Černý Opel Tigra - 1T8 2052

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Marek Hajn 3. 8. 2005 07:23

Jestli někdo znáte majitele výše uvedeného vozu (mladý kluk), tak by mě vážně zajímalo, co je to za de.bila.
Pokud ho někdo potkáte v provozu, tak se mu raději obloukem vyhněte, protože to co tohle ho.vado předvádělo včera na teplický dálnici, směrem z Prahy, to bylo neskutečný...

Jedu v levým pruhu, cca 140 km/h, předjíždím auto v pravém pruhu, mám k němu cca 30 m. Najednou se za mě s blikáním přihnal tenhle de.ment. Když jsem ho uviděl, tak jsem si řekl, že mi může vlézt na záda a radši sem začal přejíždět do pravého pruhu, když tu on najednou hodil myšku vedle mě, podjel mě, vmáčkl se do mezery mezi mě a auto přede mnou, předjel ho a jel dál. Nejlepší na tom je, že musel jasně vidět, že blikám a přejíždím do pravého pruhu, že mu chci uhnout. O chvíli dýl a sestřelil by mě.
Tohle zopakoval ještě několikrát, co jsem viděl a pak zmizel. A ani podjíždění v odstavném pruhu mu očividně nevadí.

No prostě a jednoduše vylízanej de.bil, protože rozumnej a soudnej človek tohle v životě nemůže udělat. Nevím jestli má malýho pinďoura, nebo jakej komplex si takhle léčí, ale takovej člověk rozhodně nepatří na silnici.

Doufám, že až se tohle ho.vado někde zabije, tak u toho bude sám, nikoho nepoveze a nikoho nesestřelí ze silnice. A jestli ho někdo znáte, tak mu vyřiďte, at si radši vezme devítku a nechá si to projít hlavou, protože toho auta bude kvůli takovýmu vo.lovi škoda.
"Dobrá nálada vaše problémy nevyřeší, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si ji udržet."
Marek Hajn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Goggy 3. 8. 2005 07:34

Vitej v Cechach, Kolumbe. Takhle to proste tady na vychode chodi :D Kdybysme tady takhle meli psat vsechno tak by to AR server za chvili neunesl.

Ale zase, byl mladej, blbej a treba vazne nekam spechal - coh ho ale neomlouva.
Neaktivní
Pro kontakt použijte ICQ.
Goggy
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alex.. 3. 8. 2005 07:38

Jestli Tě tohle dokáže při řízení naštvat tak doporučuju auto shodit ze skály a jezdit MHD.. :D
Alex..
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Marek Hajn 3. 8. 2005 07:55

Jezdím hodně, vídám na silnicích různá zvěrstva, jsem zvyklej, snesu hodně, ale tohle na mě bylo nějak moc...
Možná na to mělo vliv, že nechybělo moc a to auto přede mnou vytlačil pryč, jela v něm mamina s malým klukem...
"Dobrá nálada vaše problémy nevyřeší, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si ji udržet."
Marek Hajn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dusan 3. 8. 2005 07:55

Nejlepsi na tom ovsem je, ze takovehle prasecinky dela majitel zrovna Opelu Tigra coz je auto urcene spise na koukani a nakupy po meste nez na rychlou jizdu po dalnicich. :-D
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Hajn 3. 8. 2005 08:02

2Dusan: Tak to je normální, ani mě to nepřekvapuje... Nedávno o tom byl článeček v Carautu (Autocaru, sakra). Tady je všechno jinak. Tuní se škodovky, starý oply, maximálně 206.
Nejvíc závodníků jezdí "f oktáfkách f tédéíčku" atp... takže běžný stav...
"Dobrá nálada vaše problémy nevyřeší, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si ji udržet."
Marek Hajn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Alex.. 3. 8. 2005 08:17

no jo..co na to říct..? Když někdo jezdí takovým stylem je lepší se mu vyhnout.. řešit to jakýmkoliv způsobem nemá cenu - to nevyřešíš a jen pak budeš zbytečně dlouho nas.raný..
Alex..
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Mr. Murphy 3. 8. 2005 08:23

Mě tovéto věci taky dokáží vytočit do běla... Nedávno se mi v sobotu před uzavírkou u Vysokého Mýta stalo něco podobného...
Čekám asi 15min v koloně aut a celou tu dlouhou kolonu hezky předjede černá O1 Combi. Klasika - TDi, všechny okna zatmavený, saze atd... Říkám si, debil... No a za když jsem Vysokým Mýtem projel, tak mě to samé auto předjelo v kopci přes dvojitou plnou... (asi si v Mýtě skočil na kafe...) Těsně potom zabočil někam do vesnice... Inu, česká silnice je fakt jen pro otrlé...
Mr. Murphy
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Hajn 3. 8. 2005 08:25

2Alex..: No, šlo by zastavit a nakopat mu pr.del...:-) Ale většinou má v kebuli nas.ráno nebo slámu, takže by mu těžko došlo, proč to bylo. Škoda okopávat si boty...:-)
Chápu, že předpisy se nedodržují, ono to kolikrát ani nejde, ale jsou sakra nějaká nepsaná pravidla, která zaručují bezpečnou jízdu, ta bychom měli dodržovat. Pokud ne, tak všichni asi rychle pomřeme...
"Dobrá nálada vaše problémy nevyřeší, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si ji udržet."
Marek Hajn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pucmeloud(smazano) 3. 8. 2005 08:28

Marek Hajn píše:2Dusan: Tak to je normální, ani mě to nepřekvapuje... Nedávno o tom byl článeček v Carautu (Autocaru, sakra). Tady je všechno jinak. Tuní se škodovky, starý oply, maximálně 206.
Nejvíc závodníků jezdí "f oktáfkách f tédéíčku" atp... takže běžný stav...t/quote]


A ta nejslepsi parta si na svych nacipovanych tubokamnech o Ochcavky nebo Pasika jeste lakem na nehty premaluje Tecko i decko na cerveno :D
Pucmeloud(smazano)
Nováček

Odeslat příspěvekod Marek Hajn 3. 8. 2005 08:32

2Mr.Murphy: No to co popisuješ mě ani moc nepřekvapuje, to už beru jako normální jev...
"Dobrá nálada vaše problémy nevyřeší, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si ji udržet."
Marek Hajn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Alex.. 3. 8. 2005 09:06

Marek Hajn: Násilím nic nevyřešíš... doufejme, že bodový systém tyto nešvary alespoň částečně eliminuje.. :)
Alex..
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Marek Hajn 3. 8. 2005 09:18

2Alex..: Aspoň si člověk uleví...:D
No, podle mě bodový systém tohle moc neřeší, nebo spíš vůbec. Přijde mi to spíš jako represe na běžné řidiče, ne na tyhle. Pochybuju, že si ho cestou podali hoši v Mondeu ST220, to spíš chytají takové jako jsem já, za 140-150 na 130...
"Dobrá nálada vaše problémy nevyřeší, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si ji udržet."
Marek Hajn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Alex.. 3. 8. 2005 09:24

Marek Hajn: Myslím, že tenhle člověk nedělá jen tohle, že si myslí, že je velký frajer, tak se předvádí :).. Takže určitě dělá plno jiných přestupků a znáš to- na každého jednou dojde ;)
Alex..
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mayklmaykl 3. 8. 2005 09:26

to marej hajn: jo to neresi resi to buzeraci slusnejch ridicu,problem taky je ze s tou st220 si vetsinou nikoho nepodavaj protoze neni na benzin a kdyz uz musej tak s tim zas vetsinou moc neumej....
mayklmaykl
Pozorovatel

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků