Ceny servisních prohlídek

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod aikoN 13. 11. 2019 12:35

Jo, to je kámoš vždycky *****, když zapomene před servisem dolít kapalinu až po hrdlo, aby nemohli doplnit a naúčtujou mu lidovou cenu dvě kila za litr :D
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OTA21 13. 11. 2019 12:54

Tak cena je jedna vě, ale 5 litru zimo-letního mixu v nádobce mě sere víc. V zimě to mrzne a v létě nic neumeje.
81kW
OTA21
Inventář

Odeslat příspěvekod Lukas063 13. 11. 2019 13:11

Je to s nima těžký no :-(
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 11. 2019 13:15

OTA21 píše:Tak cena je jedna vě, ale 5 litru zimo-letního mixu v nádobce mě sere víc. V zimě to mrzne a v létě nic neumeje.


Ja pouzivam celorocne zimni bo spotrebuju tak 5 litru v zime a tak litr v lete. A funguje to akorat.
anonymni

Odeslat příspěvekod Tomas B 13. 11. 2019 13:17

v létě taky strašně málo stříkám
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 13. 11. 2019 13:24

OTA21 píše:Tak cena je jedna vě, ale 5 litru zimo-letního mixu v nádobce mě sere víc. V zimě to mrzne a v létě nic neumeje.


Však kup v nějakém hobby marketu odsávačku na olej/benzin, vysaj a nalej, co potřebuješ. Akorát u některých aut nejí jednoduché tam tu hadičku nacpat.

https://www.hornbach.cz/shop/Sada-KING- ... gIUgfD_BwE
Naposledy upravil aikoN dne 13. 11. 2019 13:26, celkově upraveno 1
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 13. 11. 2019 13:25

Tomas B píše:v létě taky strašně málo stříkám

jóóó, pot je sfiňa, chápu tě :D , dědek
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod OTA21 13. 11. 2019 13:29

aikoN píše:Však kup v nějakém hobby marketu odsávačku na olej/benzin, vysaj a nalej, co potřebuješ. Akorát u některých aut nejí jednoduché tam tu hadičku nacpat.

https://www.hornbach.cz/shop/Sada-KING- ... gIUgfD_BwE


Něco podobnýho doma mám, v tom problém není, jen mi přijde lepší problému předcházet. Spotřebu mám podobnou, jako píše goes, max dvě nádržky na zimu a jedna na léto, vždycky si to hezky naplánuju a oni mi to předtím stihnout smíchat.
81kW
OTA21
Inventář

Odeslat příspěvekod Jean ViC 13. 11. 2019 13:42

goes píše:premyslim, proc stary pekac v ramci bezne servisni prohlidky, kdy meni olej, filtry apod. je horsi nez nove auto na kterem meni to same.

Jinak spousta automobilek ma servisni programy pro starsi auta. Nekdy tak dobre, ze se vubec nevyplati hledat garazniky, bo tech 10-20% sleva na dily u aut treba 7 roku starych elminuje cenove zvyhodneni garaznika

Pravda u Renaultu jsem byl s fluence nad 5let starým a byla sleva 20% na vše i na olej a ještě dali olej a díly pod jinou značkou jejich motrio která je levnější
Takže serviska asi fakt levnější než u garaznika nebo na stejno... To mě s cliem to vyšlo skoro na dvojnásob možná 3/4 navíc reálně
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 13. 11. 2019 14:06

Mně by nevadily ani ceny v autorizáku, musej z něčeho vyžít. Mě sere, že ti předaj auto údajně opravený, i když vada se stále projevuje a jsi o desetitisíce lehčí. Dřív jsem taky servisoval jen tam, ale co mi to 2x zkurvili, tak jsem s nima skončil. Teď mám soukromníka, kterej je fanda značky, baví ho to a nemá *****ý normy na úkony, takže si s autem vyhraje, jak je třeba. Díly má origo, ty jejich bazmeky má taky, má od nich certifikaci, přístup do elektronický servisky. Je to v podstatě “autorizák”, jen s tím rozdílem, že auto opravdu umí opravit. Cenově to vychází šul nul, ale na druhou stranu mám ušetřenej svůj čas, protože nemusim 10x během 3 tejdnů jet do servisu a dohadovat se tam s nima, co zase zkurvili a jak to napravit.
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 11. 2019 14:39

Delas jak by toto u garaznika nebylo bezne. Mne ***** garaznici kde co. Neopravili. Pozili stare dik. Rikali ze dil vymenili a nechali. Rozjebali nec vedle apod. A ano nekdy i udelali vse ok. Nicmne krom banalnich veci ala vymenaileje jim t vzdy trvalo vic nez melo apod

Musim rici ze mam stesti ale autoraky mi zatim fungovaly asi dobre.
anonymni

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 13. 11. 2019 15:59

Tak k úplnýmu Tondovi do stodoly, kterej dělá všechno a neumí vlastně nic, bych taky nejel. Ale vzhledem k tomu, že je už dneska x klubů na internetu na y aut, tak věřím, že se dá najít člověk, kterej je fanoušek, má vybavení a nějakou tu špetku poctivosti. Dle mě takovej člověk odvede lepší práci, než ucho v autorizáku, na který tlačí vedení kvůli času apod.
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 11. 2019 16:07

u mega garaznika sem byl asi 2x jinak to byly takove ty bezne firmy, jen ne oficialni servisy, zase odcamcad po camcad. Asi nejvetsi ojeb co na mne udelali bylo kdyz sem mel Lagunu 2 apotreboval opravit xenony s tim, ze mi vymeni jednotky. 2x6000 Kc. nechali tam stare jen tam napajeli cosi a stejne to pak nefungovalo. A mohl bych pokracovat
anonymni

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 13. 11. 2019 16:31

No jo no, tebe ojebal garážista, mě ojebali v autorizáku. To je asi tak všechno, co se k tomu dá dodat :D
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 13. 11. 2019 19:04

jebe se na všech frontách :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků