Řidiči bez řidičáku

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Sedan 11. 4. 2005 20:21

Zajímavé: http://auto.idnes.cz/automoto.asp?r=aut ... 05M082p03A

Je tady někdo, kdo nemá řidičák a přesto jezdí?
Život je nuda
Sedan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod M@C 12. 4. 2005 11:32

Ja jezdil kdyz jsem mel po zkouskach v autoskole, ale jeste cekal na vydani ridicaku :) A jako naschval me kontrolovali a platil jsem...
Volvo S80 3.2 A/T AWD 179 kW '11
Volvo V70 3.2 A/T 175kW '09
M@C
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sayza 12. 4. 2005 22:35

Ja bych tomu daval podminku, neco jako Nedovolene ozbrojovani.
sayza
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Davep 13. 4. 2005 00:48

Takový lidi zavřít....
Davep
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myndel 13. 4. 2005 08:18

Noo, na vesnicích to bude běžnější

Na druhou stranu, znám člověka, co ve svých šestnácti řídí líp, než většina lidí i tady na AR. Jezdí okruhovky.....
myndel
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 4. 2005 08:43

Marek: to je taky pravda, ale proste je to jako rikat, ze "kamos ma zbran bez zborjniho prukazu, protoze umi dobre strilet". Jednou jsou nejake pravidla a ta by se mela dodrzovat. Ja vim, ze jsem na to taky kaslal, ale uz sem se poucil a ted budu moralizovat :)
anonymni

Odeslat příspěvekod myndel 13. 4. 2005 09:07

zapomněl sem napsat na koho to směřuje : na Sayzu za to nedovolené ozbrojování. Já sem tím jenom chtěl říct, že řidičské schopnosti nezáležejí na papíře. Tím ale neříkám, že bychom bez něj měli jezdit, to ne.
myndel
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Polda_V6 25. 4. 2005 22:13

Ja jsem dostal ridicak v 17ti, v cervnu a narozeniny mam v srpnu.. Mno, byl jsem dusledne varovan ze jako ridit nesmim. Pak si tata v cervenci proved neco s kotnikem, tak jsem ho vozil. Nikdo me nezastavil, ale zajimalo by me co by rekli - ridicak jsem mel, od 18tin me delily dva tydny a vedle me tata s nohou v sadre.. Ted uz to myslim neni mozny, vydat ridicak v 17ti.
Polda_V6
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The_Mask 25. 4. 2005 22:43

Marek_Litzman:rozlisil bych 2 veci - umet ridit tj.ovladat vozidlo(radit,skloubeni vsech nutnych pohybu...) a "jizdu v provozu",tim myslim jak clovek umi predvidat situace,neohrozovani ostatnich apod. coz se ziska asi nejvice zkusenosti v provozu. To jsou 2 odlisne veci a kdyz clovek umi jednu tak nemusi umet druhou pozor2
The_Mask
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alex.. 26. 4. 2005 00:10

The_Mask: S tímto si dovolím souhlasit !!! :-)
Alex..
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod kubakod 26. 4. 2005 06:09

The_Mask: Tak tak. Skoda ze je tolik hnupu, co si po autoskole mysli, ze umi nejen ridit, ale i jezdit. A misto toho, aby si na auto viditelne nalepili Zetko jezdi jak silenci a mysli si, ze rychlejsi vyhraje... I kdyz nekterym to zustava :-)
kubakod
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod instalater 26. 4. 2005 06:41

jj přesně, neznamená, že když umím ovládat vozidlo, že si můžu sednout za volant a jet. Zvládat dopravní situace na silnici je něco jiného, než umění řídit vůz . Vesměs lidi z vesnice, nebo malých městeček, (né všichni) pocítí nutnost tohoto umění, když přijedou do velkoměst, Jako jsou Praha, Brno, nebo Ostrava a mají zvládat nápor dopravních situací ..... v takových situacích jsou vesměs nerozhodní, což může být nebezpečné pro ostatní. A proto bez řidičáku jednoznačně ne. První varování a potom už by nikdy řidičák nedostal ..... to samé s alkoholem prvnívni varování a pak se s ním nadobro rozluč . A taky několikanásobně vyšší postihy při nedodržování
Citroen BX 1.9 GTi 16V 4x4 ... 160 bujných koní
instalater
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Delphin 26. 4. 2005 07:18

Polda_V6 píše:Ja jsem dostal ridicak v 17ti, v cervnu a narozeniny mam v srpnu.. Mno, byl jsem dusledne varovan ze jako ridit nesmim. Pak si tata v cervenci proved neco s kotnikem, tak jsem ho vozil. Nikdo me nezastavil, ale zajimalo by me co by rekli - ridicak jsem mel, od 18tin me delily dva tydny a vedle me tata s nohou v sadre.. Ted uz to myslim neni mozny, vydat ridicak v 17ti.

Tos měl ještě dobré. Já udělal zkoušky 20. května a řídit jsem mohl až od 23. února. A za tu dobu mě naši nechali akorát 2x vyjet z garáže :)
Delphin
Otvírák Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Polda_V6 26. 4. 2005 09:29

Delphin: to bych se asi uhryzal :D
Polda_V6
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alex.. 26. 4. 2005 09:43

instalater: Souhlasím..o tom přesně to je...a mnoho lidí si to neuvědomuje...
Alex..
VIP uživatel

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků