Předjíždění v křižovatce s řízením provozem.

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 3. 11. 2018 23:48

:D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koleckobetonucimalty 3. 11. 2018 23:58

Amatér
Koleckobetonucimalty
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zororo 4. 11. 2018 00:10

Už nám řekneš, jak to bylo? Tě chytli benga hned na místě? Tvl, prasí a má v zádech benga, hoši hoši


Je to na udání řidiče, kterého jsem předjížděl. Který mě napadnul a je trestně stíhán.
Důkazem jsou kamerové záznamy s křižovatky.
Ani policie neví že se na křižovatce s řízeným provozem může předjíždět. Důkazem je policejní oznámení přestupku na správní orgán.
zororo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 4. 11. 2018 00:19

Takže oni maj záznam z kamer a ty ses přiznal, že jsi řídil? Jinak totiž nevim, jak by dokázali, že jsi řídil ty :D Jestli mám pravdu, tak lol a seš korunovanej vůl, na to se nedá napsat nic jinýho :D
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 4. 11. 2018 01:23

zororo píše:
Už nám řekneš, jak to bylo? Tě chytli benga hned na místě? Tvl, prasí a má v zádech benga, hoši hoši


Je to na udání řidiče, kterého jsem předjížděl. Který mě napadnul a je trestně stíhán.
Důkazem jsou kamerové záznamy s křižovatky.
Ani policie neví že se na křižovatce s řízeným provozem může předjíždět. Důkazem je policejní oznámení přestupku na správní orgán.


No hlavni je ze to vis ty
anonymni

Odeslat příspěvekod puk123 4. 11. 2018 06:42

Těžko mohl tvrdit, že neřídil, když ho ten předjetý hned nato za volantem zmydlil. To musel být obezřetný manévr, když ten druhý magor vypěníl a ještě ho udal.
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod aikoN 4. 11. 2018 08:07

Nissan350Z píše:Takže oni maj záznam z kamer a ty ses přiznal, že jsi řídil? Jinak totiž nevim, jak by dokázali, že jsi řídil ty :D Jestli mám pravdu, tak lol a seš korunovanej vůl, na to se nedá napsat nic jinýho :D


Že by to zjistili tak, že ho ztotožnili v souvislosti s tím napadením od druhého řidiče? To se pak blbě tvrdí, že neřídil.

I kdyby to nebylo 100% a nebyl kupříkladu kamerový záznam na celou dobu předjíždění - příjezd policie, řekne se že je tu ucelený řetězec nepřímých důkazů a *****. Možná tak u soudu něco zmůžeš a to s velmi nejistým výsledkem.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 4. 11. 2018 08:36

S ohledem na originalni a osobity vyklad pravidel je otazkou jak to vsechnonbylo
anonymni

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 4. 11. 2018 09:50

Přesně, nějak se mi tomu přestává chtít věřit. Nejdřív vylezlo, že nemá papíry, pak záznam z kamer, teď, že byl napadenej. Příjde mi, co den, to si vymyslí do příběhu kousek nový story. Nechápu, že tohle všechno nenapsal hned, abychom měli jasno...
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 4. 11. 2018 11:43

Protože je divnej.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jouda.III 4. 11. 2018 12:14

Takže dostal nabančíno, pokuta desetina garážnickýho platu a noty v čistírně? A ještě se sám napráskal? No, to se vyplatí
Bývalý místopředseda ruské centrální banky:
"V pondělí dojde na měnovém trhu ke katastrofě"
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod MELLO 4. 11. 2018 12:15

:D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 4. 11. 2018 12:16

4v1, to by nevymyslel ani Horst :D
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zororo 4. 11. 2018 14:16

Nissan350Z píše:Přesně, nějak se mi tomu přestává chtít věřit. Nejdřív vylezlo, že nemá papíry, pak záznam z kamer, teď, že byl napadenej. Příjde mi, co den, to si vymyslí do příběhu kousek nový story. Nechápu, že tohle všechno nenapsal hned, abychom měli jasno...


Tak po pořádku. Je to na román.
V neděli dopoledne jsem jel na auto burzu. Dojížděl jsem asi rychlostí 50 km/h ke křižovatce (rozhled na velkou vzdálenost) kde jela 4 auta na zelenou . Poslední auto jelo pomalou rychlostí 21km/h na žlutou. Předním narůstala mezera až na 18m. Jelikož jsem vjel do křižovatky na žlutou, (dle kam. záznamu ze sloupu nad křižovatkou 3m před plnou čárou na červenou ,kterou z auta nelze zahlédnout) tak jsem pomalu jedoucí auto v křižovatce předjížděl. Abych co nejrychleji opustil křižovatku. V momentě míjeni řidič malého vzrůstu zvyšoval rychlost, ta jsem se před něho zařadil až za přechodem. Před přechodem nikdo nestál a v protisměru nikdo nejel. Nikoho jsem neohrozil ani neomezil. Potvrzeno odvolacím orgánem.
Řidič předjížděného vozidla spáchal přestupek 1. §70 /2/pis d . nezastavil na žluté světlo (kdyby zastavil tak stojím i já)
2. §18 ods. 2 bezdůvodná pomalá jízda
3. §17 ods. 4 zvyšoval rychlost a bránil k předjíždění.
Po ztotožnění na polící ,ve všech výpovědích lhal a křivě mě obvinil z přestupků vybrždování. Přestupek č.1 potvrdil i správní orgán , vybržďování vyloučil kamerový záznam . Toto vše je bez trestu.
Rychlostí a vzdálenosti jsou vypočteny z kamerových záznamů . Podkladem je 1frame /sec a rozměry rozvorů dotyčných aut
Asi za 3 km , za 20. Přechodem, za 8. Křižovatkou mě na mostě u burzy natlačila malá tlustá osoba na zábradlí (tak že já se musel chytit oběma rukama abych nespal dole na silnici) A z dotazem co to byl mě dal čelo . Já 70 letý mladý člověk s brýlemi na očích z rukama dole se nemohl útoku bránit.
Při zlomenině nosu nastalo intenzívní krváceni které nebylo možné zastavit. Při držení nosu šla veškerá krev do nosohltanu ,tak že jsem dusil. Na žádost o pomoc násilník nereagoval .Žádal jsem ho ať zavolá sanitku nebo beru prášky proti srážlivosti krve a hrozí vykrvácení na místě. Já jsem tu pomoc nemohl zavolat.
POZOR !! KRVAVÝMI RUKAMA NA TELEFONU S DOTYKOVÝM DISPLEJEM POMOC NEZAVOLÁTE !!!
Musel jsem se vrátit cca 100m do auta a zavolat sanitku starým tlačítkovým telefonem. Než přijela sanitka mě hlídala ochranka v penny marketu kde jsem si na toaletě zaintubovával nos papírem.
Po ošetření v nemocnici kde mě zaintubovali nos válečky vsunuté do polámaného nosu a natlačili nějakou hmotu, (takovou bolest jsem ještě nezažil) jsem byl převezen na polici kde jsem poznal na fotce která mi byla předložena ,násilníka. Napomohla k identifikaci mnou nahlášená SPZ . Nebo jsem šel za ním až k autu a neustále ho žádal o poskytnutí pomoci.
Při výslechu na policii my bylo naznačeno že musí potrestat mne. Já dostal 10 000 pokuty, 11 měsíců odebrání řidičáku a násilníkovy bylo státním zástupcem podmíněné zastaveno trestní stíhání bez jakékoliv pokuty (trestné činy , výtržnictví, ublížení na zdraví (léčba trvá již 11měsíců), neposkytnutí pomoci v ohrožení života, křivé svědectví na základě kterého jsem stíhán.
Taková je u nás spravedlnost
zororo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 4. 11. 2018 14:21

takze jsi projel krizovatku na cervenou. Pak jsi predjizdel na prechodu. A divis se trestu? Ty dva skutyk spolu nesouvisi. Za to cos udelal jsi dostal co mel.

Dalsi bod naprosto ochybi ta omacka mezi opustenim krizovatky a temi 3 km ktere uvadis, kdy te jakoze napadl. Tam se urcite neco stalo a neverim, ze ti dal celo jen za to, zes ho nekde predjel na krizovatce apod.

Mi to pripada v pohode. Za tu jizdku krizovatkou sji dostal co jsi mel. A ten zbytek zname jen z tve strany, zajimave by bylo slyset i stranu druhou.
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků