Evlo koutek

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MV_cz 19. 2. 2022 07:25

lu.kas píše:Jsou ledničky těhle laciných značek nějak hlučnější než kvalitní?
To je asi jedinej parametr o který bych měl obavy.

Ani ne, je v kuchyni a spíme u toho vedle v obýváku do kterého je jen průchod, ne dveře. Ale asi to má už led světlo, tak snad je to jen žárovička :(
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 21. 2. 2022 19:05

Auto melo byt za 3 az 5 tydnu, dneska se ukazalo, ze bude skoro za 7, napred jsem byl ***** na to, ze typek lze, ze proc nerekne rovnou 2 mesice, ale pak me doslo, ze dobry, ze alespon da vedet predem, to je v ramci sluzeb kolem aut hodne dobry a realne furt kdyz vidim co jiny lidi podepisou pi objednani novyho auto je to fakt nic.

Obzvlast pri situaci na trhu kde ma navrch prodejce.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 21. 2. 2022 19:12

jestli to bude 7 týdnů, tak pořád dobrý
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 21. 2. 2022 19:14

Tak už to má VIN
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 21. 2. 2022 19:15

gööd
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 21. 2. 2022 19:16

teď asi někde tady bude https://www.google.com/maps/@41.7479342 ... 312!8i6656 :D

-- 21. 2. 2022 19:26 --

jinak z projektu:
na oktavii 2 cfhc se pri idle motor jakoby houpe - proste se naklapi dopredu dozadu, rikal jsem si, ze vymenim drzaky motoru, tak se divam jak to je udelany a vsechny drzaky krasne jednoduse pristupny, no drzak zespoda ma 2 bushingy ZALISOVANY V SUBFRAME. Opravdu v subframe a opravdu zalisovany.
Tak si rikam, ze by tomu mohlo neco vadit jinyho treba jestli to ma sktrici klapku nebo tak neco, mozna CPS, ale to bych cekal, ze cps by tomu vadilo i emisne, jeste jsem se neodhodlal nacist dtc.

na delice furt ten divnej zvuk, chci vymenit ulozeni motoru a "body mount", docela masakr, jak pristup k ulozeni nalevo, tak uz jen to jestli zkouset zvedat motor za olejevou vanu nebo tak.
Ale fakt me nenapada uz nic jineho co by mohlo delat zvuk na nerovnostech.

Honda nestartuje a pali pojistku, tam se chystam resit palivovou pumpu, coz je u midengine 2 sedadlovyho sportaku labuzo [a neni to mr2 kde by se o tom dalo alespon neco najit]

miata ma nejaky unik oleje, netusim, front main seal mozna, nic co by asi necemu realne vadilo

-- 21. 2. 2022 19:41 --

Jsem si rikal, ze bych oktavku dal i do servisu, ale proste se bojim, i verim, ze by to nerozbili pri zvednuti, ale proste nevim jestli proste je nejakej servis, kde by se v tom vyznali a zaroven by pak treba neupadlo kolu nebo tak.

A zas teda jezdit az do Hustopeci se me s tim nechce jezdit a pak doufat, ze to bud daj nebo se nekam slozite zas dopravovat sockou.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 21. 2. 2022 20:36

a abych to teda vysvetlil, u te hondy je na te pojistce asi vse krom audio a nejakyho engine management, jedna z veci je tam prave ta palivova pumpa a neukazuje to hladinu paliva, takze to me prijde, ze dava dost smysl, ze by to mohl byt ten problem

Sem se tedka jeste dival na stranky hondy a proste auto 30 let stary a furt pro to delaj update origo radia.

Jeste me napadlo, ze kdyz by to nebylo palivovou pumpu, tak idealni kandidat na elektromobil konverzi
Naposledy upravil evlo dne 21. 2. 2022 20:40, celkově upraveno 1
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 21. 2. 2022 20:40

Imho na ***** servisák.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 22. 2. 2022 11:03

Jako doporučil bych servisáka na škodovky, ale je to známej a nechci si ho naštvat, co kdybych někdy koupil konzern :-(
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 22. 2. 2022 18:12

seru na to dneska uz, mega tma zas, jebl jsem se do kolena, o sroub na kolo, hever rozbitej, atd. atd. zitra ma byt asi tepleji, ale zas prset, teoreticky servis lepsi v tom, ze by pod to auto vlezli a neznicili sroub, protoze tam vohode vlezou, ale kdyz pak realne zkusenosti jsou takove, ze upadne kolo, nebo nechaj pri testovaci jizde auto stat se zarazanym D na rucce apod. apod., v autorizaku s tim typek dela burnout, tak proste blby a kdyz lidi to nepoznaj ani, ze jim to nici a znici, tak nejde nikomu nerit a vsichni co znam, co se v autech vyznaj maj stejnou zkusenost a do servisu to nedavaj, tak proste demence, asi fakt reseni naucit se betonovat a koupit dvojsloup, to by mozna slo najit firmu co umi betonovat, nebo se zkusit domluvit v nejakym servisu na pronajmu zvedaku lokalne, ale zas proste to znamena si privizt vsechno naradi, ale tak to to asi by i slo nejak si koupit na to ty kufry atd.

A pak proste demence ze nektery lidi rikaj, ze veci se dneska neopravujou a vyhodi a koupi nova, tak proste kdyz, minimalne v zapadnim svete, je oprava vyhozeny penize, tak to je logicky vysledek

-- 22. 2. 2022 18:27 --

jako napadlo me i reseni si koupit nejakou jebku a zkouset ty servisy, ale to jsem zavrhl
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod evlo 23. 2. 2022 15:12

takže všechny šrouby na uložení motoru se mě už podařilo povolit

ten hever co prostě vydržel dvě použití mazec zas řešit

nicméně furt odkládám jak vlastně to uložení motoru vyměnit, resp. jak zvednout motor, jestli fakt risknout resku pod olejovou vanu nebo koupit jeřáb

a teda všiml jsem si ještě dvou dalších možných problémů co by mohli dělat zvuky, z toho jeden reálně, tak asi dám ještě jeden test s kamerkou :( ale zas skládat tam tu baterii atd. dmnc
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod puk123 8. 11. 2022 14:40

Náhodou sqělý prcek :love:
Obrázek
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod evlo 15. 11. 2022 15:04

To je asi nová generace D:2 která existuje roky, jeste je treba i cmc veryca jako takova mala verze
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků