Předjíždění v křižovatce s řízením provozem.

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Lukas063 5. 11. 2018 10:09

to je věc druhá
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod anonymni 5. 11. 2018 10:26

Anonymni typek se bal a stale boji rict realitu pribehu. Ma zrejme za to ze kdyby od nas dostal soatne hodncoeninze to u soudu projede. Bazarnik co prodal 3000 aut nebo kolik si neni schopen zabbura vzit advokata. No na druhou stranu mu od ledna vzroste duchod a hkavne ted je ta babisova dotace na MHD takze to bez ridicakubtakova hruza nebude
anonymni

Odeslat příspěvekod puk123 5. 11. 2018 10:44

Takže se mu vlastně na dopravu složíme, aby ho to jízdné nezruinovalo.
puk123
Inventář

Odeslat příspěvekod Jouda.III 5. 11. 2018 11:12

Ten už trest dostal, to bych nechal být, ale řešil bych to druhý, aby spravedlnost nekulhala
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod Pierr3 5. 11. 2018 11:53

Nissan350Z píše:
goes píše:Jestli mu je 20 nebo 70 je jedno. Bezne se to nedela nekdy si to clovek zaslouzi. S ohledem na to jak si vymysli mam za to ze v tech trech km udelal neco co typka vyprovokovalo. Ale samo dukaz nemam.

Jako taky se mi moc nechce věřit, že by někdo šel někomu dát čelíčko jen kvůli předjetí v křižovatce, ale po tom videu s debilem ve Fabii je to s klidem možný :)

Možné je všechno. Ale jisté je, že zakladatel vlákna nepůsobí moc věrohodně, svůj příběh pokaždé líčí jinak a celkově spoustu věcí překrucuje. Jestli mu opravdu někdo dal přes hubu, tak je mi ho líto, ale zdá se, že tomu šel dost naproti.
Pierr3
Inventář

Odeslat příspěvekod Jouda.III 5. 11. 2018 12:12

Pierr3 píše:...ale zdá se, že tomu šel dost naproti.

To určitě, ale ublížení na zdraví je už vyšší level
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod robbert 5. 11. 2018 12:36

Hele a nemohlo to být tak, že ho z auta vytáhl zakladatel tématu?
Jel příliš pomalu křižovatkou, tak je třeba si to s ním vyřídit, když ho za tím volantem nešlo skoro vidět :mrgreen:
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Pierr3 5. 11. 2018 14:07

Jouda.III píše:
Pierr3 píše:...ale zdá se, že tomu šel dost naproti.

To určitě, ale ublížení na zdraví je už vyšší level

O tom žádná. Otázka jenom je, jak moc realita odpovídá jeho líčení.
Pierr3
Inventář

Odeslat příspěvekod Jouda.III 5. 11. 2018 14:40

Tak dobrá, trest již vykonává, sice pořád pičuje, nijak se nekaje a vinu se snaží odhodit. Ale teď je tady ta druhá věc. Proč se do toho zapojuje probační a mediační služba? Je otázka, koho prubuje a medializuje. Připadá vám to adekvátní?
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod anonymni 5. 11. 2018 14:52

Hele nema smysl varit scenare a hledat logiku kdyz proste nevime realitu co za tim vsim je. Pokud by se vse odlozilo tak by tam nebyla probacni apod tech moznosti je vice. Treba tak jako z jizdy na zelenou vznikla cervena by za chvili vzniklo z bezduvodneho napadeni treba sebeobrana.

-- 5. 11. 2018 14:53 --

Samo pokud je vse jak deda pise tedy ze se fakt nic nestalo a typek si po 3 km sek bezduvodne vylit zkost ma dostat trest. Ale tomu ja fakt neverim
anonymni

Odeslat příspěvekod aikoN 5. 11. 2018 14:55

Však píše, že stíhání bylo "podmínečně zastaveno". Takže týpek dostal podmínku a záznam, což ho teoreticky může limitovat v zaměstnání, než si bude moct za pár let požádat o zahlazení.
aikoN
Inventář

Odeslat příspěvekod robbert 5. 11. 2018 14:56

Odložilo může být i přestupek a ne trestný čin, ne?
pak bych chápal i tu probační službu...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Lexx 5. 11. 2018 14:57

aikoN píše:Však píše, že stíhání bylo "podmínečně zastaveno". Takže týpek dostal podmínku a záznam, což ho teoreticky může limitovat v zaměstnání, než si bude moct za pár let požádat o zahlazení.

Podmíněné zastavení trestního stíhání znamená, že nemá záznam...
Lexx
Inventář

Odeslat příspěvekod aikoN 5. 11. 2018 15:07

Vzhledem k tomu, jak se tady pán vyjadřuje a k tomu, že se do toho vložila probační a mediační služba, bych spíš soudil, že to bude ta podmínka.
aikoN
Inventář

Odeslat příspěvekod Jouda.III 5. 11. 2018 15:10

Beze kozy. Prodal 3000 aut (možná spíš zprostředkoval). Ale pokud ho někdo fyzicky napadnul (oprávněně v. s.neoprávněně) není to, co dokážeme posoudit
Jouda.III
Komunistobijec

Předchozí stránkaDalší stránka