Jakou postel? (za cenu slušné ojetiny)

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Petrs77 23. 7. 2017 21:49

Vím, trochu zvláštní téma, ale kam to dát... za pár měsíců se budu stěhovat, současnou postel s prolezenyma matracema se mi nechce stěhovat, tak jsem si říkal, koupím novou postel. Začnu pátrat, doporučuji se kontinentální postele, no jo, ale rychlým průzkumem, pokud vyloucim ty levnější a naopak ty drahé, se dostanu na cenu 150-200tis. Máte s něčím takovým zkušenosti, případně jakou značku doporučíte? Nespěchá to, protože tohle teď nedám ani nevím, jestli by se mi to chtělo dát, leda po sezóně, když dopadne velmi dobře nebo něco zdedim :)
Petrs77
Štamgast

Odeslat příspěvekod Anonymni 23. 7. 2017 21:52

8-D
Anonymni

Odeslat příspěvekod ace2 23. 7. 2017 22:07

No hele... co od postele očekáváš? Jestli se vyspat tak jsou důležité matrace samozřejmě. Zbytek je celkem jedno a pak jen rozhoduje výška a to podle preferencí. Někdo kvůli lepšímu vlezu. Já jsem třeba řešil i výšku aby se dobře sexovalo v poloze zezadu. Bo je blbé když pak musíš bejt na špičkách nebo pokrčený kolena, to strašně vysiluje.

Dále doporučuji postel čalouněnou, protože i když bude sebedražší tak je blbé se praštit do holeně o roh.

No a pokud si chceš koupit jen postel na show off tak si kup Hästens ale jsou moc vysoké. Navíc těžko cenově obhajitelné blbě konfigurovatelné, protože matrace.
5 techničáků a všechno RWD
ace2
Veterán

Odeslat příspěvekod speleo 23. 7. 2017 22:50

Já sháněl rozumnou postel z masivu, aby si kočka měla na čem brousit drápky a skončil jsem u Domestavu :-)
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod podikk 24. 7. 2017 04:36

Ace: ja myslim, ze neni jedno, co je to za postel. Pokud se na tom chysta i sukat, tak je dulezity, aby nevrzala. Nase vzdycky vrzaly a dost me to stvalo. Je fakt, ze po svatbe uz vrze min a min. Resp. mene casteji. :)

Edit:jsem blbej, uz to ctu. Pises, ze na spani je to jedno
podikk
Štamgast

Odeslat příspěvekod Anonymni 24. 7. 2017 06:18

Jsem fakt netusil, ze takhle drahy postele jsou a dokonce se najdou taci co to kupuji :))

My koupili za 45 tisic od byvalych vlastniku celou loznici (komoda, vestavena skrin, postel a zrcadlo na stene) ta postel je jeste navic ocalounena a ani se nehne, do ty doby jsme meli z ikey a ta vrzala slusne, tohle je jak monolit.. no na zakazku delana postel no a na tom matrace sultan nejakych 25 cisel...

-- 24. 7. 2017 07:20 --

Pravda na sukani ze zadu to neni, je dost vysoka a musel bych na spicky asi :hm
Anonymni

Odeslat příspěvekod Petrs77 24. 7. 2017 06:29

No já do toho chtěl dát tak 50, ale to jsem mimo. Ad matrace, před cca 4 roky jsme kupovali nějaké dražší, kolem 15tis za obě, a jsou už prolezeny. U mě chápu, ale že i u ženy, která má 45kg když se dobře nají, tak to mi přijde divný. No asi to skončí tak, že koupím jen nové matrace.
A hlavně na spaní, sexu nějak dost ubývá.
Petrs77
Štamgast

Odeslat příspěvekod robbert 24. 7. 2017 06:35

Já si nechal postel vyrobit u truhláře z masivu na přání. Důležitější je rošt a matrace, ne? Takže postel sama byla v poměru k matraci za pár korun.
A matraci s rostem jsem koupil tady:
http://www.studio-eis.at/
Byli o dost levnější než u nás.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod ace2 24. 7. 2017 06:38

Ikea má záruku 20 let na matrace. Velmi široký výběr matrací jsem viděl i v XXXlutz. To na doporučení. Nakonec jsou tam i postele typu boxspring třeba by ti ty mohla dvojitá matrace a vysoká výška vyhovovat.

Nebo něco levnějšího. Tohle vypadá docela rozumně a prakticky:
https://www.asko-nabytek.cz/1005515.3-p ... it-180x200
ace2
Veterán

Odeslat příspěvekod Petrs77 24. 7. 2017 06:51

Díky, ten odkaz vypadá dobře, na ty obchody se podívám. Původně jsem plánoval kupovat od expertů na postele, ale asi dám těmto řetězcům šanci
Petrs77
Štamgast

Odeslat příspěvekod Anonymni 24. 7. 2017 06:57

Ja bych sel cestou jak robbert, postel na zakazku od truhlare, a pak staci dobrou matraci a rost.. kupoval jsem v posledni dobe celkem dost matraci od ryznych vyrobcu, nebo mam s tim nejake zkusenosti a za me supr matrace z ikey, je to tastickova vysoka matrace ktera nepotrebuje rost, staci tam takove ty drevene latky pod to..

Na druhou stranu domu k nasim jsem kupoval nejaky zonovy matrace, lina pena a neni to ono, je to mekke, hreje to.. nevim moc s tim spokojen nejsem.. pak jsem kupoval mladymu domu nezonovou obyc matraci za 3 tisice a spis se na tom relativne fajn..

Btw jeste teda rodice maj asi uz 15 let? Matraci od jelinka, nejak lamelova a tatik trpel dost na bolesti zad a co maj tyhle lamelovy matrace tak vubec.. pravda ty matrace byly drazsi jak ikeacke...

-- 24. 7. 2017 07:59 --

Az budem menit tak ji chci taky
https://www.vyspimese.cz/lamelove/jelin ... iMEALw_wcB
Anonymni

Odeslat příspěvekod K86 24. 7. 2017 07:08

mam postel z masivu, rozmer 220x200cm, vyska stavitelna, rost I matrace libovolna
celkem kolem 50

momentalne resim obmenu matraci, ale vyber 100x220 je celkem omezenej

Jinak matrace (pametova pena, nekolik zon, vyska 25cm) se prolezi pomerne velmi rychle.
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
1,6EcoBoost - doufám že moje poslední setkání s benzínem od Fordu :-D

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 7. 2017 07:09

Tak jako jsou tu ruzni magori. Jeden da za kupelku pul mega. Druhy dve kila za postel. Treti sedm kil za kodiaka...
anonymni

Odeslat příspěvekod K86 24. 7. 2017 07:11

:D
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
1,6EcoBoost - doufám že moje poslední setkání s benzínem od Fordu :-D

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru

Odeslat příspěvekod ace2 24. 7. 2017 07:26

:D