Viník nepřizná "nehodu" - možnosti

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod aikoN 1. 4. 2020 16:23

Tři, zapomněl jsi na policejní rekonstrukci.
aikoN
Veterán

Odeslat příspěvekod MELLO 1. 4. 2020 17:37

:D
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Luisito 10. 7. 2020 23:09

0
Naposledy upravil Luisito dne 10. 7. 2020 23:21, celkově upraveno 1
Luisito
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 10. 7. 2020 23:18

Páč si kokot.
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17

Odeslat příspěvekod goes 10. 7. 2020 23:23

Pokud do tebe naborilo 7 aut tak moc dobry ridic nejsi. To ze jezdis nadlimitne vime i z kamery z auta. Takze ci tam mame dale?
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Luisito 10. 7. 2020 23:42

Napsal sem sz nevím jestli jse to odešle hned nebo ne.
Luisito
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod suram 11. 7. 2020 12:45

podikk píše:
podikk píše:Dneska u Lidlu jdu k autu, vedle aura peknej multivan 4x4, zenska na me blbe cumi, sednu do auta, odjizdim, koukam do zrcatka a zenska si na multakovi neco *****. Ted jdu kolem auta a vidim, zw je promackly. Tak teda jedu do lidlu jestli me puati ke kameram a kdyz neco bude vidět, tak volam cajty.

Tak uz to prislo z magistratu, zenska ma "na krku" ujeti od nehody. Nicmene jsem zenskou kontaktoval, aby to nahlasila na pojistovnu. A prisel email od manžela, ze nevěří, ze zrcatko promackne auto a ze chce videt fotky. Dneska dalsi email, ze to chce videt nazivo. Tak se na to podival, nacouval si k tomu s Multivanem a uznal teda ze nekecam :D

To musí ženská vyhrát, když jsi z místa nehody jako první ujel ty. :D
suram
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Olsztyn 13. 7. 2020 14:07

Olsztyn píše:Ahoj,
přijdu v pátek k zaparkovanému autu a zleva nalepená stará oktávka, že nemůžu normálně vlézt a musím přes spolujezdce. Tma, spěchal jsem. Dojedu domů naložím rodinu na víkend a vidím zedřenej fest zadní nárazník (jde až pod světla). Mám rok starý auto takže *****án. Jel jsem zpátky k práci a ta oktávka to má odřený ve stejný výšce až od dveří. Mám havarijko ale 10tis spoluúčast.. což tak akorát vychází. Zavolal jsem policajty, čekání, pak konečně dorazili, sepisovali a dali mi papír pro pojišťovnu, kde bylo napsáno viník ujel. Přitom tam to auto stálo.."Jó pane, to se tak píše.." Ale bylo tam aspoň jméno majitele oktávky tak jsem pogooglil. Zkrátím.. Dnes jsem ho náhodou potkal u tý oktávky. Kluk 25let, student práv, dědovo auto, bohužel byl vyšší a těžší. Odřel jste mi auto. Ne já vám ho neodřel. Dyť to máte zedřený jak prase. To je dva měsíce stará nehoda. Dyť je to čerstvý a máte tam mojí béžovou metlu, já mám vaší modrou na svým. To je hlína.
Mám to nafocený všechno, nahlásil jsem to na jeho pojištovnu. Můžu něco víc? ***** dávám si na auto pozor a 10tis mě nezabije (fajn víkend na horách) ale proč bych měl platit za někoho jinýho..

Nevím jak se to stalo, kromě policie přímo u nehody a posléze pojišťovny jsem s nikým nekomunikoval ale Magistrát rozhodl, že ten týpek způsobil nehodu :shock: . Dostal pokutu a půjde to z jeho povinného ručení :-)
Olsztyn
Nováček

Odeslat příspěvekod Arnie J 13. 7. 2020 15:11

Happyend 8-D
SkyActiv-G 165 / SkyActiv-G 184 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150

goes 12.5.2020 18:46
Nic jako cena vykon neexistuje.
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod T.E.CH 13. 7. 2020 16:47

A nemaj tam kamery ?
Demokracie byla odsouzena k zániku v okamžiku, kdy politici zjistili, že mohou uplatit voliče jeho vlastními penězi a kdyby volby měli něco změnit, dávno by je zakázali.

Demokracie není panováním , nýbrž prací k zabezpečení spravedlnosti.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod Olsztyn 14. 7. 2020 08:16

Ne
Olsztyn
Nováček

Odeslat příspěvekod puk123 14. 7. 2020 08:20

T.E.CH píše:A nemaj tam kamery ?

Na magistrátu?
puk123
Inventář

Odeslat příspěvekod T.E.CH 14. 7. 2020 10:23

Dej mi lehčí otázku. Mód "guma" neumím....
Demokracie byla odsouzena k zániku v okamžiku, kdy politici zjistili, že mohou uplatit voliče jeho vlastními penězi a kdyby volby měli něco změnit, dávno by je zakázali.

Demokracie není panováním , nýbrž prací k zabezpečení spravedlnosti.
T.E.CH
Veterán

Předchozí stránka