Tankování v Itálii

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod goes 11. 8. 2020 18:47

Dalnice pred dvemi lety bezne 1,5 eura za litr
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Jouda.III 11. 8. 2020 18:59

U moře jsme byli v Itálii jenom jednou - San Benedetto del Tronto, a můžu říct, že to už je lepší i to Chorvatsko. A to jsme bydleli v super hotelu, posílali ještě 5 let novoročenky. Ale mám kámoše, co byl na tom samým místě 4x a nedá na to dopustit
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod goes 11. 8. 2020 18:59

Jouda.III píše:Ale mám kámoše

Nelzi
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Jouda.III 11. 8. 2020 19:01

goes píše:
Jouda.III píše:Ale mám kámoše

Nelzi

Podle sebe soudím tebe?
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod goes 11. 8. 2020 19:03

Nevim co delas.
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod polda 11. 8. 2020 19:13

linecur píše:Máte prosím zkušenosti s tím, že se vyplatí v Itálii sjet z dálnice a tankovat na nějaké vedlejší silnici? Ta cena benálu je tam teda docela pr....

Natankovat v rakousku a pak až v cílové destinaci. Pokud to jedeš celý a nádrž nestačí tak natankovat na dálnici a jen tolik s čím dojedeš.
polda
Inventář

Odeslat příspěvekod vipe 11. 8. 2020 20:52

Je třeba tankovat u stojanů se samoobsluhou - jsou označené, na pumpě s třemi řadami vyhrazená třeba jedna řada - na dálničních pumpách lze poznat taky podle toho že je jediná u které je fronta. Loni byl rozdíl na litru i přes 20 centů. Mimo dálnici, používat stojany na kartu - na čerpačce je třeba jeden s obsluhou a jeden na kartu, jsou tam taky čerpačky bez obsluhy, opět rozdíl mohl být i 20 centů. A važ si současných nízkých cen, loni na dálnici přes 1.9 E s obsluhou, 1.7 E samoobsluha, mimo nejlevnější cca 1.5
vipe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lukas063 11. 8. 2020 23:38

No bóóóóóže tak to bude stát vo pár set víc no...

Já jsem teda s velkou radostí natankoval full ve SLO, když jsme přejížděli z HR do A... za 1.07€ to tam teklo jedna báseň... ale nejlepší je to stejně v CZ u ONO že jo

:D
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod 970ka 12. 8. 2020 06:36

goes píše:Dalnice pred dvemi lety bezne 1,5 eura za litr

čeče,zrovna před dvěma lety jsem jim dával 2,30 eura za litr 100octan,ale loni sem nikde nebyl,letos to vypadá stejně,tak to bylo vlastně zadarmo. :-)
Carrera S, SL320, X5 3,0D,Kawa W800, Pana GZ 2000
970ka
Inventář

Odeslat příspěvekod maincoonsback 12. 8. 2020 08:55

Psal sem to sem už loni. Letos sem tam.nebyl teď v létě. Ale.

Ale ty ceny benzínu jsou prostě strašne klišé, jako všechno. Ano, v obecné rovině tam benzín dražší je, ale není problém aby na dálnici za Villachem byl benzín nebo nafta dražší než na Italské straně a nebo stejně drahy. Takže na dálnici je všude palivo drahé jak hrom. Záleží taky na směru, doporučuju po cestě tam vzít až v Itálii, po cestě zpět vzít někde v Itálii ve městě a nebi na venkově a nečekat na itlaksou a ani rakouskou dálnici.

A ve městě /kousek od Rimini/ sem bral palivo tehdy o par korun dráž, než byly běžné ceny u nás a výrazně levneji než byl ofic. Průměr v Rakousku.

Samozřejmě strašně záleží na lokalitě, kdysi sem tam bral benzín taky za víc jak 40 /úplně dole/, ale při troše snahy se dá načepovat rozumne.

Každopádně nechce to jezdit na krev, protože pak si člověk nevybere a musí vzít na první pumpě, která se namane a to může být velký špatný.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod goes 12. 8. 2020 08:58

970ka píše:
goes píše:Dalnice pred dvemi lety bezne 1,5 eura za litr

čeče,zrovna před dvěma lety jsem jim dával 2,30 eura za litr 100octan,ale loni sem nikde nebyl,letos to vypadá stejně,tak to bylo vlastně zadarmo. :-)

Je to mozne. Uz si to nepamatuju mel sem jen ootrebu neco napsat
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod mfilip 12. 8. 2020 09:17

Jsem jednou natankoval v I a jeste po mne chteli pak 1EUR na WC.
P: O1 1.8T SLX 1999 (5,81l/100 km)
K: OII 2.0 RS TFSI 2008 (5,80l/100 km)
K: Insignia 2.0 CDTi 103kW Ecoflex 2015 (4,55l/100 km)
Lekce češtiny: Dva piva. Skrovek chleba. Vuřt s křenem. Vysoké Mýto. Žvýkačka. Příjdu později. Okurka. Rožni světlo!
mfilip
Veterán

Odeslat příspěvekod goes 12. 8. 2020 09:19

S revolutkou chteji 0,99
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod glider 12. 8. 2020 10:12

A s Albert kartou?
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod puk123 12. 8. 2020 10:32

Já tam tankoval jen 1/2 litru a ještě za liry.
puk123
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka