Pražská nebo středočeská SPZ - zkušenosti

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod tombas 23. 7. 2019 10:06

jurajec píše:v praze mi to obcas posere holub na to jsem si zvykl ale ze mi budou ostravaci plivat na auto co parkovalo 1 den u nadrazi v ostrave to me prekvapilo :D ...ale novym autem bych tam nejel ani za nic pyco, to by byla sebevrazda.

Bo si pyča, u nádraží neparkujou ani ostraváci, bo se bojí. 8-S
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pierr3 23. 7. 2019 10:07

boss-ivoss píše:Myslim, že když vyjedeš někam na Moravu, tak S a A mají stejnou váhu.

Já jezdím často po Praze s brněnskou značkou a je to cajk. Všichni vědí, že můžou čekat jenom to nejhorší a dávají si pozor.
Pierr3
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexx 23. 7. 2019 10:14

tombas píše:
Lexx píše:Není to přežitek řešit takovou blbost? Možná jsem jen naivní.

Jsi naivní, Ostrava je pro pražáky vyloučená lokalita a bez policejního doprovodu by sem neměli vůbec jezdit. :D

Nevím, jezdíme po Ostravě s třema služebákama s "A" a nepamatuju si na jediný problém. Sám jezdím s "C" a taky v pohodě.
Lexx
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koleckobetonucimalty 23. 7. 2019 10:27

Jezdím s brněnskou v Praze, s pražskou na moravě a žádný problém. Podle mě to už nikdo neřeší, tím jak ten systém *****, že už se značka neváže u přepisu na kraj, je to úplně jedno.
Na autě bych nesnesl akorát 3 značky Z, J a C :D
Koleckobetonucimalty
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 23. 7. 2019 10:38

Náhodou Z je cajk, všichni ode mě ve větších městech čekali nějakou botu, všude mě pouštěli a tak. To byly časy :D
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 23. 7. 2019 11:21

To mi taky kdysi říkala kámoška, co po Praze jezdila se Z :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 23. 7. 2019 11:25

Lexx píše:
tombas píše:
Lexx píše:Není to přežitek řešit takovou blbost? Možná jsem jen naivní.

Jsi naivní, Ostrava je pro pražáky vyloučená lokalita a bez policejního doprovodu by sem neměli vůbec jezdit. :D

Nevím, jezdíme po Ostravě s třema služebákama s "A" a nepamatuju si na jediný problém. Sám jezdím s "C" a taky v pohodě.

Kde parkujete? Já to napravím. Chceš to obejít klíčema nebo pochcat kliky?
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexx 23. 7. 2019 11:46

Dík, ale já se bez toho obejdu :D
Lexx
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 23. 7. 2019 11:53

boss-ivoss píše:Myslim, že když vyjedeš někam na Moravu, tak S a A mají stejnou váhu.

No váhal jsem mezi Učkem (jen tak, bo 1UA je super :mrgreen: ), Skem a Zkem a nechal jsem si prostě Sko podle místa bydliště... O Praze jsem neuvažoval, ale jezdil jsem doteď skoro 5 let autem s pražskou SPZ a dobrý. A je to asi fuk, eSko je takový spíš neutrální, na Moravě parkuje o víkendu pražáků dost, hlavně firemní.
No když jsem měl značku 1SL, tak si hafo lidí myslelo, že je to ze slovenska, takže tak 8-D
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 23. 7. 2019 12:02

Ja mam C značky.Do Prahy jezdím každou chvíli a nevsiml sem si niceho divnyho.A ani nikdy a nikde jinde.A ani předtím s S značkou se nic nedelo.Mozna to trochu moc prozivas.Je to jen značka.
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 23. 7. 2019 12:07

Zkuste si to s Tčkem v Praze, chytráci. Opovržlivé pohledy na vidláka jsou to nejmenší.
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 23. 7. 2019 12:07

Já co jsem teď kupoval auto, tak tam bylo U s celkem hezkým číslem, ale chtěl jsem H...tak mám H :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pierr3 23. 7. 2019 12:19

tombas píše:Zkuste si to s Tčkem v Praze, chytráci. Opovržlivé pohledy na vidláka jsou to nejmenší.


Třeba to není tou značkou.
Pierr3
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 23. 7. 2019 12:22

Když se nepovede xicht, značka to nezachrání.
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jurajec 23. 7. 2019 12:27

kazdopadne SPZ co zacina 6AY nezachrani vubec nic
jurajec
Štamgast

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků