Ukradli Vám auto na leasing? - zkušenosti

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Marek71 17. 6. 2005 09:03

p0etrik píše:Kdybych uz si musel kupovat auto na dluh, pak jedine uver. Ale radsi to jeste chvili vydrzim s tim soucasnym a pak si koupim novy za hotove, maximalne si z mensi casti vemu uver. Takove ty leasingy na pet let a i vice, to je podle mne sebevrazda.


Teraz ako podražela DPH a zlacneli rozne autoúvery, tak už je asi fakt lepší úver. Hneď si majiteľ a možeš auto predať kedy chceš.

Ja som bral lízing ešte za starých podmienok DPH a bez navýšenia, takže sa mi to vyplatilo. Ale je na 4 roky, vtedy bola fin. situácia horšia, nemohol som vziať na kratšie. Teraz to plánujem doplatiť v hotovosti a vziať niečo večšie. Ale uržite už nie lízing, ale za hotové, príp. ako píšeš, z menšej časti úver.
Mazda CX-5 G195 AWD 2023
Lexus GS 450h Premium 2013 (jezdí dál v rodině)
Sony KD-55XE9005 + TV Box X96 (S905X3) + CoreELEC
Onkyo TX-L20D + repro Elac FS 78
Marek71
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod matuS 17. 6. 2005 23:33

Driver píše:Tak to záleží na tom, kde to necháváš opravit. Když to dáš do autorizovanýho servisu na opravu, tak jsou ty díly stejně kvalitní jako ty původník/quote]


1. kde zoberies tu istotu, ze nenakupuju plechy od Elit a zauctuju orig plechy?

2. aj keby kupili orig.plechy, tak ich nenalakuju tak ako vyrobca (vacsina vyrobcov pouzije aj 2-3 zakladovky, farba, a opat par vstiev priesvitneho laku - napr na xedos9 sa pouzivala specialna technologia, pocas lakovania sa suciastkou hybalo a pouzivalo sa 7 vrstiev priesvitneho laku) - kto ti to takto nalakuje?
--
matuS

http://www.remy.sk
matuS
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquila 18. 6. 2005 18:08

matus: ono je rozdiel servis a servis :)
aquila
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PedroKV 20. 6. 2005 21:38

marepa píše:nevite nekdo kam se odtahuje z Brna-Lisne??? je to stejne misto pro cele brno.. tedy na Novem Liskovci?


vždy volej PČR, řeknou ti, zda to tahali a kam.
PedroKV
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PedroKV 20. 6. 2005 21:42

no, u leasingu mě překvapuje to doplácení, protože:
-u leasingu nesplácíte půjčku, ale platíte nájem.
čili:
vezmu si auto, zaplatím vstupní bakšiš, tedy první vyšší splátku (akontaci) a pak jen platím nájem. Myslel bych si tedy, že tím, že mi auto ukradli, jednodušše platit nájem nebudu, protože nemám za co. Pojišťovně a leasingovce poskytnu potřebnou součinnost a dál se leasingovko starej, auto je tvoje, tak si z pojišťovny vydupej, kolik chceš. Já nic nedostanu. Akontace v čudu. Ale alespoň bych nemusel ještě x měsíců něco platit.
PedroKV
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PedroKV 20. 6. 2005 21:51

matuS píše:
Driver píše:Tak to záleží na tom, kde to necháváš opravit. Když to dáš do autorizovanýho servisu na opravu, tak jsou ty díly stejně kvalitní jako ty původník/quote]

1. kde zoberies tu istotu, ze nenakupuju plechy od Elit a zauctuju orig plechy?

2. aj keby kupili orig.plechy, tak ich nenalakuju tak ako vyrobca (vacsina vyrobcov pouzije aj 2-3 zakladovky, farba, a opat par vstiev priesvitneho laku - napr na xedos9 sa pouzivala specialna technologia, pocas lakovania sa suciastkou hybalo a pouzivalo sa 7 vrstiev priesvitneho laku) - kto ti to takto nalakuje?


Stačí říct. A následně zaplatit.
PedroKV
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků