Kamera zapnutá během práce v servisu.

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod aikoN 16. 7. 2019 21:52

GeneHawkins píše:Já teda taky nějak nechápu co a kdy a jak má ta kamera nahrávat, aby z toho bylo něco vidět, neřkuli poznat...


Třeba to, že se mechanikovi nechce při kontrole funkčnosti topení čekat, až se na volnoběh zahřeje chladící kapalina, a tak studený motor vytáčí k omezovači.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod XB_1 16. 7. 2019 22:25

goes píše:A jak si das razitko do servisky kvuli zaruce?

V záruce to samozřejmě nejde. Jak mam vždycky auto uz po zaruce, tak mam klapky na ocich :)
XB_1
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 7. 2019 22:28

Natacis se u toho? Aby ses neojebal vis
anonymni

Odeslat příspěvekod puk123 17. 7. 2019 06:29

:D

-- 17. 7. 2019 07:35 --

Až si půjdu nechat spravit boty, taky v nich nechám zapnutou kameru.
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod MV_cz 17. 7. 2019 06:53

:D :D :D
goes píše:A jak si das razitko do servisky kvuli zaruce?

samozřejmě autíčkový, ať to má štýl
Obrázek
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 7. 2019 06:54

Ooo to chcu
anonymni

Odeslat příspěvekod MV_cz 17. 7. 2019 06:55

ty jsem někde měl, kdoví kde je jim konec :(
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 7. 2019 06:56

Ja mam takove neco kde sis razitka delal cele dam i text.
anonymni

Odeslat příspěvekod Lukas063 17. 7. 2019 10:46

Moc pěkná razítka :-O
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kevlarius 18. 7. 2019 16:23

XB_1 píše:Kdo ma na to podminky, umi to a jeste ho to treba bavi, tak neni nic lepsiho, nez servis udelat sam. Olej i filtry si vyberu, jake chci a docela vyrazna uspora je prijemny bonus :)


Souhlas. Výměnu oleje zvládne každý kdo na to má k tomu aspoň trochu vhodné podmínky, např. má k dispozici garáž s montážní jámou. Navíc finanční úspora ve srovnání s autorizákem je natolik velká, že i člověk s několikanásobkem průměrného příjmu tolik hodinově ani náhodou nevydělá. :-)
Kevlarius
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 7. 2019 16:24

Znam mete lidi s garazemi. Montazni jamu nema nikdo :) hele jasne ze to neni vyssi divci ale uz filtr je narocnejsi. Navic proc se okradat o cas. Zivot je jen jeden.

-- 18. 7. 2019 17:24 --

Jo a jak sem psal. Hlavne se u toho natacejte
anonymni

Odeslat příspěvekod Kevlarius 18. 7. 2019 16:32

Lukas063 píše:Znam mete lidi s garazemi. Montazni jamu nema nikdo :) hele jasne ze to neni vyssi divci ale uz filtr je narocnejsi. Navic proc se okradat o cas. Zivot je jen jeden.


Tak teď už o sobě můžeš hrdě prohlásit, že minimálně jednoho znáš. Já totiž mám takovou garáž k dispozici.

Rodinné domky stavěné za socíku (zejména 70-80. roky) pokud měly garáž (většinou jako součást RD) montážní jámu měly vcelku často. Nebylo to tehdy úplně legální (přiznám se, že vlastně ani netuším proč) a tak se to muselo kvůli kolaudaci nějak zakrýt. :D
Kevlarius
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 7. 2019 16:35

Proc mne citujes a mas tam Lukas063? Mel ses u toho natocit jak jsi to dokazal ;)

Kazdopadne proc ne. Jak to nekoho bavit se s tim prcat tak pravda usetri par penez.
anonymni

Odeslat příspěvekod Kevlarius 18. 7. 2019 16:56

Pardon. Omyl. :-)

Ad. ušetřených údajně pár peněz. Když spočítám rozdíl v ceně oleje a filtru koupeného např. na Alze versus cenu požadovanou autorizákem a dále hodinovou sazbu autorizáku a pokud ty ušetřené peníze vezmu jako svůj hodinový výdělek za tu hodinu co se tím budu zabývat.... tak vydělám podstatně víc než jsem schopen vydělat za hodinu svou profesí a to i v případě kdybych měl měsíční příjem třeba 100K. :D
Naposledy upravil Kevlarius dne 18. 7. 2019 17:01, celkově upraveno 1
Kevlarius
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 7. 2019 16:56

V pohode :)
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků