Předjíždění v křižovatce s řízením provozem.

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod zororo 28. 11. 2018 23:44

Chyba se stala v pomalu jedoucím autě předenou. :-)
zororo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 28. 11. 2018 23:46

Tak určitě...
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zororo 28. 11. 2018 23:47

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 28. 11. 2018 23:24

zororo píše:
Křižovatka je křižovatka s přechody, nebo bez přechodů.


Přechod je přechod v křižovatce nebo bez.


Přechod má v křižovatce červenou ( jako by tam nebyl) a auta ve volném směru zelenou (žlutou i kousek červené 2 m , kterou z pozice šoféra není možné zahlédnout ale z pozice kamery to je vidět . Já na tom sloupě neseděl .).
Naposledy upravil zororo dne 28. 11. 2018 23:55, celkově upraveno 1
zororo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 28. 11. 2018 23:50

To je tvůj nesmyslný výklad. "Jako by tam nebyl" znamená, že tam pořád je. A ten zákaz není ničím podmíněný, ten platí vždy.
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zororo 28. 11. 2018 23:59

Zeptej se na to učitele autoškoly. :-)
zororo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 29. 11. 2018 00:55

zororo píše:Zeptej se na to učitele autoškoly. :-)

To bys spíš měl udělat ty, ty jsi tady jedinej bez papírů :) Chvílema to vypadá, jako bys tam ani nebyl :)
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 11. 2018 08:23

zororo píše:Zeptej se na to učitele autoškoly. :-)


Jj. Iq jak krava. Rozumbrada s milonem na tachu. Poctuvy bazarnik conude piucuje jak se ma jezdit a jediny bez papiru... to musi ****.
anonymni

Odeslat příspěvekod b.s.t 29. 11. 2018 09:51

Já to nechápu. Tedy už začínám chápat těch několik magorů, se kterými se občas na silnici setkám.
Když se někdo v autoškole naučí, že průjezd na červenou (tedy vteřinu po tom, co skončila žlutá) je vlastně zelená, akorát se na to musí víc šlápnout a ohrozit tak předjížděné, kteří do křižovatky vjeli na žlutou (kdy už nešlo zastavit po konci zelené) a ještě dokáže vymazat přechod pro chodce (a nejspíš i chodce, kterým právě naskakuje zelená), a potom umí odebrání řidičského oprávnění obhájit jako nepřiměřený a nezákonný zásah do svých práv, tak už se nedivím.
Udělat to sám, tak šoupu nohama a jsem rád, že za to nevyfasuju obecné ohrožení.
Omlouvám se za svou jízdu, raději bych šel pěšky, ale bohužel to nešlo jinak.
b.s.t
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Lexx 29. 11. 2018 10:49

Teď může jezdit "jako by ty papíry měl" :-)
Lexx
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Japhy 29. 11. 2018 11:14

zororo píše:
Odeslat příspěvekod GeneHawkins 28. 11. 2018 23:24

zororo píše:
Křižovatka je křižovatka s přechody, nebo bez přechodů.


Přechod je přechod v křižovatce nebo bez.


Přechod má v křižovatce červenou ( jako by tam nebyl) a auta ve volném směru zelenou (žlutou i kousek červené 2 m , kterou z pozice šoféra není možné zahlédnout ale z pozice kamery to je vidět . Já na tom sloupě neseděl .).


Z pozice řidiče víš prd, co svítí na přechodu.
Anketní otázka. Mohl bys na té tvé křižovatce předjíždět, i kdybys měl na semaforu červenou?
Japhy
Nováček

Odeslat příspěvekod puk123 29. 11. 2018 12:22

Obrázek
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 29. 11. 2018 12:30

zororo píše:Zeptej se na to učitele autoškoly. :-)

Učil jsem v autoškole. Co tam máš dál?
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zororo 29. 11. 2018 22:53

To bys spíš měl udělat ty, ty jsi tady jedinej bez papírů Chvílema to vypadá, jako bys tam ani nebyl


Já doplatil na neznalost zákona o provozu na pozemních komunikacích, úředníkem správního orgánu a příslušníků české policie. Počkáme na rozhodnutí soudu .
Vidím že se do diskuze zapojila osoba, která je seznámená s mým spisem.


Z pozice řidiče víš prd, co svítí na přechodu.
Anketní otázka. Mohl bys na té tvé křižovatce předjíždět, i kdybys měl na semaforu červenou?


Samozřejmě že když vidím červenou (neseděl jsem na sloupě s kamerou), tak do křižovatky nevjedu a nemám důvod předjíždět vozidlo, které omezuje provoz bezdůvodně pomalou jízdou.

Samozřejmě, já nyní autem nejezdím. Poznávám nový svět a spoustu starých známých. Do Prahy jedu za 64 Kč. No řekněte. Kdo to dneska má.
:-)
zororo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 29. 11. 2018 22:59

Neznalost neomlouvá.

Btw, vidiš, do Prahy za 64,- a ještě si tady stěžuješ :D Lepší, jak jezdit autem, ne? Takže ve výsledku na tom ještě profituješ.
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aliasno 30. 11. 2018 00:27

zororo píše: Přechod má v křižovatce červenou ( jako by tam nebyl) a auta ve volném směru zelenou (žlutou i kousek červené 2 m , kterou z pozice šoféra není možné zahlédnout ale z pozice kamery to je vidět . Já na tom sloupě neseděl .).

zororo alias "pravda jsem já", ať už z pozice soféra, kamery, neobsazeného sloupu, jakoby přechodu s chodci ale bez chodců a to vše pod světly nespolupracujících semaforů, paráda, fandím.
aliasno
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků