Vozíte s sebou kanystr s benzínem?

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod kubakod 31. 8. 2005 20:05

Bigduck, luk: tak to sem rad, ze v tom nejsem sam
kubakod
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Bigduck 31. 8. 2005 20:17

kukabod: jen doufat, ze podobne vybavenych ridicu bude spise pribyvat...protoze pozorovat ty trapaky, co holou rukou se rano dobejvaj do auta a nadavaj u toho jak spacci je po ranu zabava Mr. Green
Bigduck
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p0etrik 31. 8. 2005 20:34

Bigduck: Ja vim, ze's psal ze zamrzl ukazatel, ale i tak, vseobecne s sebou vozim hodne benzinu (v nadrzi).

Jinak co se tyce vybavy, vozim (samo ze nad ramec povinne): Vestu, sprej na pichle kolo, druhou lekarnicku, vykonnou halogenovou svitilnu (sviti minimalne jak dalkove), velkou sadu naradi (vlastne veskere co mam), WD40, lano, druhy hever "panenku", drevene spalky, kratke desky, cca 3 litry vody, vazaci drat, nekolik nahradnich list na sterace, kanistr at uz prazdny nebo s benzinem, zateplene pracovni rukavice, v zime skrabku na okna, zapalovac, rozmrazovac oken, kanistr sheronu, bednu (min. 40x40x40) pilin, velkou lopatu, poradnou bundu, cepici, zimni rukavice. Ale tuto zimu sezenu radsi skvaru nebo aspon sterk, neb piliny jsou na hov_no.

Navic minuly tyden jsem v mistnich pracovnich potrebach objevil nadhernou zimni bundu s kapuci v oranzove "silnicarske" barve. Na zimu si ji na 100% koupim.

Bracha se mi smeje, ze jsem paranoik, ale ja se nedam. :) Rika se "nahoda preje pripravenym" a ja k tomu jeste dodavam "to, ze jsem paranoik jeste neznamena, ze po mne nejdou". Mr. Green
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod Jim 31. 8. 2005 20:40

...já myslel, že kanystry dnes jsou, vzhledem k velkému množství čerpaček, pasé. Ale ono tomu zjevně tak není... :hm
Jinak kanystr nevozím, zbytečná zátěž, stejně jedu k pumpě, když svítí hladový, jelikož mě znérvozňuje, i když vím, že min. 8l nafty tam eště je.... :)
Fabia RS Dieselpower - 274PS@578Nm - EX
BMW 335Cd Dieselpower - 340PS@707Nm
Jim
TDI tuner roku 2007

Odeslat příspěvekod kubakod 31. 8. 2005 20:42

p0etrik: tak uz vime, co v tom pickupu vozis :o :-)
jo ja mam taky pekny arzenal...

OT
nejvic me v zime se*ou ti, co si neometou strechu a pak to z nich vsude pada...
/OT
kubakod
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Bigduck 31. 8. 2005 20:45

tak a moje vybava (ne ze zitra rano nebudu mit v aute nic :P ):
v zime: velka hlinikova lopata, mala plastova lopatka se smetackem (ten si odnasim z auta s sebou), rozmracovac na okna, rozmracovac zamku, retezy
porad: krom povinne vybavy navic vesta (ja povinne), rukavice, vsechny zarovky 2x, kufr s naradim (takovy ta sada cca za litr - gola, ploche, kleste, kombinacky, vazaci dratky atd,v pohode postaci na mensi opravy), nejaky hadry, igelit, jeden 3l prazdny kanystr, 5l kanystr do ostrikovacu, no a nechal jsem si tam jeste starsi zapalovaci kabely, vicko pretlakove nadrzky, svicky, a hadici od termostatu k chladici + spony (kdyz prdne hadice, tak na 99% tahle), sterace (taky ty minule)
Bigduck
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jim 31. 8. 2005 20:48

kubakod: to je fakt, že je to nepříjemný, ale sám vím, když ráno spěchám, tak není čas vometat střechu, k tomu si špinit hadry od auta zpraseného solí a různým sajrajtem, eště ti mrznou ruce, atd... :D
Fabia RS Dieselpower - 274PS@578Nm - EX
BMW 335Cd Dieselpower - 340PS@707Nm
Jim
TDI tuner roku 2007

Odeslat příspěvekod kubakod 31. 8. 2005 20:49

OT
Jim: jen dve male rady:
1. vstat o 5 minut driv
2. poridit si smetacek
/OT
kubakod
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod kubakod 31. 8. 2005 20:51

Bigduck: 2 auta v jednom :-D
nahodou, to je spravny
kubakod
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod p0etrik 31. 8. 2005 20:52

tak uz vime, co v tom pickupu vozis

Jo a dokonce semtam uvezu i nejaky naklad. :)

Neni nad auto ne s kufrem, ale s loznou plochou. Nemusim resit co kam dat, jak tam narvat tu lopatu a podobne. Navic kdyz jedu do servisu a je hezky, proste hodim dozadu kolo, at me nemusi vezt zpatky domu / do prace. :) Na dovolenou je to taky supr, naposledy jsme jeli dve auta, veskera bagaz byla v pikapu, bez rakvi na strese, bez nervu, proste nahazet a jet. Pro mne ma Oktavka fakt desne maly a neprakticky kufr. Mr. Green

Moje dalsi auto bude bud Renault Master ale jeste radsi Renault Trafic, to bude teprv parada. :D
Naposledy upravil p0etrik dne 31. 8. 2005 21:00, celkově upraveno 1
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod Bigduck 31. 8. 2005 20:54

kukabod: ale kdepak, 2 auta v 1 vozil muj otec, kdyz mel tu S100L...tam opravdu mohl udelat pomalu generalku na silnici:-), ale kdyz se neco podelalo, tak to proste lehce opravil
ja vozim jen to zakladni, abych si nemusel kvuli pripadne kravovine volat odtah (tuk tuk, zatim jsem to nemusel vyuzit), vsechno mi vleze do tech bocni kapsi vzadu v kufru, jen kanystry s naradim jsou v kufru, ale to se tam ztrati :-)
Bigduck
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p0etrik 31. 8. 2005 20:58

Bigduck: Taky slusna vybava. :) Akorat vsechny zarovky bych zahrnul do povinne. Mas Formana nebo kratkeho favorita? Protoze jestli kratkeho, tak to mas plny kufr ne?

BTW co se tyce toho vykradeni, blahove jsem si myslel, ze do pikapa se dozadu dostane malokdo, protoze zadni dvere nemaji klasicke feliciovske "spunty", ale kdyz se mi pokazil zamek a ja se nemoh dostat dovnitr, az jsem zasnul jak se mi to rychle povedlo. S patricnym vybavenim (nic moc extra) bych rekl, ze do 10 vterin jsem uvnitr.
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod p0etrik 31. 8. 2005 20:59

Aha tak to uz's mi vlaste odpovedel. :)

Znamy mel kdysi Tatru 57 (ted stoji nekde ve stodole a delam si na ni velke zuby) a opravoval na ceste ustrihle nyty na spojce. Machr.
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod Bigduck 31. 8. 2005 21:00

poetrik: Formana, mas to v infu :wink: navic jsem psal, ze to mam v tech bocnich kapsach a ty v kratkem facku nejsou ne....
Bigduck
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p0etrik 31. 8. 2005 21:02

Ja do profilu nekoukam, vetsinou tam nikdo nic nema. :) Psal jsem to spoucasne s tebou, akorat tva "odpoved" dorazila driv, nez muj dotaz. :D
p0etrik
Servismen

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků