Předjíždění v křižovatce s řízením provozem.

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 1. 11. 2018 22:49

zororo píše:Přechod má červenou, jakoby tam nebyl.

A to tě jako chytli benga na místě??

-- 1. 11. 2018 22:51 --

zororo píše:Přechod má červenou, jakoby tam nebyl.

Jakoby nebyl, ale reálně tam prostě je.

-- 1. 11. 2018 22:52 --

Prostě na přechodu se předjíždět nesmí. To je, jako bych se hádal, že jsem předjížděl na plný čáře, byť bylo do protisměru vidět, nikdo tam nejel a nikoho jsem neohrozil. Nezájem, je tam čára, je, hotovo, dvacet. Pak pomůže akorát dobrej právník a neschopný úředníci.
Nissan350Z
Veterán

Odeslat příspěvekod Nekenieh 1. 11. 2018 23:43

Špatnej příklad. Plná čára není zákaz předjíždění a není za tento přestupek skoro žádný postih. To jen tak pro pořádek.
Nekenieh
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 1. 11. 2018 23:45

To je fuk. Spíš mi jde jen o to, proč se to řeší až teď, když už je v podstatě po *****. Proč se to neřešilo mnohem, mnohem dřív.

Btw, příjde mi, že v tomhle jsou Češi mistři. Koupí auto a až potom zjistí, že bylo bouraný, nebo je stočený. Udělej průser, zaplatěj a potom zjišťujou, co by, kdyby a jak se z toho dalo vyvlíct...
Nissan350Z
Veterán

Odeslat příspěvekod Jack111 2. 11. 2018 00:08

zororo píše:Dle mého , zelené světlo v křižovatce anuluje příční značení uvnitř křižovatky. Chodec nemůže byt omezen ani ohrožen nebo nemůže(nesmí) vstoupit na přechod (má červenou).

Muzes mit zelenou a chodec byt na prechodu. Nic neporusil a ty mu musis dat prednost. Radsi jsi nech ridicak v cistirne az do konce vymereneho trestu ;-)
Jack111
Inventář

Odeslat příspěvekod zororo 2. 11. 2018 00:27

Já to řeším v reálu. Snažím se získat informace a důkazy k odvolání.

O prodeji automobilů něco vím. Nejsem Čech, jsem Slovák. Měl sem autobazar a prodal jsem 3400 automobilů. ;-]
zororo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 2. 11. 2018 00:51

To jo, akorát tvrzení, že ten přechod jakoby tam nebyl, moc úspěšný nebude :D Vem si právníka, nic lepšího nevymyslíš.
Nissan350Z
Veterán

Odeslat příspěvekod racek 2. 11. 2018 07:04

Mě hlavně zaráží, proč jsi neřekl že jsi neřídil, když byl přestupek zjištěn pouze podle kamerového záznamu...
Ranní ptáče dál doskáče, víc sežere a dřív chcípne.

***FCUK OF SHELL***
racek
Nováček

Odeslat příspěvekod anonymni 2. 11. 2018 09:33

zororo píše:Já to řeším v reálu. Snažím se získat informace a důkazy k odvolání.

O prodeji automobilů něco vím. Nejsem Čech, jsem Slovák. Měl sem autobazar a prodal jsem 3400 automobilů. ;-]

jake dukazy? Zadne dukazy pro tvou obhajobu nejsou. Zakon rika jasne, ze se nesmi predjizdet na prechodu. Zakon jasne rika, co se odehrava na krizovatce, kterou ridi svetla (z pohledup rednosti apod.) ale nikde zakon nerika, ze by zakaz predjizdeni na prechodu byl na svetlech zrusen.
Nicmene dobry adkovat by mohl vuzit tzv. pravni domnenky, tedy ze se clovek muze domnivat, ze na te svetelne je situace jina, nez na nesvetelne. Nicmene ten soud nema odkladny ucinek. Musis vse platit apod. otazkou je,, zda jsi schopen zrusit rozhodnuti spravniho orkganu driv, nez dosstat zpet ridicak. Navic je to jen teorie ze by to soud uznal.
anonymni

Odeslat příspěvekod robbert 2. 11. 2018 09:56

Nevyjde levněji vzít si právníka už na jednání u správního úřadu než to pak řešit dodatečně a u soudu?

Mouchoj by tě mohl pojistit. Ale vážně právě tady se vyplatí mít právní služby.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 2. 11. 2018 10:01

Popravdě jsou v našich zákonech mezery, nebo se dá najít nějaký řešení, jak z toho vybruslit, skoro vždy (mluvím teď hlavně o přestupcích co se dopravy týče). Ale tvrdit u soudu, že, když maj chodci červenou na přechodu, tak jakoby tam přechod nebyl je k smíchu a soud to smete ze stolu během pár vteřin. Bez právníka vymyslíš jovno :D

Btw, to tě chytli benga na místě hned, nebo jak tomu máme rozumět? Předpokládám, že jo.
Nissan350Z
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 2. 11. 2018 10:08

dle meho si myslel, ze je zabanuje
anonymni

Odeslat příspěvekod Koleckobetonucimalty 2. 11. 2018 10:17

A bylo to opačně :D
Koleckobetonucimalty
Inventář

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 2. 11. 2018 10:18

goes píše:dle meho si myslel, ze je zabanuje

Nebo jim to všechno odkejval a teď mu teprve došlo, jak moc v ***** bez řidičáku je, ale už je docela pozdě :D
Nissan350Z
Veterán

Odeslat příspěvekod evlo 2. 11. 2018 10:19

pravnika :D
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Koleckobetonucimalty 2. 11. 2018 10:25

Matlocka
Koleckobetonucimalty
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka