A A A Auto (Praha, Dopraváků 874) - zkušenosti?

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Hustoles 18. 2. 2020 15:21

já vím
Hustoles
Chameleon Garáže

Odeslat příspěvekod aikoN 18. 2. 2020 16:58

PeTr7650 píše:.... auto po prvním majiteli, doktor z Brna, půlka prodejců jej prej zná osobně :-D...

...No druhej den mi říká servisák, že ho prej vyhodily zavřenejma dveřma, že je to běžný opotřebení, historie auta je neznámá a fertig....

To by mě zajímalo, jak tenhle rozpor vysvětlili :hm
aikoN
Inventář

Odeslat příspěvekod X123 18. 2. 2020 17:03

Taky mám jednu ze začátku roku. Jedna holčina (31 s VŠ ekonomického směru), že se koupí auto, trochu jsme si o tom psali a že Peugeota, mají je v rodině atd. Tak to trochu nastuduju a napíšu jí, co hlavně nebrat. Pak ticho po pěšině a za pár dní, že si koupila auto… Jak jinak než v AAA na první dobrou, vybírala to s mámou, a ještě k tomu na jejich úvěr. Samozřejmě vzala ten nejhorší možný motor o kterém se píše, že hlavně ne ten. Čtečka laku, diag, prověření historie, podívat se pod auto – nic z toho, koupeno jen tak, že jim to nepřišlo špatný. Po několika dnech a 300 km se rozsvítí kontrolka emisí a auto hůř jede – nikdo to auto pořádně neviděl, takže těžko říct, co to bylo. V rámci toho krásného poplatku 7000 Kč za smlouvu měla možnost auto do 10 dnů a 200 km vyměnit. Na „výjimku“ jí schválili výměnu, ale musí se vzít auto hned a opět na ten skvělý úvěr.
Tak si tam vyhlídla Golfa… Vzhledem k tomu, že tam chtěla jít tentokrát s příbuzným, který nemá ani ŘP jsem se do toho vložil, aspoň bude zážitek. Golf byl celkem fajn, čerstvě vykoupený – technicky pěkný, zvenku sice odbouchaný, ale všechno sedělo. Prodejní cena tak o 15.000 nastřelená. Po 1,5 hodině, co jsem auto prohlížel a hledal zradu, kterou jsem nenašel se šlo do kanceláře. Splátka vyrostla z 3.600 na asi 6.000 Kč, tak jsme začali počítat, a ne a ne s k tomu dopočítat. Tak bába na administrativu ven a přišel manažer. Blábolil nějaké nesmysly, tak jsem ho usměrnil, ať přestane mlžit a řekne to na rovinu. K ceně auta 160.000 přičetl: 7000 za sjednání smlouvy, 4000 za miniGap, 10000 za balíček Silver, 1000 za povinnou výbavu. Pojištění miniGap je úplně k ničemu a balíček Silver obsahuje nějaký idiotský tablet bez reálné hodnoty. Tyto produkty tam přidal proto, aby měl čárky za prodej, s tím že je ta výměna na výjimku, tak aby se zahojil. Geniální. Úrok je asi 10% v techničáku napsaná leasingovka. Za auto v hodnotě 145.000 tak slečna zaplatí kolem 210.000 Kč, 3 roky splácení. Když se něco vysere nebo to zboří nebo jí to ukradnou, bude platit za auto, které nemá. Poslední podpis na smlouvách je předávák, kde je u turba napsáno, že je nefunkční. Fantazie…
X123
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod metyn 18. 2. 2020 17:20

hledal jsi zradu a žádnou jsi nenašel? :D :D :D , dědek
metyn
Inventář

Odeslat příspěvekod 970ka 18. 2. 2020 17:34

Kuwa,zase sem pozadu,musím zavést těch 7 litrů za sjednání smlouvy,to vymyslel fakt chytrej čelavjek. :-)
Carrera S, Pana GZ 2000
970ka
Inventář

Odeslat příspěvekod XB_1 18. 2. 2020 18:44

Zacni tim tabletem za desitku, na tom vyvaris vic nez 7 :)
Njn..mi vas slusnejch je fakt kolikrat lito, s jakejma smejdama musite souperit a lidi jsou nenapravitelni. A pak si jeste kdekdo otevre hubu, ze pri 150tkm auto nevypadá jako novy, v ackach by s nim vyrazili dvere na prvni dobrou.
XB_1
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod aikoN 18. 2. 2020 19:50

Znám to úplně stejně. Někdo chce auto, furt se vyptává, vypadá to, že si bere rady k srdci, trvá mu to a nakonec, jako blesk z čistého nebe, si v hurá akci, obvykle v áčkách, koupí tu největší *****.

Zažil jsem jen jednu výjimku, kdy dotyčná vzala auto, co jsem doporučil. A světe div se, úspěšně přoslo i následnou kontrolou v servisu a jezdí spokojeně dodnes.
aikoN
Inventář

Odeslat příspěvekod Lukas063 18. 2. 2020 20:53

O příbězích z AAA už toho bylo napsáno víc něž kvanta... já tam svoje poslední auto taky koupil, ale to mělo několik svých ale... nebudu tvrdit, že tam maj jen střepy, ale lidi se tam snažej utavit kdeco, holt se musí hodně vybírat a hledat...
A na place maj furt plno, lidi tem lezou jak do krámu když maj akční zboží.

btw

970ka píše:Kuwa,zase sem pozadu,musím zavést těch 7 litrů za sjednání smlouvy,to vymyslel fakt chytrej čelavjek. :-)

dneska jsem v Hradci Králové stál na světlech před fokálem, co měl na podložkách pod RZ tvoji reklamu :-)
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod sprint 18. 2. 2020 21:59

Kolega sháněl Yetiho, chtěl 1.4ku a nikde moc k sehnání, tak zašel do AAA kde taky žádného neměli, ale že mu ho druhý den přivezou z jiné pobočky. Na druhý den tam auto skutečně bylo, ale vůbec neodpovídalo udavanemu stavu. Všude špína, odřeniny a motor celý od bláta. Kolega že to nechce a oni že dají 20t slevu a všechno vyčistí... naštěstí se nenechal ukecat, ale prý se hodně snažili.
sprint
Guru

Odeslat příspěvekod 970ka 18. 2. 2020 22:33

Lukas063 píše:dneska jsem v Hradci Králové stál na světlech před fokálem, co měl na podložkách pod RZ tvoji reklamu :-)

Už jsme taky rozlezlý všude. :-) Jo ,těší mě to.
Carrera S, Pana GZ 2000
970ka
Inventář

Odeslat příspěvekod Lukas063 18. 2. 2020 23:03

Jsem mu chtěl jít zaklepat na vokýnko a poptat se, jak je spokojenej, že kdyžtak vyřídím vzkaz do bazaru, ale zrovna padla zelená, on odbočoval vlevo a já jel rovně :D
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 18. 2. 2020 23:08

Mel jsi pred nim zastavit, hodit to na blikacky a mavat kartickou do knihovny. Tak se to ted dela, kdyz si chces na silnici s nekym pokecat...
maXX_CZ
Inventář

Odeslat příspěvekod Lukas063 18. 2. 2020 23:11

jo někde jsem na tom viděl návod na netu :D
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod MV_cz 19. 2. 2020 09:14

:D
renaultí 1.8 M5P EDC
fiatí 1.4 350A1000 dualogic
MV_cz
Veterán

Odeslat příspěvekod puk123 19. 2. 2020 10:27

To není žádný adrenalin. Zkus takto zastavovat a ptát se lidí s podložkama od Áček. ;-)
I když já si myslím, že kupci se za ty podložky brzy zastydí a zahodí je a naopak je vozí jiní borci jako prevenci proti krádeži auta.
puk123
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka