Videa s akcelerací Vašich vozů....

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod maincoonsback 17. 4. 2021 22:50

To je jako to koncernovy TSI, co jede jako třílitrový CRD?

To je do Kohoutovic?

:-))

Zkusím Peugeot, nepojede o moc hůř...
;-)

No dělám si legraci..., Ale žádný zázrak teda..., Čekal bych to po tom co tady zaznívá o dost lepší... Ale tak realita asi. Do 120 se to nějak hýbe ještě, pak už teda mrtvola. A to to nemá úplně nejnižší otáčky...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Arnie J 17. 4. 2021 23:05

No je to v plném obsazení a do velmi mírného kopce. Předpokládám, že to půjde dát nějak mezi 18-19 s, tohle bylo jen tak aby něco bylo :D

Mimochodem, výpočtem dle zeperfs to má Tiguan 1.4 TSI DSG za 17.5, tvůj Jeep za 19 a tvůj Pežot za 28. Kdyby to někoho zajímalo, dodám postup výpočtu :D Kodiak tam bohužel není, ale měl by to být o něco pomalejší Tiguan.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 17. 4. 2021 23:13

Asi to natočím.

Protože Peugeot by to měl v reálu o něco horší /nemůžeš srovnávat otáčky diesel a benzín/, prostě beru obdobný jízdní režim. Tam už to prostě od těch 120 taky moc nejede, Jednou mne to i vypeklo. Ony všechny tady ty malý turba ze začátku jako že jedou a pak nic. Už nemá kde brát.

A co se týká Jeepu, tak ten je, zvlášť při obsazení /to auto o tom moc nevi/ úplně jiná liga, než tady to cos natočil. To sem celkem klidný.

Už jen proto, že u Jeepu se mi zatím nestalo /no asi i díky automatu/, že bych nějaký rychlostní souboj prohrál a nebo sem se musel tvářit, že tam nechci být první, tak jak sem si zvykl v Honde.

;-)
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Arnie J 17. 4. 2021 23:21

Jeep je úplně stejně pomalý jako tohle, jen ta 3.0 CRD při tom nepůsobí tak utrápeným dojmem ... ale vem hodinky do ruky a budeš čumět :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 17. 4. 2021 23:30

Nemyslím, ale zkusím jak bude chvilka. na D2. Ale co mám zatím nakoukano, tak je to úplně jinde. Samozřejmě zvukový projev dodá hodně jinou kulisu...

Tak je hypoteticky možný, že to moje auto má chip, což já nemůžu vededet. Jen vidím, že to jak si to natočil, to teda faaakt nejede. To leda s přívěsem... A ani to ne.

Naopak mi to připomenulo ten Peugeot, ten taky tak nějak umírá, jen o něco dřív a rychleji...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Arnie J 17. 4. 2021 23:38

Tak tvůj Jeep je jinej, lepší, než všechny ostatní :D

Ale s tím čipem je to samozřejmě možné. Mně 320d taky jela ukrutně na "110 kW", všichni čuměli jak puci. Taky to asi někdo předemnou nechal poladit.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 18. 4. 2021 00:04

Tak o to.nejde.

Jen sem si po tom cos tady psal ověřil, jestli ty škodovky stíhají a nebo ne..., Což není problém si ověřit, když dost z nich je chytlavých... A ne. Nestíhají. /Myslím ty bezne Octavia IV, jaks psals/.

Jeep.neni na závodění, to po něm.nikdo ani nechce a kamera zkresluje. Jen si nemyslím, že by to auto jelo tak blbe.

Prostě to.poznas i při předjíždění a v běžném provozu, že to jede jaksi o něco líp, že to předjíždění je snazší a že úplně neplatí to cos psal ty.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Arnie J 18. 4. 2021 00:10

Slušný komplex.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod burty s krenem 18. 4. 2021 00:14

Wolflex
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Redlajn 18. 4. 2021 00:39

:D

-- 18. 4. 2021 01:39 --

Kde je 1.9JTDm? Ten čas byl dobrej. Například ve srovnání s 2.4, nebo Jeepem. :-)
Redlajn
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 18. 4. 2021 07:22

Pokud je komplexem reálné ověření každé kraviny co tu odprezentujes, tak ano. No. Občas ti to prostě taky nevyjde.
:-)

-- 18. 4. 2021 08:47 --

A jinak. Zkusím to natočit a uvidíme. Třeba to bude bída jak říkáš.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod MirecBA 18. 4. 2021 08:30

Arnie J píše:komu se ještě nechce spát, tak šup pro popcorn, tady máte ještě jeden celovečerní film :D




vitaj v klube kolenovrtov
to je ciple ? na to ze to veze teda a este je to v krabici to nieje zle
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod Arnie J 18. 4. 2021 08:32

Wolff: Prezentuji pouze čísla, co naměřili v testech. Ty prezentuješ svou obvyklou dojmologii.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 18. 4. 2021 08:35

Namiesto aktualky prepni na rychlost a zacni z 80.
Nz.
Inak vpohode, len k tym 160 sa tom uz nechce.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 18. 4. 2021 08:37

Ano všechno vím, toto bylo jen tak narychlo bez přípravy :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků