mapy na navigaci Garmin

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod kostey 5. 2. 2016 13:02

kde zdarma stáhnout mapy na navigaci Garmin nuvi? Kupoval jsem jí jen tak přes inzerát a nemám k ní zádné sériové číslo nebo něco takového co to po mě chce na stránkách garminu.
kostey
Nováček

Odeslat příspěvekod K86 5. 2. 2016 13:14

já se budu v nejblizsich týdnech pokouset pres ten web aktualizovat Zumo 660ku :-/

Seriove cislo by melo byt kdyz oddelas zadni kryt a baterku, teda jestli to jde...
Seat Leon ST TGI
S-Max 2.0TDCI 120kw
1,6EcoBoost - doufám že moje poslední setkání s benzínem od Fordu :-D

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru

Odeslat příspěvekod Dagy2 2. 3. 2016 13:38

Pre Garmin sa nič zdarma nesťahuje. Mapy sú nákladná vec a tak je treba za ne zaplatiť. zdarma je Android.
1/ za posledné roky má každá navi Garminu doživotne zdarma všetky updaty, ktoré sú 4x ročne
nainštaluj si program Garmin Express a pridaj do zoznamu navigácií tvoju navigáciu.
Myslím, že program ju pozná sám automaticky.
Potom vyber REFRESH TO CHECK FOR UPDATES
Program ti napíše, aké aktualizácie sú k dispozícii pre tvoj prístroj

2/ ak sú k dispozícii aktualizácie ale pre tvoj prístroj nie sú zdarma, dajú sa dokúpiť na stránke garminu.

každý prístroj má svoje číslo buď na zadnej strane vedľa QR kodu u nových alebo v mieste upevnenia do držiaku.
Dagy2
Nováček

Odeslat příspěvekod K86 2. 3. 2016 15:33

Po 4dennim boji jsem si zdarma mapy stahl a co vic, dokonce jsem si i zdarma aktualizoval SW.
nepotreboval jsem k tomu zadne seriove cislo, nic, stacilo pres appku garmin express pripichnout k PC a mit dostatecne velkou SD kartu pro nahrani novych map.
Seat Leon ST TGI
S-Max 2.0TDCI 120kw
1,6EcoBoost - doufám že moje poslední setkání s benzínem od Fordu :-D

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru

Odeslat příspěvekod tsunami 4. 3. 2016 12:10

Ohledně aktualizace map - poslední dobou používám na garmin navigaci nejčastěji OSM mapy: http://garmin.openstreetmap.nl tady si stáhneš/necháš vygenerovat kus světa co potřebuješ a nakopíruješ do navigace. Kvalita není špatná a pro některá místa je to podrobnější mapa než co je často od oficiálních dodavatelů.
tsunami
Kolemjdoucí