Ceny servisních prohlídek

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod maincoonsback 11. 11. 2019 23:31

Dneska servisní prohlídka Čivava. Mám najeto nějaký 25t km.
Dělalo se tak.nejak všechno co je předepsáno po roce /3/ a 15t km /komplet filtry, olej, kontrola, brzdová kapalina/, plus sem byl překvapený umyli mi auto. Příjemný bonus. Plus dali i nějakou slevu na práci.

Cena cca 7700.

Za mne dobrý.

Spokojenost. Jen mne depta, že zítra musím.vyjet a má byt hnusne, když už je tak pěkně umyty..
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod MV_cz 12. 11. 2019 07:26

Noo mohlo bejt levnější, na alfu todle stálo 5900,-
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 11. 2019 08:08

maincoonsback píše:Dneska servisní prohlídka Čivava. Mám najeto nějaký 25t km.
Dělalo se tak.nejak všechno co je předepsáno po roce /3/ a 15t km /komplet filtry, olej, kontrola, brzdová kapalina/, plus sem byl překvapený umyli mi auto. Příjemný bonus. Plus dali i nějakou slevu na práci.

Cena cca 7700.

Za mne dobrý.

Spokojenost. Jen mne depta, že zítra musím.vyjet a má byt hnusne, když už je tak pěkně umyty..


pekne to umyti... ford to ma ke kazdemu a jeste nahradni auto for free k tomu..
anonymni

Odeslat příspěvekod Ingos 12. 11. 2019 08:12

Servisní prohlídka na Golfa po 29t km v auto Heller Opava.
Klasika olej, filtry, diagnostika.

Cena: 9 000,-
Hnus, ještěže jsem to nemusel platit. Auto neumyté.

+ mi kuna den před prohlídkou rozkousala kabel. Myslel jsem, že to spájí v rámci prohlídky.

No to jsem si věřil. Za měsíc faktura na 720,- chlapovi trvalo možná 5 minut spojit dva drátky.

Tohle už jsem teda platit musel. :-(
Ingos
Inventář

Odeslat příspěvekod aikoN 12. 11. 2019 09:11

Si tak říkám, že kdyby autorizáky standardně dávaly náhradní auta po dobu servisu, tak by mě ani ty ceny za olej aj. tak nesraly, ani to, že tam auto mají třeba 2-3 dny. Náhrada by byla, člověk by pojezdil s něčím jiným/novým. Hodně lidí by pak třeba i časem koupilo nebo doporučilo známému. Škoda, že to tak není všude.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 12. 11. 2019 09:17

Úvaha zajímavá, ale pro autorizak absolutně nerentabilni.
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 11. 2019 09:18

Jj bo by museli tech aut mi po kokot
anonymni

Odeslat příspěvekod aikoN 12. 11. 2019 09:23

Jo, tak samozřejmě do toho nevidím, tak nevím, jak by to vycházelo. Každopádně obvykle je ten servis ve spojení s prodejem nových vozů, takže by se to dalo pořešit zvýšením počtu předváděček. On ten servis má zase omezenou kapacitu, takže ten počet zákazníků, kteří tam současně mají auto a zároveň by využili náhradu, je poměrně omezený.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 11. 2019 09:25

Jasn ale maji tam na den treba 10-15 zakazniku na servis takze by meli hafo aut. Nerikam ze to njde jen...
anonymni

Odeslat příspěvekod aikoN 12. 11. 2019 09:31

Njn. Zaleží no.

Taky by to šlo dělat ve stylu, kdo si řekne, tak má a tím přirozeně regulovat vytížení. Třeba v Rožnovském pivovaru dávají k pivu zdarma škvarkovou pomazánku s chlebem. Ale ne automaticky, musíš si říct. Hodně lidí si neřekne, tak je odbyt na únosné úrovni.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 11. 2019 09:33

To je za mne to nejhorsi chovani vuci zakaznikum. Neco davat ale tajne apod. Bud davam a rikam o. Nebo ne. Ale mit t abys jakoze mohl rict ze to mas ale maskivat to je kurfarna. To by u mne neproslo
anonymni

Odeslat příspěvekod aikoN 12. 11. 2019 09:43

Tak, není to na tajňačku. Máš to normálně napsané v lístku. Ale prostě ti to aktivně nenabídnou a když si objednáš pivo a neřekneš, donesou ti jenom pivo. Beru to jako způsob, jak tu službu za daných cenových poměrů udržitelně provozovat. Kdyby dávali automaticky, tak by to podle mě bylo ztrátové a museli by buď zdražit nebo to úplně zrušit.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 11. 2019 09:46

Ano. To je ta *****. Spolehat na to ze si toho lidi nevsimou ale zaroven rikat ze to mame. Za mne je to formalisticke splneni ale pro zakaznika na facku.
anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 12. 11. 2019 09:50

Tak takhle nějak fungujou ty tvoje náhradní auta v servisu, ne? Taky to nedostane každý automaticky.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 11. 2019 09:52

To nevim. Mne se ptali a je to soucast carent klubu. Tak nevim.
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků