očkování proti CoViD-19

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Jakou vakcínu proti CoViD-19 byste pro sebe upřednostnili?
Pfizer/BioNTech Comirnaty - mRNA vakcína 73 %  57%  [ 73 ]
Moderna - mRNA vakcína 7 %  5%  [ 7 ]
AstraZeneca - vektorová vakcína 1 %  0%  [ 1 ]
CureVac - mRNA vakcína 0 %  0%  [ 0 ]
Johnson & Johnson (Jansen) - vektorová vakcína jednodávková 9 %  7%  [ 9 ]
Sanofi Pasteur (GSK) - rekombinantní vakcína 0 %  0%  [ 0 ]
Novavax NVX-CoV2373 - rekombinantní vakcína 0 %  0%  [ 0 ]
Gam-COVID-Vac (Sputnik V) - vektorová vakcína 2 %  1%  [ 2 ]
CoronaVac (Sinovac) - inaktivovaná vakcína 0 %  0%  [ 0 ]
BBIBP-CorV (Sinopharm) - inaktivovaná vakcína 0 %  0%  [ 0 ]
Nevím ještě. 4 %  3%  [ 4 ]
Je mi to jedno kterou. 8 %  6%  [ 8 ]
Nejlépe všechny. 4 %  3%  [ 4 ]
Žádnou nechci. 20 %  15%  [ 20 ]
Celkem hlasů : 128

Odeslat příspěvekod garážmistr 2. 8. 2021 18:57

Nejsi dement? Takovou důležitou informaci máme k prodiskutování a ty sem tapetuješ takový *****.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 4. 8. 2021 06:29

renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ruman001 4. 8. 2021 06:32

Tak nám začíná masáž mozků na třetí kolo:
https://zpravy.aktualne.cz/domaci/ockov ... d=12887343


Vzhledem k tomu, že klucí z firem, které ty vakcíny vyrábí budou zdražovat(mimochodem perfektní business-taková perpetuum mobile na peníze to očkování), bych doporučil, aby si to každý začal platit sám...tak jak já, neočkovaný, si mám platit od září za testy, abych mohl jít třeba do kina, tak stejně by to mělo fungovat i na té druhé straně, když už je ted jasné, že se bude očkovat 3-4x do roka a zbytečně..horší bude, až pan Vojtěch to očkování uzákoní jako povinné...jen tady chci připomenout, že covid v ČR zmizel, když u nás bylo plně naočkovaných asi 18% lidí.....pořád stejná písnička..nejdřív stačily roušky-ted se musí respirátory...nejřív pojdme udelat za covidem tecku(nechat se naočkovat)-ted už to zase nebude platit(bude se očkovat vicekrát)...ještě jeden poznatek..20.7 jsem doletěl z Řecka, ještě jsme to stihli bez návratové karantény...chudáci lidi, co jim tuhle kravinu nařídili a oni ted musí fakt zůstat doma...nechápu proč... já tam žádné mrtvé na ulicích neviděl...
CLS 500 w218 SB
Ruman001
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 4. 8. 2021 09:11

No.baze, čekal jsem to teda později

Logika

Nefunguje nám ockovani co máme jako vakcína

Pichnem jim toho víc, to určitě zázračné fungovat začne
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 4. 8. 2021 09:14

Ruman001 píše:Tak nám začíná masáž mozků na třetí kolo:
https://zpravy.aktualne.cz/domaci/ockov ... d=12887343


Vzhledem k tomu, že klucí z firem, které ty vakcíny vyrábí budou zdražovat(mimochodem perfektní business-taková perpetuum mobile na peníze to očkování), bych doporučil, aby si to každý začal platit sám...tak jak já, neočkovaný, si mám platit od září za testy, abych mohl jít třeba do kina, tak stejně by to mělo fungovat i na té druhé straně, když už je ted jasné, že se bude očkovat 3-4x do roka a zbytečně..horší bude, až pan Vojtěch to očkování uzákoní jako povinné...jen tady chci připomenout, že covid v ČR zmizel, když u nás bylo plně naočkovaných asi 18% lidí.....pořád stejná písnička..nejdřív stačily roušky-ted se musí respirátory...nejřív pojdme udelat za covidem tecku(nechat se naočkovat)-ted už to zase nebude platit(bude se očkovat vicekrát)...ještě jeden poznatek..20.7 jsem doletěl z Řecka, ještě jsme to stihli bez návratové karantény...chudáci lidi, co jim tuhle kravinu nařídili a oni ted musí fakt zůstat doma...nechápu proč... já tam žádné mrtvé na ulicích neviděl...


souhlasim... a ten co huli si bude paltit lecbu rakoviny, ten co ma BMI nad 25 tak si zaplati koronarni lecbu apod... a vubec.. zrusime solidarni system zdravotnictvi a kazdy za sve, jako v USA...
anonymni

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 4. 8. 2021 09:16

+1 a vyřešeno.
6,2 V8 375kW, 4,0 V8 470 kW, 3,5 V6 206 kW, 3,0 V6 200 kW a pár kafemlejnků…
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 4. 8. 2021 09:16

yndezit píše:https://cnn.iprima.cz/necekany-vedlejsi-ucinek-po-vakcine-pfizer-zeny-hlasi-zvetseni-prsou-30545


u mojí ženy bohužel zatím asi nic
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 4. 8. 2021 09:16

pošli foto před a po, garáž objektivně posoudí 8-)
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 4. 8. 2021 09:17

takový "maličkosti" za to nestojí, nechal bych to být
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 4. 8. 2021 09:20

:D :D :-S (goes to smazal :hm)
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 4. 8. 2021 09:20

MV_cz píše:pošli foto před a po, garáž objektivně posoudí 8-)


před dětmi
Obrázek

po dětech
Obrázek
anonymni

Odeslat příspěvekod tslany 4. 8. 2021 09:21

goes píše:
Ruman001 píše:Tak nám začíná masáž mozků na třetí kolo:
https://zpravy.aktualne.cz/domaci/ockov ... d=12887343


Vzhledem k tomu, že klucí z firem, které ty vakcíny vyrábí budou zdražovat(mimochodem perfektní business-taková perpetuum mobile na peníze to očkování), bych doporučil, aby si to každý začal platit sám...tak jak já, neočkovaný, si mám platit od září za testy, abych mohl jít třeba do kina, tak stejně by to mělo fungovat i na té druhé straně, když už je ted jasné, že se bude očkovat 3-4x do roka a zbytečně..horší bude, až pan Vojtěch to očkování uzákoní jako povinné...jen tady chci připomenout, že covid v ČR zmizel, když u nás bylo plně naočkovaných asi 18% lidí.....pořád stejná písnička..nejdřív stačily roušky-ted se musí respirátory...nejřív pojdme udelat za covidem tecku(nechat se naočkovat)-ted už to zase nebude platit(bude se očkovat vicekrát)...ještě jeden poznatek..20.7 jsem doletěl z Řecka, ještě jsme to stihli bez návratové karantény...chudáci lidi, co jim tuhle kravinu nařídili a oni ted musí fakt zůstat doma...nechápu proč... já tam žádné mrtvé na ulicích neviděl...


souhlasim... a ten co huli si bude paltit lecbu rakoviny, ten co ma BMI nad 25 tak si zaplati koronarni lecbu apod... a vubec.. zrusime solidarni system zdravotnictvi a kazdy za sve, jako v USA...

Tak reálně je to veřejný zdravotnictví stejně nepoužitelný, kdyby šlo vyklikávat co za pojištění bych chtěl, tak bych určitě praktika nebo zubaře odtud vyhodil, i kdyby to bylo jen 10Kč měsíčně.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod evlo 4. 8. 2021 09:21

goes píše:
Ruman001 píše:Tak nám začíná masáž mozků na třetí kolo:
https://zpravy.aktualne.cz/domaci/ockov ... d=12887343


Vzhledem k tomu, že klucí z firem, které ty vakcíny vyrábí budou zdražovat(mimochodem perfektní business-taková perpetuum mobile na peníze to očkování), bych doporučil, aby si to každý začal platit sám...tak jak já, neočkovaný, si mám platit od září za testy, abych mohl jít třeba do kina, tak stejně by to mělo fungovat i na té druhé straně, když už je ted jasné, že se bude očkovat 3-4x do roka a zbytečně..horší bude, až pan Vojtěch to očkování uzákoní jako povinné...jen tady chci připomenout, že covid v ČR zmizel, když u nás bylo plně naočkovaných asi 18% lidí.....pořád stejná písnička..nejdřív stačily roušky-ted se musí respirátory...nejřív pojdme udelat za covidem tecku(nechat se naočkovat)-ted už to zase nebude platit(bude se očkovat vicekrát)...ještě jeden poznatek..20.7 jsem doletěl z Řecka, ještě jsme to stihli bez návratové karantény...chudáci lidi, co jim tuhle kravinu nařídili a oni ted musí fakt zůstat doma...nechápu proč... já tam žádné mrtvé na ulicích neviděl...


souhlasim... a ten co huli si bude paltit lecbu rakoviny, ten co ma BMI nad 25 tak si zaplati koronarni lecbu apod... a vubec.. zrusime solidarni system zdravotnictvi a kazdy za sve, jako v USA...
já jsem pro

-- 4. 8. 2021 10:23 --

Tomas B píše:
yndezit píše:https://cnn.iprima.cz/necekany-vedlejsi-ucinek-po-vakcine-pfizer-zeny-hlasi-zvetseni-prsou-30545


u mojí ženy bohužel zatím asi nic

To by nastalo, další důvod proč neockovat genem
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 4. 8. 2021 10:37

goes píše:
MV_cz píše:pošli foto před a po, garáž objektivně posoudí 8-)


před dětmi
Obrázek

po dětech
Obrázek

Chápeme, už ti prostě nestojí :-S
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 4. 8. 2021 10:46

:D
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků