Jak nabrat zkušenost u zajíců?

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod puk123 17. 6. 2021 08:27

:hm
Záleži asi kus od kusu. Sám znáš svého potomka nejlíp. Plnoletému stejně nic nemůžeš zakázat. Ještě záleži, s kým pojede, a taky, jestli nějaké rady vezme a sám něco sdělí, abys mohl korigovat nějaké extrámní nápady. Hlavně se připrav, že případné komplikace budeš řešit ty. Auto, pojistku mé svoje? Zařiď mu dobrou asistenčku a pojistku.
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod JardaB 17. 6. 2021 08:43

Nissan350Z píše:
kurtoid píše:Sám bych hned po řidičáku děcka jezdit nenechal, protože většina lidí umí jen značky a neprosto nezvládá ovládání auta a vůbec se neví, jak se hlavně zachovají s rizikových situacích. Prostě to chce čas, obětovat tomu několik desítek večerů a s děckem jezdit.

Zas na stranu druhou, pokud se do krizovky dostane/dostanete, stejně mu vesměs prd pomůžeš. 3-4 sekundy a je po ptákách. Do řízení mu stejně nějak významně zasáhnout nemůžeš a než něco řekneš, dílo jest dokonáno.

Tak zas ale kdyz je s nim, tak ho muze zjebat driv, nez ke krizovce dojde. U nas mlada jezdi bez problemu, mladej k tomu nema vztah, od autoskoly jel parkrat a asi bych ho nenechal ani preparkovat na zahrade... Jestli bude chtit jezdit, at si udela nejdriv kurz.
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eLzyx 17. 6. 2021 09:09

já bych mu řekl, že jestli se někde zabije, tak ať nechodí domů, protože tam ho pak přerazím já.
Každopádně bych dohlédl na to, že má auto na ten roadtrip OK, plus že má dobře nastavenou pojistku. Nejen na auto, odtah, ale hlavně i na zdravotní následky pro posádku (je v povinném ručení) a řidiče (na to je nutné extra pojištění).
Zbytek je na něm, jestli se na to cítí, tak ho nebudu zadupávat do země. Je dospělý.
eLzyx
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 17. 6. 2021 11:50

Nechat jezdit jen po městě! Výlety na okresky hrozí výletem do škarpy než to bude mit v paži.
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 17. 6. 2021 13:21

Jak je na tom polovička po mentální stránce?
Když si vezmu své začátky, trochu se děsím dne, kdy moje mladší kopie bude chtít dělat řidičák.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 17. 6. 2021 13:29

to je strasne individualni, jestli i po autoskole je vemeno, tak polygon nic nenauci.
Do provozu a jezdit a jezdit, jinak se nevyjezdi
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yndezit 17. 6. 2021 13:32

+1
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 17. 6. 2021 18:49

Tak...jen si musí vydělat na benzín/naftu. Pro začátek...auto lze půjčit.
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexx 18. 6. 2021 05:19

Pamatuju, jak jsem se s čerstvým řidičákem snažil vysvětlit mámě, aby do dvora najížděla vždy couváním, protože je to přece mnohem výhodnější. Akorát teda při praktické ukázce jsem odřel blatník i sloupek vrat :nenapadne
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Redlajn 18. 6. 2021 06:08

:D
Redlajn
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 18. 6. 2021 06:32

Chybička se vloudila :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 18. 6. 2021 06:39

a bylo to teda vyhodnejsi tam couvat? :D
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexx 18. 6. 2021 07:08

V ten okamžik nikoliv :D
Lexx
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 970ka 18. 6. 2021 07:27

Tak to by mohl být námět pro debatu,zda do dvora po čumáku,nebo zda couvat. Mladej couvá a já zastávám letitý názor a vždy jezdím po čumáku,přijde mi to přirozené.
Carrera S, Tesla 3 Highland LR, AR Stelvio 2,0T, Audi Q3 Tsi, MB SL320, Honda Monkey 2023, Pana GZ 2000,Advance Acoustic A7
970ka
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 18. 6. 2021 07:30

Couvám, v zrcátkách je všechno vidět. Mládí vpřed.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků