Chybějíci ptákoviny v aute

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod speleo 19. 1. 2016 23:04

Skarjuu píše:A je to nějak ovlivněné stupněm výbavy? U toho Forda? U Škody tuším, že ne.

Nevim, ale nejspíš jo...
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod MELLO 19. 1. 2016 23:04

Pokud se to vezme koeficientem šmouku.....
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod eLzyx 19. 1. 2016 23:05

v tom trojkovém Focusu je to součástí obložení kufru, takže dle mého názoru je to všeseriová výbava.
eLzyx
Veterán

Odeslat příspěvekod miromen4 19. 1. 2016 23:08

jj stejně tak to bylo v Golfu ale tam byly ty hačky tak mělke že to bylo uplně nepoužitelne takže se vrtalo. Ve Focusu to tašky udrži jak s menšim tak většim nakupem.

-- 19 led 2016 23:22 --

Tohle jsem měl v Golfu vrtnute....

Obrázek
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru

Odeslat příspěvekod Nimra 19. 1. 2016 23:41

Vytáčí mne, když někteří výrobci šetří na osvětlení - místo dvou couvaček a dvou mlhovek šoupnou dozadu vlevo mlhovku a vpravo couvačku (například Fiat Panda). Při couvání je pak vidět velký kulový a v mlze si ten za mnou může myslet, že před ním jede motorka.
Ještě větší expert je Opel Astra - sice dvě couvačky, ale mlhovka jen vlevo, vpravo místo na mlhovku, ale pod krytem kde nic, tu nic.
Zlatej Citroën Xsara a C5, tam se na žárovkách nežinýrujou.
Nimra
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jelass 19. 1. 2016 23:55

Speleo: nad kufrem svitim tak, jen nad tema zad. sedackama ne. I u Mondea se to pojilo na Ghiu a Titanium a ja mam nejakou tu nemeckou vybavu, cidim to neco mezi bez tehlech volovin.
Jelass
Veterán

Odeslat příspěvekod miromen4 19. 1. 2016 23:58

Nimra
Jo tak 2 couvačky to už neni ani ptakovina ale šetřeni na nespravnem mistě. Všiml jsem si že na tomle se šetři u hodně modelu.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru

Odeslat příspěvekod Jelass 19. 1. 2016 23:58

Nimra: mlhovka jen vlevo je standart ;) Na co bys ji chtel vpravo?
Jelass
Veterán

Odeslat příspěvekod Kibitz 20. 1. 2016 00:02

Háčky má i Seat na dvě věci, spíš na jednu... V tomhle vede Škodovka, zdá se to jako blbost, ale jak je to užitečná blbost!
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod Jelass 20. 1. 2016 00:04

Monde ma hacky, kam se klasicka igelitka se silnymi uchy chyta dost blbe, ale jinak drzi dobre.
Jelass
Veterán

Odeslat příspěvekod Kibitz 20. 1. 2016 00:05

Couvačky už nejsou ptákovina, to přesahuje rámec tohoto vlákna. To bych si pak postěžoval třeba na chybějící nastavování výšky pásů.
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod speleo 20. 1. 2016 00:05

Jelass píše:Speleo: nad kufrem svitim tak, jen nad tema zad. sedackama ne. I u Mondea se to pojilo na Ghiu a Titanium a ja mam nejakou tu nemeckou vybavu, cidim to neco mezi bez tehlech volovin.

Ale to si myslím že by ti šlo dodělat, jen sehnat patřičné světlo. Na Focus fóru si to dobastluje každej druhej, protože to taky měly až ty nejvyšší výbavy a je tam na zadních sedačkách tma jak v hrobě.
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod miromen4 20. 1. 2016 00:10

Kibitz píše:Couvačky už nejsou ptákovina, to přesahuje rámec tohoto vlákna. To bych si pak postěžoval třeba na chybějící nastavování výšky pásů.

Tak s tim jsem v Ibize ani Leonu neměl problem. Ale nejsem ani skřet ani čahoun.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru

Odeslat příspěvekod Kibitz 20. 1. 2016 00:33

Neříkám, že s tím mám problém, ale je to přesně ta věc, které jsem si vůbec nevšiml, protože ji považuje člověk za samozřejmou a pak následuje jako wtf? Kde to je?
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod MELLO 20. 1. 2016 05:52

To nebude samo sebou
MELLO
MELLO

Předchozí stránkaDalší stránka