Může z toho být problém?

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Bobanowicz 11. 6. 2021 15:38

Zdar všichni,
rychlostní komunikace ve městě (2+2 pruhy). Přejíždím z pomalejšího do rychlejšího pruhu. Přehlédnu auto jednoucí v rychlejším pruhu. Buď se přiblížil moc rychle, nebo mrtvej úhel, nebo prostě jen moje roztržitost, každopádně je faktem, že jsem ho přehlédl a zařadil jsem se těsně před něj. Borec na mě zatroubil a nejspíš i musel trochu šlápnout na brzdu. Zřejmě jsem se poněkud dotknul jeho ega, protože se na mě pak nalepil a následujících cca. 10km se mě držel jako klíště. Vzdal to teprve až jsem odbočil z "rychlostky".
Předesílám, že na tuhle záležitost vůbec nejsem hrdej, naopak se za to stydím a jsem na sebe naštvanej. Něco takového jsem provedl vůbec poprvé v životě (řídím cca. 30 let). A pevně doufám, že od této chvíle nebudu už jen nadále hlásit "K této politování hodné události došlo maximálně 1x....2x....3x.... za 10 let" :-] Schválně, kdo znáte tu nesmrtelnou komedii "Jáchyme hoď ho do stroje"? :-)

K dotazu. Předpokládejme, že chlápek měl dash kameru, takže mě natočil a jeho ego utrpělo tak velký šrám, že mě udá na policii. S čím bych mohl počítat? Pokud se náhodou objevím na youtube u někoho v přehledu silničních magorů, tak s tím jsem celkem smířen.
Bobanowicz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod maincoonsback 11. 6. 2021 15:52

:-)

Sorry...

A buď v klidu. Pokud se nic nestalo, tak jste v dané situaci na sebe narazili dva idioti, co si v ten moment trochu pohnili a cajk.

Pokud si z teho vemeš ponaučení, tak cajk...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Hustoles 11. 6. 2021 15:55

Byl bych v klidu. Pokud se na tebe pak 10 km lepil, tak by si před policajtama sám sobě nakakal do hnízda...
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 970ka 11. 6. 2021 16:28

Také občas zaprasím, se prostě omluvím a serru na to,na mě by se však asi dlouho nelepil. :-)
Carrera S, Tesla 3 Highland LR, AR Stelvio 2,0T, Audi Q3 Tsi, MB SL320, Honda Monkey 2023, Pana GZ 2000,Advance Acoustic A7
970ka
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JanPok 11. 6. 2021 16:37

Takových mám plnou kameru. Buď v klidu. ;-)
JanPok
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lukas063 11. 6. 2021 17:01

Jedeme dál...
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 6. 2021 10:53

A jak rychle jel on? 80kou? Asi nee, když se přihnal tak rychle, ty jsi jistě nejel na rychlostním okruhu klobouka. Čili bych se nebál, že to bude někam posílat, když by se nabonzoval, že jel jako dobytek on sám. :idea:
anonymni


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků