Co znamená "chlap s deštníkem" ?

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Arnie J 16. 9. 2020 20:46

pb: já nepsal o té značce
SkyActiv-G 165 / SkyActiv-G 184 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150

goes 12.5.2020 18:46
Nic jako cena vykon neexistuje.
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod -pb- 16. 9. 2020 20:49

no nebyl jsem si jistý :D :D
-pb-
Inventář

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 16. 9. 2020 20:50

saabik píše:Nemá Tanzanie naši zemi také na červeném seznamu? :)

Ne, naopak, my máme Tanzánii na červeném seznamu, hlavně proto, že nezveřejňuje čísla:). Kromě letiště žádné roušky ani jiné "prudy" .
Do Tanzánie může přiletět kdokoliv, ale bílých je tu pramálo, i turistů obecně, včera v parku Arusha jen několik aut s turisty, dnes v parku MKomazi ani jedno auto s turisty, ve městech jsme rádi, když potkáme jeden pár bílých.
PatrikChrz
Nováček

Odeslat příspěvekod addiction 16. 9. 2020 20:50

Mno to by zajimalo schvalne v jaky dobe tohle delal 8-D
Not great, not terrible... but not great
addiction
Kavárník a lepšočlověk

Odeslat příspěvekod glider 16. 9. 2020 20:54

PatrikChrz píše:Další značka k identifikaci :).

Jinak k dotazům, ano, někdy šetřím haléře, ale i u velkých částek se začíná u haléřů. Před asi 4 lety měla Unicredit Aha kartu, která vracela 0,5 % z plateb. S pomocí Coolkaret jsem přes ní protáhl během 4 měsíců přes 100 000 000 a vydělal tak přes půl milionu. Ano, byl to opruz, každé ráno jsem vstával a vybíral z bankomatů kolem 2,5 milionu, abych to zase ukládal zpět v různých bankách (abych se nedostal do křížku kvůli AML), ale vlastně mě to bavilo. Půl mega není částka, která by změnila život, ale ten pocit, že jsem na banku vyzrál, stál za všechny prachy :)

Tvl :-O
Nechces o tom napisat viac?
Tieto "*****" si vzdy rad precitam :D

-- 16. 9. 2020 20:55 --

powerball píše:mazec s tema milionama :D

100 milionov ceskych korun za 4 mesiace s tym, ze 2,5 mega denne vytahujes :D
To mi hlava neberie.
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod Arnie J 16. 9. 2020 20:56

add: píše že asi před 4 lety
SkyActiv-G 165 / SkyActiv-G 184 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150

goes 12.5.2020 18:46
Nic jako cena vykon neexistuje.
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod salam01 16. 9. 2020 21:02

glider píše:Tvl :-O
Nechces o tom napisat viac?
Tieto "*****" si vzdy rad precitam :D

Tady, plus zvláště tady.
Kdo se bojí, sere v síni.
salam01
Obecní blb

Odeslat příspěvekod addiction 16. 9. 2020 21:03

Diky, to jsem prehledl.

Mno ze by si takoveho chovani zadna banka nevsimla :hm Kdyz vezmu, za co nas CSOB prudila..
Not great, not terrible... but not great
addiction
Kavárník a lepšočlověk

Odeslat příspěvekod saabik 16. 9. 2020 21:22

Ano, určitě všimla. AML je dnes sice o 150 % přísnější než před 4 lety, ale už tehdy to byl opruz. Podle mě pokud to takhle skutečně dělal, mu museli minimálně volat. Případně některá udělala bu bu bu. Nebo mu zavřela účet.
saabik
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod puk123 16. 9. 2020 22:50

Značka: Bacha, černoši se sluchátkama!
puk123
Inventář

Odeslat příspěvekod salam01 16. 9. 2020 23:49

saabik: však jo, občas narazil. Myslím, že u Citi má doživotní ban. A tuším, že mBank kvůli němu měnila obchodní podmínky, když sám sobě posílal na dobírku desítky tisíc a platil to na poště kartou, aby dostal procenta z platby. Taky jsem ty příběhy kdysi fascinovaně sledoval.
salam01
Obecní blb

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 17. 9. 2020 05:58

addiction píše:Diky, to jsem prehledl.

Mno ze by si takoveho chovani zadna banka nevsimla :hm Kdyz vezmu, za co nas CSOB prudila..

Ale všimla, musel jsem v rámci AML dokládát původ peněz, ale to nebyl problém, vše šlo z vlastních úspor.
Ony nějaké možnosti jsou pořád, asi před rokem jsem podojil Expobank o 2 letenky do Petrohradu, před asi také 4 roky Citi také o nějaké letenky,... Je to o nastavení myšlení, miliony začínají halíři a já si je nenechávám ujít.

Třeba nejčastější hláška bejvalky byla "to mi nestojí za to" , co jsme se rozešli, šla její finanční situace do..., dnes dluží kam se podívá a nikdo už jí půjčit nechce. Hlavně, že já jsem jí moc omezoval...

-- 17. 9. 2020 06:14 --

salam01 píše:saabik: však jo, občas narazil. Myslím, že u Citi má doživotní ban. A tuším, že mBank kvůli němu měnila obchodní podmínky, když sám sobě posílal na dobírku desítky tisíc a platil to na poště kartou, aby dostal procenta z platby. Taky jsem ty příběhy kdysi fascinovaně sledoval.

ČSOB mi vypověděla mých 153 Coolkarty, Expobank a ING mi zrušila účet, Raifka odmítla dvakrát otevřít, ale co, mám aspoň zážitky.
Třikrát jsem vedl (a vyhrál) spor s bankou před finančním arbitrem (a jeden teď zrovna vedu s ČSOB). Na stará kolena budu mít na co vzpomínat, to má větší hodnotu než nějaký cca milion, co jsem z bank dosud na všech možných bonusech vytáhl. Stejně jsou to jen nějaké další nuly na účtě.

-- 17. 9. 2020 06:15 --

salam01 píše:saabik: však jo, občas narazil. Myslím, že u Citi má doživotní ban. A tuším, že mBank kvůli němu měnila obchodní podmínky, když sám sobě posílal na dobírku desítky tisíc a platil to na poště kartou, aby dostal procenta z platby. Taky jsem ty příběhy kdysi fascinovaně sledoval.

ČSOB mi vypověděla mých 153 Coolkarty, Expobank a ING mi zrušila účet, Raifka odmítla dvakrát otevřít, ale co, mám aspoň zážitky.
Třikrát jsem vedl (a vyhrál) spor s bankou před finančním arbitrem (a jeden teď zrovna vedu s ČSOB). Na stará kolena budu mít na co vzpomínat, to má větší hodnotu než nějaký cca milion, co jsem z bank dosud na všech možných bonusech vytáhl. Stejně jsou to jen nějaké další nuly na účtě.
PatrikChrz
Nováček

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 9. 2020 06:36

Je to prima. Kolik casu ti ten milion asi zabral? Ja jen zda by si clovek pri kilu za hodinu za ten cas v tesku nevydelal vic...
anonymni

Odeslat příspěvekod yndezit 17. 9. 2020 06:54

1000000/100/8/250 je 5 let práce v Tesku, asi.
yndezit
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 9. 2020 06:55

Ne
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka