Obrovské zdražení POV po přechodu k Allianz

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod robbert 14. 1. 2017 17:09

Mají v reklamě záruku nejlevnější ceny, to je jako nic?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod ace2 14. 1. 2017 17:24

Co já vím, třeba je to jen marketingový nástroj. Stejně asi tak jako 20 emailů a telefonátů co ti přijdou ihned po tom co si vyzkoušíš jejich srovnávač
Zabil jsem 7 zeber. Ano ty zvířata. A bacha na ex, kradou vysavače
ace2
Veterán

Odeslat příspěvekod Lukas063 14. 1. 2017 18:36

mě zatím POV snižujou rok od roku (pár desetikorun, pravda :D), takže to neřeším...až dojde k navyšování, budu to řešit.
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod polda 14. 1. 2017 20:40

robbert píše:Epojisteni.cz tam to zvládne i opice, ne?

Jj, udělal jsem přes ne 2 různý auta v průběhu 1,5 roku, cena supr, různé stáří ,různé pojišťovny, spokojenost
polda
Inventář

Odeslat příspěvekod peta303 14. 1. 2017 23:55

Allianz šel ukrutně nahoru, ono "levnější" POV by třeba mě vyšlo 2x dráž než podle starého modelu, asi je 12 tis. km ročně extrémně vysoký nájezd. :-) Při modelaci vycházelo pojištění levněji jen těm, kdo měli roční nájezd pod tři tisíce. Samozřejmě, že mají pořád i starý produkt, blbé je, že aktivně nabízí ze všech modelů POV právě tenhle.

Zdražují bohužel všichni, takže beztak nastane kolečko po různých srovnávačích, agenturách pojišťoven a klidně i makléřů. Pokud si nadiktuji, jaká pojištění a s jakým krytím chci a mám dostatečnou inteligenci, abych si přečetl návrh smlouvy, nemá na tom prakticky co zkazit ani mechanický bouchač investičních životek "za litr měsíčně na 30 let", pro kterého je cokoli jiného naprosto neprobádané území.
peta303
Nováček

Odeslat příspěvekod dede 15. 1. 2017 09:53

Chlapi, epojistení tlačí hodně Direct, Axu.
Doporučujete se nějakým pojišťovnám vyhnout?
Vždy jsem měl jenom ty "tradiční" jako Uniqa, Koop, Allianz a naposled Wustenrot. Moc ty online rychlokvašky nemám rád a většinou jsou s nimi problémy při plnění.
dede
Nováček

Odeslat příspěvekod robbert 15. 1. 2017 10:17

Na POV? Tam je to nejlevnější ok. V případě pojištění havarijního už je to pak jina.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod termistor 15. 1. 2017 10:56

Doporučuju zkusit nějakého pojištováka.
Akroát jsem prodlužoval povinné ručení - Allianz nabídl pokračování za 4000, nějaký srovnávač na netu za 3600, pojištovák za 3000 Kč (a to mám vyšší plnění než u Allianz)
termistor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tombas 15. 1. 2017 10:58

dede píše:Chlapi, epojistení tlačí hodně Direct, Axu.
Doporučujete se nějakým pojišťovnám vyhnout?
Vždy jsem měl jenom ty "tradiční" jako Uniqa, Koop, Allianz a naposled Wustenrot. Moc ty online rychlokvašky nemám rád a většinou jsou s nimi problémy při plnění.

Mám teď od prosince pojistku od epojištění a nejlevněji vyšla ČPP, která patří do Vienna Insurance, kde je i Koop.
Dalo by se jít ještě níže, ale nemám ty nejnižší limity.
Srovnatelná nabídka přímo od Koop vyšla o 2500 více.
tombas
Inventář

Odeslat příspěvekod dede 15. 1. 2017 12:23

Nikdy jsem nepochopil, kčemu jsou vyšší limity plnění...!
Chápu to třeba u TIR, kde může dojít ke škodám na zboží nebo majetku...zvlášť, když jezdí na červenou přes železniční přejezd, ale jak chcete způsobit škodu 50milionů s autem?
Podle mě je to jenom marketingových chyták pojišťoven. V reálu se pak stejně chytají každé kraviny, aby nemuseli platit.
dede
Nováček

Odeslat příspěvekod Anonymni 15. 1. 2017 12:30

Tak 50mio by melo pokryt tebou 5 usmrcenych lidi..
Anonymni

Odeslat příspěvekod metyn 15. 1. 2017 12:45

ty marketingový chytáku, způsobíš řetězovů nehodu na dálnici a 50 mio je jak dyž plivne, anebo nedej bože trefíš dobře vydělávajícíh právníka či milionáře a oni ti to spočítají, to neměj strach, Meta
Naposledy upravil metyn dne 15. 1. 2017 12:46, celkově upraveno 1
metyn
Inventář

Odeslat příspěvekod evlo 15. 1. 2017 12:46

No urcite, pri ochote pojistoven platit.
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Hustoles 15. 1. 2017 12:48

súhlas
Hustoles
Chameleon Garáže

Odeslat příspěvekod Neurotic 15. 1. 2017 12:52

dede píše:Nikdy jsem nepochopil, kčemu jsou vyšší limity plnění...!
Chápu to třeba u TIR, kde může dojít ke škodám na zboží nebo majetku...zvlášť, když jezdí na červenou přes železniční přejezd, ale jak chcete způsobit škodu 50milionů s autem?
Podle mě je to jenom marketingových chyták pojišťoven. V reálu se pak stejně chytají každé kraviny, aby nemuseli platit.

Zkus ťuknout Tuaregem do šaliny a uvidíš :D Navíc se automaticky zvyšuje i limit na zdravotní ošetření a tam těch 50 mio není žádný problém dosáhnout :-P A pochybuju, že nějaká pojištovna dáva 30/200 :hm
Neurotic
Štamgast

Předchozí stránkaDalší stránka