Pozor na Pojistky od Allianz

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 3. 12. 2019 21:57

aikoN píše:No, a už do toho musíš vložit další prachy navíc. Tak, asi jsem si toho chlapa, co přišel a chtěl proplatit rozdíl mezi účtem za opravu a tím, co mu dala pojišťovna, vyhalucinoval no.

Ale to klidně nevyhalucinoval, ale je to fuk. Omluvíš se mu a odkážeš ho na pojišťovnu. That's all.
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17

Odeslat příspěvekod aikoN 3. 12. 2019 22:09

No, to chlapovi řekneš a on tě s tím pošle do ***** a že se bude soudit. Protože mu přijde jednodušší, zkusit zatlačit na fyzickou osobu, než na pojišťovnu s mnohem větší právní silou. A i když to nejspíš nakonec vzdá, když vidí, že se nedáš, máš kolem toho sraní.

goes píše:Ano. Vymyslel.

Jinak ktera je tedy ta uzasna pojistivna co plati horem spodem? Ja jen ze u kazde pojistivny jsou stejne pocty negativnich a pozitivnich hodnoceni. Tak by mne zajimal ten tvuj pojistny raj na zemi ktery kdy budu mit tak budu mit jistotu zeuhrqdi vse.

Diky za tip

Co já vím, spíš bych se díval, kterým se vyhnout, jestli nějaká náhodou nevybočuje v počtu negativních referencí. Svého času se nadávalo třeba na Triglav. Ale ta už asi není.
aikoN
Inventář

Odeslat příspěvekod goes 3. 12. 2019 22:10

Aha. Takze raj na zemi neni. Jen hejtovani. Ok
Fluence - ∅ 15,27 l/100km (CO2 - 356 g/km)
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod aikoN 3. 12. 2019 22:22

Nepodsouvej :-)

Nikde nic nehejtuju.
aikoN
Inventář

Odeslat příspěvekod goes 3. 12. 2019 22:33

Ted sis sice vzpomenul dobre ale zase si to pouzil spatne. Ja sem ted nevkladal do tvych ust nejaka slova. Takze jsem nemohl podsouvat. Cece kura priste znovu a lip
Fluence - ∅ 15,27 l/100km (CO2 - 356 g/km)
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod aikoN 4. 12. 2019 06:14

Ale jo.
aikoN
Inventář

Předchozí stránka