Jak jsem prošel STK

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod puk123 18. 1. 2019 16:09

Myslím, že je to jedno. Rozhodující pro tebe je datum v TP. Takto jen pomahač vidí, že ti končí a ověří si to v evidenci.
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod Bigduck 18. 1. 2019 16:29

Mikey89 píše:To je jak naschvál, po cestě na emise a stk mi začalo něco klepat od podvozku.. No říkal sem si snad to projde a samozřejmě ne, mám to jen na měsíc... uklepaný úchyty výfuku, drží mi jen na jednom ze čtyř :D Plus nefunguje seřizování výšky u levého světla, ale tak to by snad přehlídli...

A trochu sem to přetáhnul, sem měl zafixované že mám technickou do ledna, tak sem včera koukal do TP na přesný datum a ono to bylo do 23.11. :D

zrovna seřizování výšky světel zkouší snad s železnou pravidelností a lidi s Fávem a Feldou by mohli vyprávět, jak lítaj...

-- 18. 1. 2019 16:31 --

puk123 píše:Myslím, že je to jedno. Rozhodující pro tebe je datum v TP. Takto jen pomahač vidí, že ti končí a ověří si to v evidenci.

přesně a když máš v TP 1.2. a na nálepce 2/2019 tak to neznamená, že jezdíš ještě celý únor 2019 s platnou technickou, ale pokud ti udělají lustr po 2.2.2019, tak je to bez technické a flastr
Bigduck
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 18. 1. 2019 16:33

Říkaly kundy, že to snad dají na celý měsíc a ne na přesný den v měsíci. Se ten nápad někam ztratil?
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mikey89 19. 1. 2019 14:16

robbert píše:měsíc je 2/19, ne?

Tak je to tak, sem se překoukl o číslo :D Mám tam 2/19
'01 BMW E39 530i. . . . . . 170kW @ 5900 rpm
'07 Ford Focus CC 1.6 . . . 74kW @ 6000 rpm
Mikey89
Insomniak roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 19. 1. 2019 14:57

polda píše:Říkaly kundy, že to snad dají na celý měsíc a ne na přesný den v měsíci. Se ten nápad někam ztratil?

Jako ostatně spousta dalších, které mohly řidičům ulehčit život.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 19. 1. 2019 15:36

Takže nic nového.
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 1. 2. 2019 08:36

Dneska jsem byl na STK (emise + STK). Vozidlo převzato v 7:01, vydáno v 7:50.
Dvě drobné závady: Povrchová koroze na podvozku a poškozené přední sklo od kamínku mimo zorné pole řidiče. To poškození skla tam je cca 5 let a poprvé zapsáno.

Jinak kouřivost diesla byla na 4 měřeních 0,01, 0,00, 0,00 a 0,00.
To je cajk, ne?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 1. 2. 2019 08:40

Ne, stejně to kysele *****í kouřivost nekouřivost. A nejede samozřejmě. A kéž by ti vstřiky odešly a turbo začlo protejkat a dvouhmota ti nakopala zadek!!!
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 1. 2. 2019 08:52

ale no tak :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 1. 2. 2019 08:55

speleo píše:Ne, stejně to kysele *****í kouřivost nekouřivost. A nejede samozřejmě. A kéž by ti vstřiky odešly a turbo začlo protejkat a dvouhmota ti nakopala zadek!!!

To už by to měl skoro jako ty, že?
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 1. 2. 2019 08:57

Jo keď vidím túto tému, kto si spomenie na moju decembrovú story s Roomstrom, tak tento ledva pojazdný ďábel už má platnú STK, takže do 12/2020 mám klud :D
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 1. 2. 2019 09:01

Speleo: Kdybych byl jako ty, zeptal bych se tě, co je horší, jestli diesel nebo spalování oleje?
Ale protože jsem nad věcí tak ti s dovolením po Mellojsku odpouštím.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 1. 2. 2019 09:29

dízl je vždycky horší :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 1. 2. 2019 09:32

robbert píše:Speleo: Kdybych byl jako ty, zeptal bych se tě, co je horší, jestli diesel nebo spalování oleje?
Ale protože jsem nad věcí tak ti s dovolením po Mellojsku odpouštím.


Z (nebo u) mýho vejfuku se dá snídat!! Což o tý kyselý ***** se říct nedá. :D
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 1. 2. 2019 10:06

Tak urcite, i kdyby ti to nezralo olej, tak nez se ohreje katalyzator, dvakrát by ses nadechnul a chcipnul na raka 8-)
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků