Nehoda - měl jsem volat PACHy?

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod PeTr7650 15. 1. 2017 09:47

Jj jak me tenkrat ***** borecek, nedobrzdil za mnou a udelal mi z golfa passata, tak to nenahlasil na svoji pojistovnu.
Ja to nahlasil za nej hned ten den odpo, ze jsem poskozeny a uplatnuji z jeho pr skodu.
Za tyden se vratim z dovoleny, volam na pojistovnu, " jooo pane, my to furt nemame od pana vinika nahlaseny". Stejna situace za 14 dni, 3 tydny . .
Tak jim rikam, co mam udelat, abych dostal zaplaceno a mohl to hodit na srotak? Prej se mam s vinikem domluvit, at to nahlasi, jinak ze oni to resi az tak po pul roce . . Ale kdybych prej mel protokol s razitkem od cajtu s vyjadrenim, kdo je vinik, tak ze mi to zaplatej a pak si ho budou popotahovat. No a nastesti protokol s razitkem sem mel. Svestky sice brblali, ze nikde nevidej skodu nad kilo, ale razitko dali a borcovi dali litrik flastr. Jak to dopadlo nevim, ale me po par dnech od odeslani skenu protokolu pristaly prachy na uctu a bylo vyreseno.
Od ty doby resim nezavinene nehody tak, jak sem psal.
Keď auto tak žiguli, keď kopnuť tak do gulííí.
PeTr7650
Inventář

Odeslat příspěvekod Anonymni 15. 1. 2017 09:50

Marek_Km píše:Včera auto vyzvednuto. Jako nové, umyté, vyčištěné. Není absolutně poznat, že je opravované. Nakonec se musel kromě předních dveří a sloupku měnit i ten práh, protože byl dost dodrbaný.
Na pár dní mi sám nabídnul svoje druhé auto kolega z práce (servis zrovna neměl v tu dobu náhradní), jinak pak už od servisu náhradní auto přesně 3 týdny.
Oprava: bez dvou stovek 60 litrů. Půjčení auta: skoro 13,5 litru. Všechno hrazené pojišťovnou. Mě to stálo jen benzín (od plné do plné).

Takze nebourane?
Anonymni

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 15. 1. 2017 09:52

Tak to je ideální varianta, tobě pojišťovna zaplatila, zároveň blbeček jí nic nenahlásil, takže po něm škodu nejspíš vymáhala.
Aštar_Šeran
The Baker

Odeslat příspěvekod Lukas063 15. 1. 2017 16:08

Problém pojišťovny, dulezite je,ze jsou prachy na účtě.
Já co jsem jednou hlásil pojistnou událost, tak jsme oba měli stejnou pojišťovnu, byli jsme ze stejnyho města a hlásili to osobně na stejné pobočce...asi půl hodky po sobe v ten samý den :D
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod Marek_Km 15. 1. 2017 17:40

_maty_ píše:Takze nebourane?

Bohužel, už není, co se dá dělat. Se neposeru, život jde dál.
Jinak jak psal PeTr7650 - nikomu nevěřit a dořešit na místě, jinak problém.
Marek_Km
Nováček

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 15. 1. 2017 18:06

Lukas063 píše:Problém pojišťovny, dulezite je,ze jsou prachy na účtě.
Já co jsem jednou hlásil pojistnou událost, tak jsme oba měli stejnou pojišťovnu, byli jsme ze stejnyho města a hlásili to osobně na stejné pobočce...asi půl hodky po sobe v ten samý den :D

No hlavně toho, kdo to nenahlásil :D
Aštar_Šeran
The Baker

Odeslat příspěvekod Anonymni 15. 1. 2017 21:32

Marek_Km píše:
_maty_ píše:Takze nebourane?

Bohužel, už není, co se dá dělat. Se neposeru, život jde dál.
Jinak jak psal PeTr7650 - nikomu nevěřit a dořešit na místě, jinak problém.

V poradku, toto je spravna odpoved :D
Anonymni

Předchozí stránka