D0 "Dé nula" = Pražský okruh

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Tomas B 4. 11. 2022 12:20

tslany píše:Dneska barranďák čírá demence, pražští čůráci prostě neumí jezdit v dešti.


Co je tím myšleno, že si stál ve zácpě?
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 4. 11. 2022 12:24

Tím je myšleno, že jakmile tady začne kapat trochu vody, tak rychlost klesá na polovinu, stejně tak rozestup, a do toho dementi zapínaj mlhovky. Dneska jsem fakt hodně si hrál s brzdou při popojíždění. Bylo to mezi desátou a jedenáctou.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod Tomas B 4. 11. 2022 12:27

Tak tohle já vidím teda všude po republice, když začne pršet, prostě většina lidí výrazně zpomalí. Klesat rozestupy nevím co znamená.
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 4. 11. 2022 12:29

To znamená, že místo 2 metry za nárazníkem jedou 1m za nárazníkem. A lžeš, ve východnější části ČR se lidi v tak extrémním množství nedementí, jsou to jednotky kusů, ne většina.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod Koleckobetonucimalty 4. 11. 2022 12:29

A neplyne to zpomalení z toho, že naroste provoz? V Praze, ale i jinde dost funguje efekt plechového deštníku, kdy v dešti část lidí jede autem místo na kole, mhd, pěšky.
Koleckobetonucimalty
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 4. 11. 2022 12:32

Že lidi nejezdí s velkýma rozestupama vítám, kór v Praze. Samozřejmě budeme brát s rezervou ty tvoje z 2m na 1m.
Debatovat s tebou o tom, že na východě je to lepší při dešti nebudu. Já to tak nevidím. Nevadí mi tvoje pravda pro tebe samotného, takže všichni spokojeni před víkendem.

-- 4. 11. 2022 12:33 --

Koleckobetonucimalty píše:A neplyne to zpomalení z toho, že naroste provoz? V Praze, ale i jinde dost funguje efekt plechového deštníku, kdy v dešti část lidí jede autem místo na kole, mhd, pěšky.


JJ, plechový deštník v Praze funguje.
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 4. 11. 2022 13:03

Koleckobetonucimalty píše:A neplyne to zpomalení z toho, že naroste provoz? V Praze, ale i jinde dost funguje efekt plechového deštníku, kdy v dešti část lidí jede autem místo na kole, mhd, pěšky.

A že se to neděje i v Brně v takovým relativním množství, záhada.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod Koleckobetonucimalty 4. 11. 2022 13:10

Brno je všeobecně specifické, to bych nebral jako etalon.
Koleckobetonucimalty
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NoSwearek 4. 11. 2022 13:13

tslany píše:
Koleckobetonucimalty píše:A neplyne to zpomalení z toho, že naroste provoz? V Praze, ale i jinde dost funguje efekt plechového deštníku, kdy v dešti část lidí jede autem místo na kole, mhd, pěšky.

A že se to neděje i v Brně v takovým relativním množství, záhada.


Lžeš ve středu ráno skrze Brno. Kousek od Goes centrály směr Královo Pole, kolem 9h. Mírně pršelo, dementů plno, doprava tomu odpovídající.
258 kobyl...
NoSwearek
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 9. 11. 2022 17:36

Už byl někdo teď na Barrandaku? Je zavřenej? Že se k němu nedá od západu dostat
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 9. 11. 2022 22:26

Nevim co je od zapadu, ale jel jsem cca 17:10 z Barrandova a samotny Barrandak plynuly provoz. Vyjimecne jsem pokracoval smer Bechovice. Zacpano az pred sjezdem na Bohdalec bo bouracka nebo co v levem pruhu za pripojenim z Bohdalce / Sporilova.Pak uz zase dobry.

-- 9. 11. 2022 22:28 --

V pul osme zpatky volno oba smery.
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 9. 11. 2022 22:28

Nějaká jebka nahoře u bazénu.Pak vše, Plzeňská , Vypich , Břevnov,včetně D0 plné


V půl osmý sem už byl doma
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vzach 10. 11. 2022 15:28

Na Jižní spojce prý otevřeli nový výjezd: https://zdopravy.cz/z-jizni-spojky-v-pr ... ke-131828/
Trubte na poplach!
vzach
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 10. 11. 2022 15:33

Je fakt, že jsem to tam viděl....netuším kudy a kam to vede, ale mohlo by to pomoct.
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod impact 10. 11. 2022 15:36

Byli jsme si ho s dětma projít před otevřením, dá se jen sjet a odbočit vpravo, aby se ulehčilo dalšímu sjezdu.
impact
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků