosť a niečím výnimočné ( že, Caddy ? :-)), ale proste obyčajné autá, ktoré majú slúžiť a nie sa stať mojím pánom. No ale asi každý má nejakú úchylku :-)=/quote]

No jo, takhle úvaha má jednu podstatnou vadu. Co když někomu auto pro radost a sluha splývá do jednoho auta. Proč bychom nemohli mít radost i z toho jednoho, co máme? :(
Delphin
Otvírák Garáže

Odeslat příspěvekod PedroKV 12. 10. 2005 22:27

Marek71 píše:p0etrik: Jasne... mne sa niekedy zdá, že ľudia prisudzujú autu večší význam, ako má v skutočnosti. A teraz nemyslím rozne veterány, raritky, alebo autá pre radosť a niečím výnimočné ( že, Caddy ? :-)), ale proste obyčajné autá, ktoré majú slúžiť a nie sa stať mojím pánom. No ale asi každý má nejakú úchylku :-)=/quote]

jsem úchylák a blázen a veřejně se k tomu přiznávám. Moje vyjímečné auto je vyjímečné tím, že stálo ranec, že ho budu ještě přes 5 let splácet a že je to moje první nové auto. Taky je vyjímečné tím, že se o něj starám a chci ho mít pěkné a ne jako pojízdnou popelnici - zevnitř i z venku. Nemá to žádný tuning, jediné vylepšení byly ochranné lišty na nárazníky /po celé délce nárazníků/, které jsem tam dolepoval, bohužel ten člověk měl nárazník nějak jinak a lišty to nevychytaly.

Přiznám se, že černý plastový nelakovaný nárazník na favoritu byl dobrý, každopádně lakovaný na accentu vypadá o dost lépe, určitě lépe než fabia junior. Jen je pitomý, že je to na něm vidět. :-(
Hyundai Accent 1.5 CRDi mod. 2005
PedroKV
Pozorovatel

Předchozí stránkaDalší stránka