Zákaznický servis, čekací doby a podobně...

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Jean ViC 28. 11. 2018 21:02

Na Renault servis jsem taky cekal o prázdninách 14dni, koukám že VW bych si nepomohl nejsou lidi
TCe 120k 205Nm EDC
Jean ViC
Pan Sklenička

Odeslat příspěvekod Lukas063 28. 11. 2018 21:57

u mě dobrý
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod K86 29. 11. 2018 07:34

DirtyKing píše:
K86 píše:VW Jarov, Kunratice - pristup OK, objednani na servis 5 - 7 dni, prace OK, cena prohlidky OK.
Cena ND kurevsky silena. Davat 20 000kc za predni kotouce a desky na Golfa je mimo.

Ford je kapitola sama pro sebe, pokud chces zmenit znacku kvuli pristupu servisu, tak se fordu vyhni velikym obloukem.
V praze byl jeden servis, ketrej fungoval - Valousek. Ted dela hyundaje.
Od te doby je to jeden velkej boj kde servisovat auto a nepripadat si jak curak.

Tak zrovna s Fordem spolehlivost dobrá a autorizák také dobrý. Za origo přední brzdy (kotouče + desky) celkem 7290Kč i s prací. Komplet brzdy přední + zadní, rozvody včetně pumpy a druhého drážkovaného řemene + olej a všechny filty 25,5tis. Kč, což je podle mě dost dobré. Stejně tak u Kie, kde ceny jsou také velmi dobré.

Ty pises o cenach ND a prace, ktera je pro ford stanovena stejne a ja puisu o tom, ze pristup servisu v CR je tragickej
Seat Leon ST TGI
Mondeo IV C FL 1,6EB 160 chcíplejch kobyl

Používejte pravý jizdní pruh, idioti!!!
K86
Guru

Odeslat příspěvekod podikk 29. 11. 2018 08:05

Toyota hruza, tam se ani nedovolas technikovi. Zvedne to buchta na recepci, ze maji technici lidi a ze se mi pak ozvou. No a samozrejme se neozvou. A to jsem obvolaval vsechny Toy v Praze a vsude podobny. Termin 14 dni
podikk
Štamgast

Odeslat příspěvekod Lukas063 29. 11. 2018 09:25

je to marný, je to marný
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod K86 29. 11. 2018 12:44

Neni to o automobilkach, ale o konklretnich servisecha hlavne o konkretnich lidech.

Jak jsem psal, kdyz byl v Praze Valousek, bylo to super. Vyse zminena vymena oleje?
prijezd neobednan v 7:30, technik se zeptal kdo ma rychlovku, v 8:00 vymeneny olej + filtr a odjezd pryc.
Nikde jinde se mi to zatim nestalo.

Kdybych mel soudit forda podle toho, co predvadeji ti kokoti v Autopalace, tak bych snad kazdeho forda na ulici zapaloval.
Seat Leon ST TGI
Mondeo IV C FL 1,6EB 160 chcíplejch kobyl

Používejte pravý jizdní pruh, idioti!!!
K86
Guru

Odeslat příspěvekod polda 29. 11. 2018 14:46

Kdo ti brání?
polda
Inventář

Odeslat příspěvekod yndezit 29. 11. 2018 19:54

Speleo třeba :-)
yndezit