Body ARAL

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Driver 20. 7. 2005 09:17

Sbíráte ty body u ARALky? Za každejch 10 litrů vám dají 1 bod, potřebujete jich 20 na jednu kartu a pak máte věci se slevou - sportovní doplňky jako tašku, batohy, osušku, lahev na pití...

Trvá to do konce října, to nasbírám možná tak 1 tu kartu (protože celej srpen jsem pryč a tam kde budu, tam není ARAL :c( ).

Jestli ty body někdo nechcete, rád si je vemu nebo nějak levně odkoupím :wink:
Das Auto
Driver
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 20. 7. 2005 10:10

jo tyhle uz mam dve polepany "karty" ted uz jen co si vybrat :))
ono sme to puvodne ani nesbiraly, myslel sem ze to bude na dlouho to nasbirat ale ono to jde celkem rychle... jinak myslim ze uz ty body nedavaji, min. tyden sem bral asi 15 l a nedostal sem nic (stejnak bych je asi uz nelepil ) tak sem to ani neresil :)
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Driver 20. 7. 2005 10:46

Myslim, ze je davaj, kdyz to trva do 31.10. Jen si o ty body musis rict. Já to nevedel, ze tahle akce bezi a vcera jsem bral asi 8 litru.... skoda, kdybych to vedel, tak vemu aspon tech 10 abych mel bod
Das Auto
Driver
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tlumex 20. 7. 2005 10:55

no me to zase tak uzasna soutez nepripada! Abych musel natankovat skoro 200 litru /cca 6000Kc/ a pak mi daji slevu na rucnik 300 mi pride dost nerentabilni Mr. Green
S25->ME45->S65->CX65->M65 ->SE750i -> P1i -> Gigabyte gsmart S1205, Gigabyte 1345, Samsung galaxy duos, Samsung Core
Skoda 125L ->Opel OmegaB 2.0 16V GL-> Toyota Auris 1,6 LUNA
Opel te musi bavit :-)
A me uz nebavi :-D
Tlumex
Nováček

Odeslat příspěvekod Driver 20. 7. 2005 10:59

No ale nekde tankovat musis a projezdit tech 6000 neni zas takovej problem. Ale ARAL patri k tem drazsim a treba u makra je to asi o 2,- na litr levnejsi.
Das Auto
Driver
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D.a.l.i 20. 7. 2005 12:09

Taky jsem si spocital, ze je pro me zajimavejsi tankovat na levnejsich benzinkach (aditivuji si sam), nez preplatit diky dnes jiz predrazenemu Aralu...

Jinak jeste udelali dobrou habaduru s body v Aralkontu - snizili hodnotu skoro na polovinu zajimavym figlem - navysili pocet nasbiranych bodu o 70%, hodnoty cen taky, jenom body sbirate porad stejne rychle (25Kc/bod).
Nač ten spěch? 5 minut mě nezabije :-)
D.a.l.i
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Driver 20. 7. 2005 12:14

Já zase aralkonto nesleduju, takové akce bývají na hodně benzinkách, ale vždycky jen na těch drahých (shell, aral, benzina...)
Das Auto
Driver
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod POL 20. 7. 2005 12:15

ja mam vuci temto akcim dosud velkou averzi. Myslim ze je to hodne moc prodelecny, staci si vzdy spocitat kolik bych ceho musel koupit (bodu nasbirat) a co bych pak za to dostal. Zatim ve 100% pripadu, kdy jsem si u takovychto akci orientacni vypocet provadel, jsem dosel k nazoru ze je to blbost, nesmysl, ztrata casu a ztrata penez...

ale pokud chce nekdo sedat na lep (aneb na marketingovy trik) tak mu v tom nechci branit :-)
Nissan Almera, 1.5benzin, 4AB, ABS, EBD+BA, klima
POL
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 20. 7. 2005 13:00

no nevim jestli nekdo tankuje jen kvuli "darkum" tak to klobouk dolu :)
my tankujeme vyhradne u Aralu (nejblize od domu) kvalitni benzin (jako vsude) cena (skoro jako vsude) a pro usetreni par Korun na nadrzi nepojedeme k benzince pochybne existence :)
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D.Č. 20. 7. 2005 13:08

Jsem verny Aralu od roku 2002, od toho roku mi daval nejen dobrej Natural, ale i kredit na mobil, takze clovek vlastne bere darky a jeste kredit na mobil.
Uz mam rozdelanou druhou kartu a myslim, ze Aral to dobre vychytal, i kdyz je ted o trosku drazsi nez ty neoriginalni benzinky, ktery davaji levnejsi benzin na ukor kvality.
D.Č.
D.Č.
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 20. 7. 2005 14:09

taky mame uz rozdelanou druhou kartu...sportovni tasku uz mame doma a uz jsme ji i pouzili na sraz.. :) Ale entankujem kvuli tomu, kde ma kdo jakou soutez, proste Aral je moje znacka...a a kdyz uz neco davaji, proc to nebrat... :)
Caddy
Amík roku 2006
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod my_dudesty 28. 7. 2005 07:38

No doufam ze uz s tema kartama nasi pohli,chci batoh :D ja beru vicemene jen na shellu nebo na te aralce (ale to jen kdyz jsem doma,pze je nejbliz). Jinak tatik kdysi v zachvatu setrivosti jezdil na benzin do polska (bydlime v podstate na hranicich,takze az tak moc neprojezdil) nicmene po tom co musel kompletne repasovat motor ho podobne ptakoviny nastesti presly... :tleskani asi 3/4 roku sem bral u shellu a pak mi prisel katalog tak jsem zjistil ze si za body co mam muzu koupit 2 energydrinky :D ale nejezdim tam quli bodum,spis doufam ze auto ma radost... :wink:
<--- RETARDS, we all know one
my_dudesty
Nováček
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků