Lékařský posudek kvůli řidičáku

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod puk123 17. 7. 2018 07:12

Už to, že lezeš s takovým problémem sem, není normální. Proč tedy nejdeš normální cestou? Jestli bydlíš jinde, místního doktora si najdi, ale vylož mu po pravdě celý tvůj problém a potřebu i chuť ho nějak řešit. Od tvých excesů máš dle svých slov pár let bezúhonného života, tak čeho se bojíš? Tady ti nikdo nemůže poradit líp než tvůj doktor.
puk123
Inventář

Odeslat příspěvekod Topes 17. 7. 2018 07:26

Napsal jsem to sem protože tu třeba někdo může mít s tímhle vlastní zkušenost a já sám osobně nevím, kam s tím v první řadě jít ať mám aspoň trochu přehled a neběhám a neberu si volno kvůli tomu zbytečně.
Topes
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jean ViC 17. 7. 2018 07:31

k navsteve doktora te musi z prace pustit...
akorat ne kazdej obvodak bere, idealne predtim si zavolej a domluv si termin ze chces chodit k nemu ze jsi se prestehoval...
a kdyz se te pak zepta kam si chodil predtim rekni ze nikam ze jsi nepotreboval az ted a zacnes s cistym stitem akorat nevim jestli nekde na urade uz nemaji poznamku k tomu aby ti ridicak nedavali :hm
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička

Odeslat příspěvekod puk123 17. 7. 2018 07:36

K obvoďákovi musíš před autoškolou tak jako tak, jako každý. Tak to s ním rovnou prober.
puk123
Inventář

Odeslat příspěvekod orgasmic 17. 7. 2018 07:47

Topes píše:Napsal jsem to sem protože tu třeba někdo může mít s tímhle vlastní zkušenost a já sám osobně nevím, kam s tím v první řadě jít ať mám aspoň trochu přehled a neběhám a neberu si volno kvůli tomu zbytečně.

Tady jsou jen vyrovnaná individua.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Topes 17. 7. 2018 09:32

Nakonec jsem tedy volal do toho blázince protože nemám ani tu závěrečnou zprávu, jen předběžnou a prý ji musí mít lékař. Takže půjdu nejdřív tam a vezmu i potvrzení pro autoškolu, buď mi to vyplní a na ten papír z Bohnic se už vyserou a nebo mě holt někam pošlou na nějaký testy nebo co já vím. Tohle bude asi nejlepší řešení. Ono jít k jiné doktorce a tvrdit že sem doktora neměl je blbost. Bejvalka tehdy taky chtěla k doktorce a bez výpisu od předchozího lékaře ji do evidence dát nemohli.
Topes
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jean ViC 17. 7. 2018 11:40

posledni veta je lez,
me prijali i bez predchozi vypisu z karty... podepsal jsem jim papir ze budu chodit k nim , to si asi poslou na pojistovnu a budou za me inkasovat nejaky korunky tak byli radi :D

ale klidne jsi jdi do blazince me je to fuk, chtel jsem jen poradit
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička

Odeslat příspěvekod yndezit 17. 7. 2018 13:24

Chtějí výpis od předchozího lékaře, ale když řekneš že jsi chodil naposledy k dětské před 12ti lety, tak co můžou říct?
yndezit
Inventář

Odeslat příspěvekod brasci 17. 7. 2018 13:28

Keď odhliadnem od toho, že to bude asi regulérne cvok a sociopat, čo takto skúsiť si spravť vodičák v inej eu krajine? Napr. u nás :D
brasci
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod puk123 17. 7. 2018 13:33

Na Slovensku dělají řidičáky cvoci a sociopati?

Poslední obvoďák na Topsa ještě bere peníze od pojišťovny. Nový obvoďák si ho může zjistit a požádat o přeposlání dokumentace.
puk123
Inventář

Odeslat příspěvekod Jack111 17. 7. 2018 19:22

Ten pribeh. To jsem uz nekde cetl. A mozna i tady. Salra nemuzu to najit...
Jack111
Inventář

Odeslat příspěvekod Topes 17. 7. 2018 19:38

Jo už jsem tu jednou psal, ne kvůli tomu kam si zajít kvůli řidičáku abych to vyřešil ale co mám dělat a jak se bránit když mi dali neprávem "diagnózu"...
Naposledy upravil Topes dne 17. 7. 2018 20:16, celkově upraveno 2
Topes
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JardaB 17. 7. 2018 19:47

puk123 píše:Na Slovensku dělají řidičáky cvoci a sociopati?

No vypada to, ze celkem vyhradne :-P
Nesouhlasim s Ruskou invazi, kdyby toto nekdo nahodou v mych prispevcich chtel videt.
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod .Jelen. 17. 7. 2018 22:46

:D
Novej obvoďák -> seznámit se situací -> preventivní prohlídka - jestli jsi ok, tak ti imho napíše potvrzení, že jsi schopen jít do autoškoly.
.Jelen.
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod paty07 18. 7. 2018 22:55

Pokud je vedenej jako alkoholik, nestačí posudek od obvoďáka, musí mít posudek od psychiatra.

Ad. zatajení alkoholismu u nového obvoďáka: úřad tě bez posudku psychiatra pošle někam. Nebojte se, tohle už napadlo hromadu vykuků před Vámi :D
paty07
Pozorovatel

Předchozí stránkaDalší stránka