1C4 6758 červená octavia kombi TDI

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Caddy 14. 8. 2005 11:19

ja uz si vybiram, co si poridit vhodneho na nase silnice....ted an sraze jsem objevil neco zajimaveho :)

http://www.caddys.info/auta/srazy/komar ... 30476.html
Caddy
Amík roku 2006

Odeslat příspěvekod huugh 14. 8. 2005 11:23

caddy - s timhle mozna, ale s ceskym armadnim bvp by se dalo jezdit jen na korbe nakladaku :)
huugh
Nováček

Odeslat příspěvekod kosch 14. 8. 2005 11:25

no docela dobrý akorát bych měl obavy z kultivovanosti motoru , ta bude asi ještě horší než u TDI Mr. Green :-D podival bych se spíš po M1A1 Abrams ( třeba tady ) ta plynová turbína by mohla mít docela klidný chod Mr. Green
The universe never did make sense; I suspect it was built on government contract.
Robert A. Heinlein
kosch
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod wuf 14. 8. 2005 11:32

kosch píše:no docela dobrý akorát bych měl obavy z kultivovanosti motoru , ta bude asi ještě horší než u TDI Mr. Green :-D podival bych se spíš po M1A1 Abrams ( třeba surl=http://www.army-technology.com/projects/abrams/]tady[/url] ) ta plynová turbína by mohla mít docela klidný chod Mr. Greenr/quote]

Hlavne to muze jet na benzin, naftu nebo petrolej (tomu se rika dobrej motor)
wuf
Nováček

Odeslat příspěvekod OndraZX 14. 8. 2005 11:33

OndraZX píše:Ja to rikam furt - ridic Skody Oktavie = *****

Je to muj nazor, ktery mi nikdo nevymluvi - myslete si o mne co chcetet/quote]

Ted vazneji - proc jsou z 99% ridici Oktavek pro mne totalni curaci ?- podle mne je to tim, ze hodne techto aut je sluzebnich - vetsinou s nima jezdi "cestaci" - kteri aby neco zarobili, tak musi jezdit z mista na misto, jak splaseni. Doma v garazi jim stoji S120 a jak dostanou sluzebni Oktavku se sportovnim TDI, tak kazdemu musi ukazat jak jim to jede. To same je u Audin, nebo Pasatu - je jich taky hodne sluzebnich a ridici se proto takhle chovaji - neplati benzin, ani servis - tak proc by tak nejezdili. Ale prece jen nejvic zakomplexovani jsou Oktavkari - v CR se bere Oktavka jako "manazersky" vuz - pritom je to normalni auto nizsi stredni tridy (i kdyz O2 nacpali do stredni). Videli jste nekdy aby ridic napr. Mercedesu, nebo BMW (nepocitam tuzingove rezave plecky z 80 let) aby jezdil jak prase? - mozna jsou vyjimky ale celkove jezdi normalne - jsou to lidi kteri na to maji a nepotrebuji si neco dokazovat, nebo lecit sve komplexy.

A i kdyz taky nekdy jezdim rychleji mam jednu zasadu - NIKDY pri dojeti auta v levem pruhu na neho nezablikam aby mne pustil (to radeji pojedu nekolik kilometru za nim) - tak to delaji jen curaci v Oktavkach :D
Skoda Favorit, 1.3 135 LPG, 1989
Renault Clio, 1.4 16V, 2003
Renaul Megane, 1.6 16V, 2003
OndraZX
Nováček

Odeslat příspěvekod marepa 14. 8. 2005 11:38

No ne uplne bych souhlasil .. ono je to opravdu o ridicovi a kdyz mu narostou kridla tim, ze dostane sluzebni vuz jakekoliv znacky, tak pak jezdi jako prase.

u tech oktavek to bude opravdu jenom tim, ze jich je proste nejvic :) ... jinak co se BMW tyce, tak nekolik prasat sem potkal i v BMW , ale v Mercedesu zatim ne - zajimave :)

jinak k tem tuzerum.. taky bych je nehazel vsechny do jednoho pytle ... ( i kdyz spis tuner nez tuzer) ... proste tunovani aut je dneska v mode a nikdo s tim nic neudela ... a kdyz na to holt clovek nema prachy, tak je rad za kazdou blobost :)

je jasne, ze treba ten manik v tom Golfu byl debil... ale urcite se najdou i lidi, co jsou priznivci tuningu a nemusi to byt debilove .. (konec koncu treba AMG, Carlsson, atp .. to je taky tuning, ne? )
BMW E92 M3 | dlouhodoba spotrba 13.2l/100km, holt 75mph na dalnici nezere az tolik
marepa
Inventář

Odeslat příspěvekod kosch 14. 8. 2005 11:43

marepa: však taky proti opravdovému tuningu nic (třeba minulý týden jsem potkal BMW7 upravené od Alpiny, parádní kousek, takových nebo i levnějších, ale profesionálně udělaných budu rád potkávat víc ..)... to co mě neskutečně s**e je tuzing a ten mi přijde, že se hrozně množí...
The universe never did make sense; I suspect it was built on government contract.
Robert A. Heinlein
kosch
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod marepa 14. 8. 2005 11:55

jo jasne .. ja to chapu... ale tuzing je tu proto, ze vetsina tech lidi proste nema prachy .. a tak chteji "aspon neco" .. ale souhlasim,ze nekdy je lepsi nic nez natuzovany favorit :) bohuzel tomu dotycnemu jedinci to tak neprijde a je rad, ze ma auto f plabe

ja osobne treba premyslim,ze bych jako pristi auto zvolil 300zx nebo Supru..a tam by se uz tuning udelat dal :)

jinak nevim jak treba vy...ale ja strasne nesnazim ty zadni tuningova svetla.. vestinou jsou fakt uplne hnusne.. ma nekdo podobny nazor? :D
BMW E92 M3 | dlouhodoba spotrba 13.2l/100km, holt 75mph na dalnici nezere az tolik
marepa
Inventář

Odeslat příspěvekod -LK- 14. 8. 2005 11:59

marepa: na to se zeptej na tuzingovým srazu :-)
فارسي بلد هستم
-LK-
Inventář

Odeslat příspěvekod kosch 14. 8. 2005 12:01

jj, ještě jsem neviděl auto, na kterém by to alespon trochu vypadalo, ani třeba na Mazdě 6 kde jsou podobná světla v sérii, myslim, že udělali hodně dobře, že ted po tom faceliftu, jsou tam už taková "začouzenější"

ono přijdemi, že obecný problém tuzingů (i tech řekněme méně "profi" stylingů)je, že ve snaze se co nejvíc odlišit to dopadne tak, že všechna ta auta vypadají v principu úplně stejně Mr. Green :hm

EDIT: zrovna koukám, že na http://www.tuzing.com je nový článek... a musim říct, že stojí za h***, nicméně pokud to o čem se tam píšejezdí po silnicích, tak je to síla...
Robert A. Heinlein
kosch
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod MDP 14. 8. 2005 12:29

OndraZX píše: Videli jste nekdy aby ridic napr. Mercedesu, nebo BMW (nepocitam tuzingove rezave plecky z 80 let) aby jezdil jak prase? - mozna jsou vyjimky ale celkove jezdi normalne - jsou to lidi kteri na to maji a nepotrebuji si neco dokazovat, nebo lecit sve komplexy.

Ale viděli viděli BMW Mercedes Volva i jiné a neříkej že ty ne. Jenže těmhle autům člověk jaksi uhýbá instinktlivně... Když pojedu s Oct 1,8T bez xenonů a budu chtět jet 180 Pra Brno tak budu brzdit na každých 3km a když se pověsím za Merc S tak tak 3x za celou dobu .... mám vyzkoušeno. A u nás mají ředitelé služební P607 2.7HDI no a jinde zase něco jiného... to je přece jen a jen o řidiči.

Mě třeba štve že zbrzdím s rychlém pruhu na 100 a pak se rozjíždím tak prože mám TDI tak mi ten rozjezd dýl trvá a já uhnu do prava předjedou mě 3 auta a já za 5s zase je protože jedou 130 a já třeba 140-150 ale oni přeci nebudou čekat že ... nápis s TDI taky vyzívá řidiče k závodům a chtějí se mnou soutěžit, přitom já jedu na spotřebu (nedej bože když zjistí že mám služební SDI to mě pak snaží předjet i favorit abych ho nebrzdil přitom než to zjistlili tak jsem jeli v koloně.....)

nikoho neobhajuju ale připadá mi tvrzení oct=debil za volantem nepravdivá jen jich je hodně ale poměr debilů +-stejný :)
MDP
Nováček

Odeslat příspěvekod marepa 14. 8. 2005 12:56

no mazda 6 je vubec "nestastne" auto, .. mne to prijde jako opravdu auto "zacinajiciho" tunera ... proste opravdu takove divne... ne ze by se mi nelibila, ale uz kvuli tem svetlum bych si ji asi nekoupil :)

no a kdyz potom vidim tento typ svetel treba na favoritu, nebo hur na sk 120, kde jeste zarovky nesviti cervene ale ruzove.. tak to pak mam opravdu sto chuti zavolat cajty, aby proverili technickou zpusbilost daneho vozdila ...
marepa
Inventář

Odeslat příspěvekod James007 14. 8. 2005 12:58

Jojo. Z tuningu je mi vetsinou na blití,jak si to ti borci udělají. I když něco vypada pekne. Ale treba davat si palubku z felicie do 120tky a vrazet do toho prachy,no to vubec nema smysl.Porad je to 120tka,proste hruza. Taky nechapu lidi,co na me blikaji,kdyz predjizdim treba kamion. TO nemuzou chvili počkat. Tych 5 sekund jich asi zabije či co... :?
James007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Anonymni 14. 8. 2005 13:01

marepa: mazda 6 je nestastne auto? na tos prisel kde prosim tebe?
Anonymni

Odeslat příspěvekod Anonymni 14. 8. 2005 13:03

marepa: mazda 6 je nestastne auto? na tos prisel kde prosim tebe?
Anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka