Výzkum: Postoj k elektromobilitě v ČR

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod icebreaker2020 10. 3. 2020 22:57

Dobrý den,

chtěla bych Vás poprosit o vyplnění krátkého dotazníku pro můj školní výzkum.

https://www.survio.com/survey/d/V6J8S5W0L9N6U8T2X

Děkuji mockrát předem :)

Přeji pěkný den
icebreaker2020
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod skodafil 11. 3. 2020 00:22

Ten "dotazník" je velmi zavádějící, přímo manipulativní. Přímo pravzor toho, jak dotazník nedělat.
skodafil
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vana666 11. 3. 2020 06:27

Manipulativní mi nepřišel, některé otázky bych ale formuloval jinak
vyplnil jsem
Vana666
Servismen

Odeslat příspěvekod MV_cz 11. 3. 2020 06:28

já taky, škoda ale že i v Práglu asi zruší parkování pro elektromobily zdarma, dálnice zdarma k prdu (na dálnici s něma nemá cenu jezdit), nabíjení bude dražší než plná nádrž, tak k čemu to :( jen pro někoho, kdo si to bude nabíjet na svý solární elektrárně a bude s tim jezdit na nákupy po okolí
renaultí 1.8 M5P EDC
fiatí 1.4 350A1000 dualogic
MV_cz
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 11. 3. 2020 06:59

napr. otazka 7. Co by Vás motivovalo k nákupu elektromobilu na místo konvenčního automobilu?

- jsou tam moznosti, ktere jsou dost k hovnu, tudiz neni co vyplnit a jina moznost neni, tak jsem holt skoncil tak a vypinam.
anonymni

Odeslat příspěvekod garážmistr 11. 3. 2020 07:14

Vana666 píše:Manipulativní mi nepřišel, některé otázky bych ale formuloval jinak
vyplnil jsem

+1
rwd
garážmistr
Veterán

Odeslat příspěvekod opasino 11. 3. 2020 07:58

Vyplněno
opasino
Štamgast

Odeslat příspěvekod Vana666 11. 3. 2020 08:05

goes píše:napr. otazka 7. Co by Vás motivovalo k nákupu elektromobilu na místo konvenčního automobilu?

- jsou tam moznosti, ktere jsou dost k hovnu, tudiz neni co vyplnit a jina moznost neni, tak jsem holt skoncil tak a vypinam.

No třeba ta dotace je podle mě slušná motivace. Kdyby mi takových 60-80% ceny zaplatila EU ... :-)
Vana666
Servismen

Odeslat příspěvekod anonymni 11. 3. 2020 08:08

EU nic nevydelava, EU ti nikdy nic nezaplati. Ale na druhou stranu to presne ukazuje to elektro mysleni.
anonymni

Odeslat příspěvekod 970ka 11. 3. 2020 08:29

Když mi daj 80% na Taycana,tak dávám roušku na hubu a letím hned :-)
Carrera S, SL320, X5 3,0D,Kawa W800, Pana GZ 2000
970ka
Inventář

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 11. 3. 2020 08:33

Placne sem pak aspon vysledky?

Nektere otazky postradaji alternativu typu
Elektromobil nechci (tudiz nekolik dalsich otazek chci preskocit). Ale celkove to neni spatny.
Snad si z toho ve Skodovce neco vezmou k srdci :)
Naposledy upravil maXX_CZ dne 11. 3. 2020 08:35, celkově upraveno 2
maXX_CZ
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 11. 3. 2020 08:33

ne
anonymni

Odeslat příspěvekod Vana666 11. 3. 2020 09:06

goes píše:EU nic nevydelava, EU ti nikdy nic nezaplati. Ale na druhou stranu to presne ukazuje to elektro mysleni.

Eu přerozděluje naše peníze. Celkově je takový systém samozřejmě pitomost, ale když se mi na moje auto složí ostatní tak to pro mě osobně smysl má. Líp než kdyby to rozfrcali jinde
Odpovídal jsem na otázku dotazníku
Vana666
Servismen

Odeslat příspěvekod anonymni 11. 3. 2020 09:10

jiste ze pro prijemce dotace ma dotace smysl... a na tom oni stavi... ze lidi jsou sice jakoze proti, ale v okamziku, kdyp rijde na ne rada a dostanou oni, tak zmeni prisup z toho "je to sice pitomost, ale kdyz uz to je, tak proc to nevyuzit"...

pro mne je jediny duvod k nakupu auta jakehokoli typu pohonu to, ze bude funkcne plnit to co potrebuju. Takze elektro s dotaci co ujede 20 km je mi k prdu...

proto povazuji ty odpovedi za kravske, protoze musis vybrat z neceho, co ti treba nedava zadny smysl, mela by tam byt i moznost "zadny" a "ani jedno"takto te chce navadet k vyberu nejmene spatne odpovedi a tim ten dotaznik ztraci na vyznamu

je to jako delat dotaznik zda chce chlap babu s blond vlasy nebo cernymi a dat to gejum, kteri nechteji ani jednu
anonymni

Odeslat příspěvekod Vana666 11. 3. 2020 09:15

Elektro co ujede 20 km by mi bylo k prdu taky, tak malý dojezd ovšem nemá žádné
Na lítačku kolem baráku si klidně nějaké elektro s běžným dojezdem kolem 200 kiláků představit dovedu, problém je především jeho cena a tu by mi dotace řešila
Vana666
Servismen

Další stránka