Bezohledni ridici - Zpravy Prima 10.7

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Anonymni 13. 7. 2005 20:14

bizmark: ja jel sam v mondeu 88kW, jako nevim ktera to byla verze ale tipuju ze ta silnejsi protoze jak rikam, capel na p r deli sedeli tam cela familie a stejne mu to jelo kuevsky rychle... :D
dneska jsem zazil docela paradni zazitek, a to Sti tu hnusnou s kulatyma svetlama, videl jsem to asi na 500 m, predjizdel takovou dodavku co vozi treba rohliky atd, predjeti trvalo asi 1sekundu, kdyz jsem ho mijel moh uz mit na tacho pres 200, jo a to ho predjizdel v kolone takze vlastne vyjizdel zpoza nej tak 80kou... takze v provozu hlavne nezavodit s sti nebo evo... :D :D :D v podstate se vam vzdali tak behem prvnich 3 sekund...
Anonymni

Odeslat příspěvekod Condoleza Rice 14. 7. 2005 14:15

co takhle udelat video jak mu nekdo rozbije drzku?
Condoleza Rice
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod chucky 14. 7. 2005 20:37

jsem pro. protoze ten typek je fakt *****.
chucky
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod JackNO.1 14. 7. 2005 22:01

Condoleza: co takhle udělat video, jak ti hoří auto? :D
V2 60°
JackNO.1
Motorkář roku 2007

Odeslat příspěvekod vita 14. 7. 2005 23:33

To video je nějak zavádějící . Ano jede jako prase . ale ten slavný Opel asi pěkně přeměřuje ,tak 30%. A je to dobře ať si ten magor myslí ,že jel 230km/h po okrsce,ale bylo to tak cca 180km.
vita
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Condoleza Rice 15. 7. 2005 07:06

JackNO.1 píše:Condoleza: co takhle udělat video, jak ti hoří auto? :D-/quote]

proc me, jemu at shori....kdyz to tak honi...
Condoleza Rice
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Condoleza Rice 15. 7. 2005 07:07

vita píše:To video je nějak zavádějící . Ano jede jako prase . ale ten slavný Opel asi pěkně přeměřuje ,tak 30%. A je to dobře ať si ten magor myslí ,že jel 230km/h po okrsce,ale bylo to tak cca 180km. /quote]

ono to video je cele trosku zrychlene...
Condoleza Rice
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod belzebub 13. 2. 2006 13:54

Na takové idionty jako on platí jedniné, vytáhnout z auta a na místě zastřelit. Zcela upřímě mu přeju smrt a všem jemu podobným.
belzebub
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod belzebub 14. 2. 2006 01:16

Teď sem si to pustil znovu a nechybělo moc a ten ***** málem přejel někoho na přechodu. Je to 18s po začátku videa :o

edit: navíc to bylo před školou :x
belzebub
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Daffson 14. 2. 2006 03:11

Tak teda pánové - tohle je MAZEC.

Jsem hrozně rád že jsem takovýhohle IDIOTA na cestě nepotkal a doufám, že nikdy ani jeho ani jemu podobné nepotkám. Tohle už FAKT neni na basu, ale jak už někdo psal - ne zastřelit, ale uřezat tomuhle hajzlovi ruce.

Jak může bejt někdo takhle neskutečně a nehorázně bezohleznej k ostatním lidem????

Mám z toho videa dost. Takovýmhle sviním svinskejm se nikdy nic nestane a když jo, tak to odnesou úplně nevinní lidé.

A PROTO SE PTÁM: JSTE PRO, ABY NA SILNICÍCH FUNGOVALA TAJNÁ POLICIE???? JÁ ROZHODNĚ JO.
Daffson
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 0xf 14. 2. 2006 10:02

Luke: 120 je celkem ovladatelna i pri velkem praseni.... nemel jsem problem.

Taky jsem kdysi jezdil podobne az do doby kdy jsem se snazil pomoc kamosove mame ktera bohuzel potkala podobneho strelce jako byl ja nebo je tenhle bohuzel ji uz nic nemohlo pomoct. Od te doby ne ze bych jezdli pomalu ale kdyz neni videt a nevim co by tam mohlo byt tak pojedu za traktorem klidne 10km. Kdysi jsem nad tim nepremyslel a jezdil jsem jen instiktivne. Myslim ze kazdeho takoveho strelce by vylecilo jezdit 1/2 roku z rychlou. Ad vidi na vlastni oci co muze udelat druhym.
0xf
Štamgast

Odeslat příspěvekod Alex.. 14. 2. 2006 10:30

Daffson: no tak já jsem teda rozhodně už podobného potkal a pokud člověk dává bacha, tak jim prostě uhne a je to ...
Alex..
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Vladik 14. 2. 2006 10:54

Snad každej kdo jezdí dává bacha ale těžko zareaguje když se někdo vyřítí ze zatáčky v protisměru. Když musí takhle jezdit tak ať si zaplatí jízdu na závodním okruhu. až jednou potká v tý rychlosti nějakou hlubokou a dlouhou díru doufám že nebode poblíž někdo komu by mohl ublížit až poletí do stromu nebo sloupu
Vladik
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod RRAAFF 14. 2. 2006 11:12

Ta amerika jede dobře a ten Senator taky :P .To já bych se 230 na okreskách docela i bál :D
Fabia 3 Combi 1,0 TSI 6MP Style MY21 - blind spot, adaptivní tempomat, care connect, DAB, parksystem P/Z...
Ex.Fabia 3 Combi 1,0 TSI DSG Style + 2x Škoda Rapid FL 1,0TSI ambition

Opel Vectra B 1.8 16V CD sedan 306000km
RRAAFF
Inventář

Odeslat příspěvekod Alex.. 14. 2. 2006 11:15

Vladik: hehe..opravdu jen snad... se jednou projeď po D1 a zjistíš, že skoro každý kdo řídí bacha nedává .. :)
Alex..
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka