Klub čekatelů

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod majkom 7. 2. 2023 19:54

Hm, jmne termin neosunuli, kedze ziadny neni, nemozu posunut, spokojnost dopitchi
majkom
Štamgast

Odeslat příspěvekod Tomas B 8. 2. 2023 12:50

saabik píše:Posunuli mi termín dodání ze začátku března na konec dubna. Nejsou díly.
Odnesla to myš. Stejně to moc nepomohlo, asi si koupím boxovací pytel...


To je prd posunutí na dnešní dobu, plus bude už alespoň teplo.
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod impact 10. 2. 2023 06:41

No, jen jestli mu to nedávají po kapkách.
Hyundai je auto do konce života. Zaprvé, nikdy ti ho neukradnou. Zadruhé, nepodaří se ti ho prodat.
impact
Inventář

Odeslat příspěvekod Luděk.Kk 10. 2. 2023 19:12

saabik píše:Posunuli mi termín dodání ze začátku března na konec dubna. Nejsou díly.
Odnesla to myš. Stejně to moc nepomohlo, asi si koupím boxovací pytel...


Jak dlouho trvá ta úprava vozu v Alpině? Já měl asi štěstí a tento týden šla M3 do výroby, prý to teď ale hodně lidem posunují. Jinak ale ještě mám počítat cca měsíc a půl na dodání.
Luděk.Kk
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lecitel 10. 2. 2023 20:52

Tomas B píše:
Lecitel píše:Díky
Foto jen před salónem. Běžný tuctový Sup, výrazné barvy se tam nedávají a dragon skin tu už jezdí.


Kola se nepovedla, ale jinak pěkný a ať slouží!

Kola budou na zimu a už bez těch plastů. Z orig možností se mi žádná kola nelíbila. :hm
Takže na léto teď hledám 19".
Lecitel
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod saabik 10. 2. 2023 22:33

Luděk.Kk píše:
saabik píše:Posunuli mi termín dodání ze začátku března na konec dubna. Nejsou díly.
Odnesla to myš. Stejně to moc nepomohlo, asi si koupím boxovací pytel...


Jak dlouho trvá ta úprava vozu v Alpině? Já měl asi štěstí a tento týden šla M3 do výroby, prý to teď ale hodně lidem posunují. Jinak ale ještě mám počítat cca měsíc a půl na dodání.


Přesně nevím, ale rozhodně (podle korespondence) v Buchloe ještě není. Co jsem pochopil, v Alpině v Buchloe se moc neohřeje, maximálně nízké jednotky týdnů. To auto už je zřejmě vyrobený a fyzicky asi stojí někde na parkovišti v Mnichově a čeká na nějaké dodělávky, aby ho teprve poslali do Alpiny. Na tom parkovišti asi stojí i každé kompletní auto a čeká na přesun do Buchloe. V Alpině dodělají oplastování, vevnitř nějaké detaily a to bude plus mínus vše. Motor s dalšími komponenty by snad měli montovat rovnou v Mnichově. Ale oni ty prodejci sami nevědí, protože těch Alpin u nás moc neprodají...

Když mi vyrobili M340i, tak mezi výrobou a předáním byly asi jen 2 týdny. Jestli ti vyrobí M3 teď, tak je ta prodleva taky teda zvláštní.
Alpina B3 Touring 2023

Všichni skončíme u Porsche.
saabik
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Luděk.Kk 11. 2. 2023 08:28

Já doufám že ten měsíc a půl je ta horší varianta. Prý teď přesunou auto na nějaký centrální sklad v Rakousku. Pak to jde teprve do ČR ale je tam prý problém s řidiči přepravních kamionů, takže tam je nakupeno tolik aut, že se to odbavuje pomalu. To mě bylo řečeno.
Luděk.Kk
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod koenzym.q10 11. 2. 2023 15:46

To sis měl radši doobjednat vyzvednutí ve fabrice, nemuselo ti auto stát měsíc a půl v Rakousku.
Jestli to ještě můžeš změnit, klidně ti pro M3 do Mnichova sjedu. :-D
koenzym.q10
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod NoSwearek 15. 2. 2023 12:59

NoSwearek píše:Tak já si prý taky počkám, něco kolem 9 měsíců. Ale teda primárně kvůli automatu. Achjo. :(


Hmmm, tak podepsáno 11/22 a včera to přijelo na překladiště Mosolfu. Tak to se dost pochlapili, když auto mělo být 9/23. :D Ale co už, na konci března to převezmu a aspoň budu mít léto k dobru. :)
258 kobyl...
NoSwearek
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 15. 2. 2023 13:00

no vida
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 15. 2. 2023 13:15

najs a pak že nerostou
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 15. 2. 2023 14:10

NoSwearek píše:
NoSwearek píše:Tak já si prý taky počkám, něco kolem 9 měsíců. Ale teda primárně kvůli automatu. Achjo. :(


Hmmm, tak podepsáno 11/22 a včera to přijelo na překladiště Mosolfu. Tak to se dost pochlapili, když auto mělo být 9/23. :D Ale co už, na konci března to převezmu a aspoň budu mít léto k dobru. :)

Kolik desítek GR86 si mezitím převzali tvoji kamarádi a známí? ;-)

Jinak samozřejmě cg, takové překvapení je určitě lepší než naopak :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 21. 2. 2023 15:21

přidávám se do klubu na nové firmowe
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 21. 2. 2023 15:34

Co to bude? Bude to mít velká kola?
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 21. 2. 2023 15:36

tak hlavne aby to melo co nejmensi pneu
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků