Je auto naozaj potrebné resp. má zmysel?

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Váš názor na vlastnenie auta?
Mám a potrebujem ho (živí ma, invalid, chorý člen rodiny atď) 18 %  75%  [ 18 ]
Mám ale som "sviatočný šofér/řidič" 3 %  12%  [ 3 ]
Nemám a ani by som nechcel 2 %  8%  [ 2 ]
Nemám ale uvažujem nad ním 1 %  4%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 24

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 11. 2019 14:36

Jiste. Dnes spousta lidi muzou doelat z domu. Obchody jim vse dovezou. Na dovlenou hromadne ci letecky. Pokud bydli v mest s mhd tak uz tim uplem neni co resit. Byt lepsi moznosti pucovni aut...
anonymni

Odeslat příspěvekod Katikakus 17. 11. 2019 15:01

To je nějaká provokace neúspěšného postpubertálního neobolševického greténa, který by chtěl diktovat jiným, co je správné a co ne? *****!
Katikakus
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 17. 11. 2019 15:24

tslany píše:Já to opravuju před barákem v pohodě, lidi občas blbě čumí, proč vytahuju zadní sedačku z auta, ale je mi to fuk.

tak to je asi jedno, ze ty nekde na vesnici opravujes auto, zjevne to lidi obecne nedelaj

-- 17. 11. 2019 15:25 --

goes píše:Jiste. Dnes spousta lidi muzou doelat z domu. Obchody jim vse dovezou. Na dovlenou hromadne ci letecky. Pokud bydli v mest s mhd tak uz tim uplem neni co resit. Byt lepsi moznosti pucovni aut...

to jsem presne psal, ono jako na nakup proste das rohlik atd. Samozrejme pak je trochu problem ze jsi extremni hikikomori :)

-- 17. 11. 2019 15:26 --

ale spis bych to resil nejakou terapii
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ludek_II 17. 11. 2019 15:58

Některým greténům by se líbil stav, který je v KLDR: auto má jen Kim a jízdní kolo můžete mít až na povolení ze zaměstnání.
Ludek_II
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fortress 17. 11. 2019 16:46

Zaregistroval se jenom aby nám otevřel oči. No všichni hrdinové nosí pláště.
Superb L&K 2.0TSI 206kW /// Alfa Romeo Giulia QV 375kW /// Audi R8 V10 RWD 397kW
fortress
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 970ka 17. 11. 2019 17:51

Jo,ať jde do prrdelle,tady je GARÁŽ,milujeme auta.
Carrera S, Tesla 3 Highland LR, AR Stelvio 2,0T, Audi Q3 Tsi, MB SL320, Honda Monkey 2023, Pana GZ 2000,Advance Acoustic A7
970ka
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 17. 11. 2019 18:32

ámen!
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 17. 11. 2019 20:02

ani ne popravde
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thunderdome 17. 11. 2019 21:00

Tady je garáž! Ptát se na fóru motoristů jestli má smysl mít auto je jako jít na forum psíčkářů a zeptat se jestli neuvažují nad otázkou mít či nemít pejska. Asi by ho tam rozkousali.

Jednalo se jenom čisto o názory lidí co si myslí o vlastnění auta. Je logické že koho to baví a je to jeho koníček, nikdy se auta nevzdá! Ale sú i případy když auto jen stojí před barákem co majitel nastartuje tak 2x do roku a pak uvažuje: když platím pojistku, STK, tak by mě možná taxík vyšel levněj jak to že vlastním auto které málo používam...Hmmm počkám kým skončí platnost STK a dám to pryč.
Thunderdome
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 17. 11. 2019 21:03

to bych chtel teda videt auto co v nem baterka vydrzi 6 mesicu a vic, mozna tak kdyz by mel odpojovac
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 17. 11. 2019 21:13

Tak když odstavim auto na vic nez par tydnu, tak baterku logicky odpojim i když odpojovac není, ze.
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 11. 2019 21:14

Thunderdome píše:Tady je garáž! Ptát se na fóru motoristů jestli má smysl mít auto je jako jít na forum psíčkářů a zeptat se jestli neuvažují nad otázkou mít či nemít pejska. Asi by ho tam rozkousali.

Jednalo se jenom čisto o názory lidí co si myslí o vlastnění auta. Je logické že koho to baví a je to jeho koníček, nikdy se auta nevzdá! Ale sú i případy když auto jen stojí před barákem co majitel nastartuje tak 2x do roku a pak uvažuje: když platím pojistku, STK, tak by mě možná taxík vyšel levněj jak to že vlastním auto které málo používam...Hmmm počkám kým skončí platnost STK a dám to pryč.


A pointa?
anonymni

Odeslat příspěvekod m.kv 17. 11. 2019 21:19

Ludek_II píše:Některým greténům by se líbil stav, který je v KLDR: auto má jen Kim a jízdní kolo můžete mít až na povolení ze zaměstnání.
Přílohy
Screenshot.jpg
m.kv
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 18. 11. 2019 09:47

Troufl bych si říct, že téměř každý člověk, který soukromě vlastní auto, jej má, protože se mu vyplatí. Jak z důvodu komfortu, tak z důvodu ušetřeného času. Jeho pořízení a provoz stojí poměrně hodně peněz, tudíž auto musí mít oproti alternativám podstatně navrch.

Vezmu-li svůj případ, znamená pro mě auto každodenní úsporu 3 hodin při dojíždění do práce ve srovnání s veřejnou dopravou. Nehledě na starosti s přestupy, lístky, tlustými, smradlavými či jinak nepříjemnými cestujícími a problémy, když je třeba vézt více zavazadel.

Až budou někdy děti, přibude určitě auto druhé, byť asi nebude vzhledem k poměrně dobré MHD tolik využívané.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 18. 11. 2019 09:51

Podle mě má.v Praze auto dost lidí co to tak měli a pak se přestěhovali do prahy, nebo si řekli, že pak nebudou mít výmluvu nejezdit na vylety
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků