Elektromobily a výběr silniční daně

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 10. 2019 17:52

Ano. Presto absolutne vytvari mene zateze nez ty nebo ja.
anonymni

Odeslat příspěvekod Vana666 8. 10. 2019 17:58

No třeba CO2 vypouštějí nejvíc v číně
proti Číně, USA, Indii a Rusku je EU jak když plivne

https://oenergetice.cz/zahranicni/nejve ... -na-svete/
Vana666
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 8. 10. 2019 18:04

A to teprve rostou...
Takze když to třeba Germani snizi o 20%, ta ty svoje 2,2% snizi na 1,8%... to teda pomuze jak krava :D
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 8. 10. 2019 18:10

Vana666 píše:
goes píše:Jenze african mebo nejaky laosan toho vyproduktuje nasobne mene jak ty nebo ja.

Zas jich je mnohem víc


nasobne

-- 8. 10. 2019 19:12 --

Vana666 píše:No třeba CO2 vypouštějí nejvíc v číně
proti Číně, USA, Indii a Rusku je EU jak když plivne

https://oenergetice.cz/zahranicni/nejve ... -na-svete/


diky za jasnou tabulku
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 10. 2019 18:30

Vana666 píše:No třeba CO2 vypouštějí nejvíc v číně
proti Číně, USA, Indii a Rusku je EU jak když plivne

https://oenergetice.cz/zahranicni/nejve ... -na-svete/


Cina produkuje 2,5x vice jek eu. To je pro tebe plivnuti? Tak jo. Dak te niikdo knnicemu nenuti. Klidne si ptitapej pet flaskami kdyz z toho mas radost
anonymni

Odeslat příspěvekod Vana666 8. 10. 2019 18:39

Ne plivnutím jsem myslel srovnání všech států EU proti součtu těch čtyř ostatních

A prosím o vysvětlení jak konkrétně mám chápat ty pet flašky ve spojení se mnou
Naposledy upravil Vana666 dne 8. 10. 2019 18:40, celkově upraveno 1
Vana666
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 10. 2019 18:40

Tomas B píše:
Vana666 píše:
goes píše:Jenze african mebo nejaky laosan toho vyproduktuje nasobne mene jak ty nebo ja.

Zas jich je mnohem víc


nasobne


To je logicke ze nasobne. Ono i 11 je vuci 10 nasobne voce. Konkretne 1,1 nasobne vice.

-- 8. 10. 2019 19:42 --

Vana666 píše:Ne plivnutím jsem myslel srovnání všech států EU proti součtu těch čtyř ostatních

A prosím o vysvětlení jak konkrétně mám chápat ty pet flašky ve spojení se mnou


4 miliardy tun je plivnuti? Porad je to pomerne velky podil na globalnich emisich. Taky jsi mohl rict ze ruske emise jsou vuci zbytku sveta plivnuti. Nebo indicke. Nebo i ty cinske jsou takive vetsi plivnuti vuci zbytku sveta.

Je to vhodny pohled. Proste proc neco delat kdyz nekdo jiny dela veci horsi. Je to dobry postoj. Uz jsem jej vysvetloval tomasovi dnes. Proste proc nepalit doma petky kdyz je paslini soused ze.

-- 8. 10. 2019 19:44 --

Vana666 píše:No třeba CO2 vypouštějí nejvíc v číně
proti Číně, USA, Indii a Rusku je EU jak když plivne

https://oenergetice.cz/zahranicni/nejve ... -na-svete/


diky za jasnou tabulku[/quote]

Podobnych tabulek sem tu daval vicero byt ve vedlejsim vlakne. Chapu ze je slozite pro tebe ai pripdne tyto najit.

-- 8. 10. 2019 19:46 --

JardaB píše:A to teprve rostou...
Takze když to třeba Germani snizi o 20%, ta ty svoje 2,2% snizi na 1,8%... to teda pomuze jak krava :D


Ano jsi
anonymni

Odeslat příspěvekod Tomas B 8. 10. 2019 18:52

uz trollis goesi, samozrejme je dobre, kdyz s tim Evropa neco dela, na druhou stranu je proste fakt, ze prinutit ostatni tezko pujde, takze je to vice mene kosmeticky, co se tyka celku. To je smutny bohuzel, ale je to boj s vetrnymi mlyny.

tim bych to uzavrel
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vana666 8. 10. 2019 18:55

goes píše:Je to vhodny pohled. Proste proc neco delat kdyz nekdo jiny dela veci horsi. Je to dobry postoj. Uz jsem jej vysvetloval tomasovi dnes. Proste proc nepalit doma petky kdyz je paslini soused ze.

No pokud budu pálit petky a to stejné i kolem mě pět dalších sousedů tak i když za každou cenu budu pálit o něco míň moc to nevytrhnu. Pokud na to oni zvysoka serou, tak si taky můžou říct on pálí míň tak my mužeme o to víc ...
Prostě prioritní je udělat něco společně a přimeřeně. Ne deset nic a jedenáctý všechno
Vana666
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 8. 10. 2019 18:58

no a to se tezko udela.realne neco pro ekologii delaj jen bohatsi zeme.ty ostatni na to zvysoka serou.
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 10. 2019 19:05

Tomas B píše:uz trollis goesi, samozrejme je dobre, kdyz s tim Evropa neco dela, na druhou stranu je proste fakt, ze prinutit ostatni tezko pujde, takze je to vice mene kosmeticky, co se tyka celku. To je smutny bohuzel, ale je to boj s vetrnymi mlyny.

tim bych to uzavrel


Dyt te jikdo nenuti diskutovat. Navic kdyz mas temer pokazde oznacovat lidi co maji jiny pohled za trolly. Ostatne z toho jak ses tu dnes “prihlouple” vyjadroval mam stejne za to ze to byl ze tve strany jen zamer. Nu co uz.

-- 8. 10. 2019 20:08 --

Vana666 píše:
goes píše:Je to vhodny pohled. Proste proc neco delat kdyz nekdo jiny dela veci horsi. Je to dobry postoj. Uz jsem jej vysvetloval tomasovi dnes. Proste proc nepalit doma petky kdyz je paslini soused ze.

No pokud budu pálit petky a to stejné i kolem mě pět dalších sousedů tak i když za každou cenu budu pálit o něco míň moc to nevytrhnu. Pokud na to oni zvysoka serou, tak si taky můžou říct on pálí míň tak my mužeme o to víc ...
Prostě prioritní je udělat něco společně a přimeřeně. Ne deset nic a jedenáctý všechno


Nemam pocit ze by nikdo nic nedelal a mel udelat nekdo vsechno. Porad eu patri k mega producentum emisi. A neres jen co2 to neni jedina sloucenina co se produktuje. Ja nerikam ze mame byt ti co vsechno zariznou kdyz ostatni ne. Ale jen proto ze na to ostatni serou nebudunstejny jako oni.
A ono zdejsi nazory to jen potvrdzuji ten”mamvpicizmus” a jeste z tiho delaji prednost. No proc ne. Jen maji rovnou napsat ze na to serou a je jim to jedno. Ze tech 10 roku nejak doklpou a pak sral pes
anonymni

Odeslat příspěvekod Vana666 8. 10. 2019 19:19

No faktem je že smrady co puštíme do vzduchu si v prvé řadě dýcháme sami, tak už proto se musíme taky snažit. Akorát ten CO2 je v tomle trochu vyjímečný
Vana666
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 8. 10. 2019 19:22

bych resil spis smrad z dyzlul, smrad z kuraku, smrad co se siri v dome ze psu a vareni a pak muzeme resit nejake smrady dalsi
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 8. 10. 2019 19:26

Goes: nevim, co mas presne na mysli za to pritrouble

a nevim proc mas evidentne problem porad rozporovat rozumnej zaver, ze by bylo dobry, aby vsichni pro to neco udelali a ne my Evropa "vsechno" a ostatni v podstate nic
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 10. 2019 19:32

Vana666 píše:No faktem je že smrady co puštíme do vzduchu si v prvé řadě dýcháme sami, tak už proto se musíme taky snažit. Akorát ten CO2 je v tomle trochu vyjímečný

Je a neni. Svinstva jsou ruzna no

-- 8. 10. 2019 20:33 --

Tomas B píše:Goes: nevim, co mas presne na mysli za to pritrouble

a nevim proc mas evidentne problem porad rozporovat rozumnej zaver, ze by bylo dobry, aby vsichni pro to neco udelali a ne my Evropa "vsechno" a ostatni v podstate nic


Prosimte nepodsouvej mi neco co nerikam. Staci v tomto jarda a paulz. Dekuji
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků