Kolik máte rekord na dálnici?

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod STANÍK 17. 4. 2005 21:00

Jo ještě k těm kilometrům bezproblémů: Na tom BMW co používám mám od března 2003 najeto 160 000km bez jedinýho problému a myslím, že jste si už všimli, že jí nešetřím... :)
STANÍK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Condoleza Rice 17. 4. 2005 21:17

STANIK: ta A8 uz byla starsi (r.v.1994) tak chci neco novejsiho...530i by byla kombi a vzhledem k memu najezdu kilometru osobakem (do 25000km rocne) se diesel nevyplati....Mam jeste dodavku a tou jezdim vice (30000km), celkem najedu do 60000km....Ta 530i zase tak moc nezere...
Condoleza Rice
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod kubakod 17. 4. 2005 22:00

STANIK: No ono prece jenom tam, kde na vozovce neni sklon, voda zustava, tam, kde je sklon, voda odteka. Tim padem je ji tam mene. Delal sem tady z toho par zkousek, tak se snad nepletu :-)
K te trase, mozna to vyznelo spatne, samozrejme par prestavek bylo, ale myslel sem jako za jeden den. BTW Vyjel sem v 6:00 a v 17:30 sem byl na miste (Schwenheim - cca 50 km za Strasbourgem). Benzin sem bral jsete na posledni Aralce, ciste teoreticky to bez tankovani jde (nadrz ma 80 litru), ale to bych nesmel pres Nemecko letet, musel bych drzet spotrebu pod 8 litru. Takova sice obvykle je, ale v rychlosti 180+ uz to bude jina. Cili zase by se prodlouzila jizdni doba.
kubakod
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Mirek-607 17. 4. 2005 22:16

JP: Zajimava shoda, nase 607 mela take dost problemu, ale tak tri ctvrtiny jdou na vrub servisu v Pardubicich...

Stanik: Taky mam jinou zkusenost, u znamych 2x BMW 530D nova, hodne poruch, i celkem vaznych, 1x 330D E46 pohoda, 1x 530D E39 pohoda, 1x 530i E39 tak prumer a u jednoho cloveka, ktereho neznam osobne jeste 1x 760Li nova spousta poruch... A kamosova 307 1.6 16V zatim bez problemu. Tim nechci tvrdit, ze to jsou kraksny, jen, ze podle jednoho kusu se da rict, leda ze ten jeden byl dobry nebo spatny.

Black_Talon, Stanik: Nechcete se prestat hadat o to, kdo jezdi hur?
Každá práce se udělá sama, jen se jí na to musí nechat dostatek času.

Honda Civic 8G 1.8i-VTEC Sport, Opel Astra G 1.4 16V, Gilera Runner 50DD
Mirek-607
Štamgast

Odeslat příspěvekod Lukas-E30 17. 4. 2005 23:32

njn E60,E61,E63,E64,E65,E66 - hafo elektroniky, hafo problémů.
E 220 CDI ´06 - W211 - odepsano na totalku
E 200 CDI ´13 - W212
Lukas-E30
Servismen

Odeslat příspěvekod FAN. 18. 4. 2005 05:09

Já taky s Fábií 1.4 mpi 180 :tleskani
YETI 1.4 TSI Outdoor elegance green tec - oranž terrakotta.
FAN.
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod STANÍK 18. 4. 2005 17:13

condoleza: Aha, tak to chápu, že jste jí dal pryč. To už byl fakt skoro "veterán" :lol: Tak ať se vám ta 530i vyplatí! kubakod: No já jsem si říkal, že to by jste byl fakt dobrej, kdyby jste to ujel na jednu nádrž a bez přestávky... :) Mirek-607: No prostě jiná zkušenost... A my se nehádáme, my se jenom tak provokujeme... :lol: Lukas-E30: Ty vaše stránky o BMW E30 docela zajímavý, ale jak říkáš, že ty nový BMW maj hodně elektroniky, která je nespolehlivá, tak za 1: Tak nespolehlivá ve srovnáníma s jinejma automobilkama zase není, u některých řad je i nadprůměrně spolehlivá a za 2: bez tý elektroniky už to prostě nejde. Z vašich stránek jsem pochopil(snad správně), že vaše BMW berete hlavně jako prostředek k zábavný jízdě, ale kvůli tomu se teď už BMW opravdu nekupuje. Koupí si ho lidi, kterým se jejich auta líbí a nezáleží jim tolik na 200000 za cenový rozdíl a kteří se chtějí rychle, ale zároveň komfortně přepravovat. Oni chtějí kromě kvalitní zadkolky ale i veškerý možný komfort. A ten bez elektriky prostě nejde.
STANÍK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 4. 2005 17:57

tady je maly odkaz o povolenych rychlostech: takova Andora, ci naopak Island to jsou docela slusne "ulety" ovsem na Maltu ma jen maloco :)

http://www.koop.cz/addon/speed_limit.jsp
anonymni

Odeslat příspěvekod The_Mask 18. 4. 2005 18:03

goes:nevis co znamena obcas to rozmezi rychlosti? nekde tam je treba 80-100 km/h(misimze finsko,mimo mesto)?
The_Mask
Nováček

Odeslat příspěvekod JP 18. 4. 2005 18:08

goes: to je docela zajimavy odkaz :-) v Andore jsem jezdil a nejak se ani nedivim, ze tam nemaji vic a na Islandu 80 v obci - tak tomu rikam dobra regulace prelidnenosti svetove populace :-)
JP
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod JP 18. 4. 2005 18:09

80 v obci zavest v Cine, to by hned meli po problemech
JP
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Mirek-607 18. 4. 2005 18:22

goes: Me se libi: Vatikan - "bezpredmetna informace" ;) Ale na Malte bych fakt jezdit nechtel...
Každá práce se udělá sama, jen se jí na to musí nechat dostatek času.

Honda Civic 8G 1.8i-VTEC Sport, Opel Astra G 1.4 16V, Gilera Runner 50DD
Mirek-607
Štamgast

Odeslat příspěvekod kubakod 18. 4. 2005 18:49

Sem ani nevedel, ze nepouzivaji metricky system ti Maltani :-O
kubakod
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Lukas-E30 18. 4. 2005 23:00

[quote="STANÍK";condoleza: Aha, tak to chápu, že jste jí dal pryč. To už byl fakt skoro "veterán" :lol: Tak ať se vám ta 530i vyplatí! yb]kubakod[/b]: No já jsem si říkal, že to by jste byl fakt dobrej, kdyby jste to ujel na jednu nádrž a bez přestávky... :) sb]Mirek-607[/b]: No prostě jiná zkušenost... A my se nehádáme, my se jenom tak provokujeme... :lol: -b]Lukas-E30[/b]: Ty vaše stránky o BMW E30 docela zajímavý, ale jak říkáš, že ty nový BMW maj hodně elektroniky, která je nespolehlivá, tak za ib]1[/b]: Tak nespolehlivá ve srovnáníma s jinejma automobilkama zase není, u některých řad je i nadprůměrně spolehlivá a za lb]2[/b]: bez tý elektroniky už to prostě nejde. Z vašich stránek jsem pochopil(snad správně), že vaše BMW berete hlavně jako prostředek k zábavný jízdě, ale kvůli tomu se teď už BMW opravdu nekupuje. Koupí si ho lidi, kterým se jejich auta líbí a nezáleží jim tolik na 200000 za cenový rozdíl a kteří se chtějí rychle, ale zároveň komfortně přepravovat. Oni chtějí kromě kvalitní zadkolky ale i veškerý možný komfort. A ten bez elektriky prostě nejde. /quote]

no nehadej se. vim co mluvim, bohužel :-(

promluv si s elektrikařema v aut.servise na tema nova 5,6,7 a uvidis jak poletis zkrz zavřeny vrata.......na tyhle auta už sou neskutečně alergický.
E 220 CDI ´06 - W211 - odepsano na totalku
E 200 CDI ´13 - W212
Lukas-E30
Servismen

Odeslat příspěvekod Al_Bunda 20. 4. 2005 19:30

No na Maltě jsem byl - i ta 40 je ve městě někdy dost :wink:

No a těch 64 mimo město? Než to stačíš rozjet, tak se otáčíš a jedeš zpět :D
Mazda 3 2.0i SDN
Al_Bunda
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka